آخرین وضعیت تیم تراکتور

تیم تراکتور

نگاهی به آخرین وضعیت تیم تراکتور قبل از شروع لیگ برتر

تیم تراکتور در حالی برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر آماده می شود که امسال پس از برکناری ارطغرول ساغلام و توافق با قربان بردیف ترکمنستانی قصد دارد ناکامی فصل قبل خود را به فراموشی بسپارد و خود را برای این فصل از رقابت های لیگ برتر به شکل قدرتمندی حاضر کند.

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور که فصل گذشته به دلیل عملکرد ضعیف خود توسط طرفداران پرشور تی تی ها به کم کاری و عدم دلسوزی متهم شده بود ، این فصل برای به دست آوردن دل هواداران تیم خود در قدم اول علی خطیر ، مدیر صاحب نام فوتبال را به کادر مدیریتی این تیم اضافه کرد تا بتواند در جذب بازیکنان مورد نظر این تیم به تیم تراکتور کمک کند.

تیم تراکتور و کادر مدیریتی این تیم که اعتراض زیادی به قیمت بازیکنان داخلی این تیم داشتند با جذب چندین بازیکن جوان و جویای نام داخلی و تیم امید از جمله : رضا کاخ ساز دروازه بان جوان پیکان ، پوریا آریا کیا ، میلاد کر ، سجاد دانایی ، محمدرضا خانزاده ، مرتضی خراسانی و مهدی هاشم نژاد و … کار خود را در جذب بازیکنان داخلی در ایران تمام کردند و برای اردوی پیش فصل راهی ترکیه شدند.

اما اوج کار تراکتوری ها در ترکیه بود ، جایی که آنها توانستند سه بازیکن خارجی سطح بالا و سه بازیکن داخلی خوب را جذب تیم خود کنند ، تراکتوری ها در اولین قدم توانستند صفا هادی بازیکن مطرح عراقی را که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را دارد به جمع بازیکنان خود اضافه کنند تا به نوعی او را جایگزین اکبر ایمانی بازیکن سرباز خود کنند.

سپس این تیم با ریکاردو آلوز بازیکن پرتغالی شاغل در لیگ قزاقستان به توافق رسیدند و او را از تیم غیرت قزاقستان با نظر مستقیم بردیف که سابقه کار با این بازیکن را داشت جذب تیم خود کردند ، این بازیکن توانایی بازی به عنوان هافبک بازیساز را دارد.

دیگر ورودی خارجی تیم تراکتور گوستاوو واگنین بازیکن برزیلی-ایتالیایی بود این بازیکن دو رگه که در لیگ رومانی آمار فوق العاده ای از خود برجای گذاشته بود به عنوان بمب نقل و انتقالاتی تراکتوری ها جذب این تیم شد تا با جذب او خیال تی تی ها از بابت خط هافبک تا حد زیادی راحت شود.

اما تراکتوری ها در ترکیه با چند بازیکن نام آشنای داخلی نیز قراردادهایی را امضا کردند ، یکی از این بازیکنان رضا اسدی بازیکن فصل گذشته پرسپولیس بود که به نوعی در تیم تراکتور نامی برای خود دست و پا کرد از این تیم راهی اروپا شد ، بود دیگر بازیکن داخلی این تیم حجت حق وردی مدافع ایرانی الاصل آذربایجانی سومقایت آذربایجان بود که به تیم تراکتور پیوست.

از دیگر ورودی های این تیم آریا برزگر بازیکن جوان و سابق پرسپولیس بود که با نظر بردیف به جمع تراکتوری ها پیوست بود ، اما بردیف که اعتقاد خاصی به جذب بازیکنان مورد نظر خود داشت ، در اواسط اردوی ترکیه بود که در تصمیمی عجیب محمدرضا خانزاده را راهی ایران کرد و بعد از آن خبری از تیم تراکتور به بیرون درز کرد که رضا یزدان دوست مدافع فصل گذشته نفت آبادان جایگزین خانزاده شده است تا بردیف نشان دهد که با هیچ کسی شوخی ندارد.

قربان بردیف که رابطه خوبی با بازیکنان ایرانی از جمله سردار آزمون و سعید عزت اللهی داشت در گفتگویی تلفنی با این بازیکن به نظر رضایت عزت اللهی را برای حضور در تیم تراکتور جلب کرده است و شاید در روزهای آینده شاهد حضور او در این تیم باشیم.

علاوه بر عزت اللهی امکان حضور یک مدافع راست ، یک دروازه بان و یک مهاجم نوک خارجی در این تیم و همچنین کنارگذاشته شدن چندین خرید جدید تراکتوری بسیار محتمل است.

از دیگر اتفاقات مهمی که در تیم تراکتور شاهد حضور آن خواهیم بود بازگشت برند معتبر آدیداس به این تیم و برکناری سهرابی مدیر عامل قرمزهای پایتخت و بازگشت صادقیان و بهتاج به ترکیب مدیریت این تیم بود که می توان به آنها اشاره نمود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تیم تراکتور
P