آخرین وضعیت تمدید قرارداد کیمیش

کیمیش در لیست فروش بایرن مونیخ؛ ستاره المانی راهی لالیگا میشود؟

بایرن مونیخ تصمیم دارد به دلیل عدم تمدید قرارداد، فروش جاشوا کیمیش را در تابستان قطعی کند.!

کیمیش در این فصل با مشکلات بسیاری در بایرن مونیخ روبه‌رو شد که بخش مهمی از آن به دلیل اختلاف نظری بود که با توماس توخل روی نیمکت این تیم داشت.

در حالی که توخل در پایان فصل از هدایت بایرن کنار خواهد رفت و بسیاری معتقد بودند که چنین اتفاقی به معنای ادامه حضور این بازیکن در این باشگاه است اما حالا به نظر می‌رسد که او قصد دارد بایرن را ترک کند و مدیران بایرن هم با این ایده موافق هستند.

رفت و آمد‌های بایرن مونیخ برای بستن قرارداد جدید با کیمیش همچنان ادامه دارد اما تصمیم مدیران برای ادامه مسیر با کیمیش فعلا در ابهام قرار گرفته و تصمیم به فروش جدی‌تر از تصمیم به تمدید قرارداد پیگیری می‌شود. بایرن مونیخ مدت‌هاست علاقه خود را برای تمدید قرارداد جاشوا اعلام کرده اما این بازیکن هربار به بهانه‌ای تمدید قرارداد را به تاخیر انداخته و حالا بایرن تصمیم خود برای فروش را جدی‌تر دنبال می‌کند.

آخرین وضعیت تمدید قرارداد کیمیش

مقصد احتمالی؛ لیگ برتر و لالیگا!

وقتی بازیکن بزرگی قصد جابه‌جایی دارد و باشگاه آن بازیکن، او را در لیست فروش قرار می‌دهد، تیم‌های بزرگ یک کشور به سراغ آن بازیکن می‌آیند. با این حال موضوع انتقال برای فوق‌ستاره‌ها فرق می‌کند و انتقال آنها جنگ‌های بین باشگاهی در یک کشور را تبدیل به جنگ‌های تیم‌ها در کشورهای مختلف می‌کند.

استقلال در یک قدمی لیگ قهرمانان آسیا

کیمیش برای انتقال وضعیتی مشابه را تجربه می‌کند و تیم‌های زیادی درخواست پیوستن او را به باشگاه خود دارند. اولین گزینه‌هایی که به او علاقه‌مند هستند و این بازیکن آن باشگاه‌ها را رد کرده، منچستریونایتد، چلسی و پاری‌سن ژرمن هستند. هافبک دفاعی بایرن احساس می‌کند پروژه فعال در این باشگاه‌ها، جذاب پیگیری نمی‌شود و پیوستن به این تیم‌ها شرایطی مانند بایرن را برای او خواهد ساخت. البته این تیم‌ها تنها مشتریان کیمیش نخواهند بود و تیم‌هایی مانند منچسترسیتی، لیورپول و آرسنال خواهان این بازیکن برای ترکیب خود هستند. مشتریان کیمیش به انگلیس خلاصه نمی‌شود و تیم‌های رئال مادرید به همراه بارسلونا، رقابت برای جذب کیمیش را بزرگ‌تر و جذاب‌تر کرده‌اند. گفته می‌شود برخی از باشگاه‌های نام‌برده اقدامات اولیه برای خرید کیمیش را جلو برده‌اند و پروژه انتقال کیمیش از بایرن پس از 9 سال حضور این بازیکن در باشگاه رقم می‌خورد.

تنها راه ماندن در مونیخ

مدت زیادی است بایرن مونیخ علاقه به تمدید قرارداد کیمیش را از خود نشان داده اما این بازیکن هر بار با دلیلی بستن قرارداد جدید را رد کرده. او هیچ‌گاه رسما موضع خود را به نمایش نگذاشته اما بسیاری از نزدیکان این بازیکن، تمدید قرارداد را مرتبط با انتخاب سرمربی بعدی باواریایی‌ها می‌دانند و گفته می‌شود شرایط دشوار چند سال اخیر باعث شده تا او برای این تصمیم بسیار سختگیر باشد. گزینه‌های فعلی سرمربیگری بایرن مونیخ برای کیمیش جذاب نیست و ادامه فوتبال در باشگاهی دیگر را به ماندن و تماشای اخراج یک مربی دیگر ترجیح می‌دهد. هافبک دفاعی 29 ساله بایرن مونیخ احساس می‌کند ماندن در آلمان و بایرن احتمالا با شرایط فعلی به سرعت دوران اوج کیفیت او را از بین خواهد برد و گزینه‌ خروج برای او بسیار جدی است. همچنین از طرف مقابل پایان فصل آینده، پایان دوران او در مونیخ محسوب می‌شود و بایرن علاقه‌ای به خروج رایگان او نخواهد داشت. همین موضوع باعث شده مدیران باشگاه به دنبال فروش او حتی با قیمت ارزان‌تر از ارزش واقعی باشند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P