آتش بازی گالاتاسرای ترکیه در نقل انتقالات

آتش بازی گالاتاسرای ترکیه در نقل انتقالات

آتش بازی گالاتاسرای ترکیه در نقل انتقالات

__ __ __ __ __ __ __

زرد و قرمز های استانبول فصل گذشته بدترین فصل فوتبالی خود را سپری کردند گالاتسرای فصل را به فاتح تریم مربی افسانه ای ترک ها شروع کرد و با دومنیک تورنت اسپانیایی در رتبه سیزدهم جدول به پایان رساندند و بعد از سال ها موفق به گرفتن سهمیه اروپایی نشدند .

عملکرد فاتح تریم در گالاتسرای

فاتح تریم
فاتح تریم

فاتح تریم مربی 69 ساله و کهنه کار ترکیه ای در سال 2017 از تیم ملی راهی باشگاه گالاتسرای ترکیه شد فاتح تریم در چهارمین مقطع حضور خود در این باشگاه موفق به گرفتن چهار جام برای این باشگاه پرطرفدار شد .

دو قهرمانی در سوپرلیگ ترکیه، یک قهرمانی در جام حذفی ترکیه و یک قهرمانی سوپرکاپ در این کشور در فصل گذشته پس از شکست 1-0 این تیم مقابل گیرسون اسپور از این تیم اخراج شد 27 امتیاز در 20 بازی و رتبه 12 جدول حضور داشت گالاتسرای!

سرمربی فصل جدید گالاتاسرای

مالکان این باشگاه پس از اعتراضات زیاد هواداران در فصل گذشته در این فصل بودجه نقل انتفالات را افزایش دادند تا دوباره به جمع مدعیان لیگ اضاف شوند .

گالاتسرای ابتدا دومنیک تورنت اسپانیایی را برکنار و اوکان بوراک ترکیه ای را جایگزین وی کرد مربی 48 ساله و ترکیه ای که سابقه قهرمانی با باشگاه استانبول باشاک شهیر در سوپرلیگ ترکیه را در کارنامه دارد هدایت زرد و قرمز پوشان گالاتاسرای را برعهده گرفت .

بازیکنان جدید شیرهای استانبول

گالاتسرای ابتدا دریس مرتنز کاپیتان فصل گذشته ناپولی را با قرار دادی ازاد جذب کرد، هریس سفرویچ و راشیکا را از بنفیکا و نوریچ قرض گرفت و با پرداخت 3 میلیون یورو سرجیو الویرا هافبک پورتو که فصل قبل در رم توپ میزد را جذب و راهی استانبول کرد .

در تازه ترین اقدام نقل انتقالاتی گالاتسرای پنج بازیکن جدید جذب کرد که نام دو بازیکن سرشناس در بین آن ها وجود دارد مائورو ایکاردی و خوان ماتا اخرین بازیکنایی بودند که به این تیم پیوستن .

بدون شک بهترین و جنجالی ترین خرید این تیم مائورو ایکاردی ارژانتینی است،ایکاردی کاپیتان اسبق اینتر میلان ایتالیا در فصل 2020 با رقم 50 میلیون یورو از اینتر راهی پاریس شد تا جایگزین ادینسون کاوانی اروگوئه ای در این تیم شود اما حاشیه های زیاد این مهاجم ارژانتینی باعث نیمکت نشینی و گاها سکونشینی

 

این بازیکن شد تا در نهایت با انتقالی قرضی و یک ساله راهی فوتبال ترکیه شود تا برای گالاتسرای به میدان برود .

هدف در فصل جدید

بدون شک هیچ رتبه ای جز قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا با این خرید ها مدیران و هواداران گالاتسرای را راضی نخواهد کرد .

با پیشبینی رسانه های ترکیه ای سه تیم استانبولی بشیکتاش،فنرباغچه و گالاتسرای مثلث قهرمانی این فصل ترکیه را تشکیل خواهند داد .

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آتش بازی گالاتاسرای ترکیه در نقل انتقالات
P