آخرین وضعیت نظام وظیفه میلاد سرلک

آخرین وضعیت نظام وظیفه میلاد سرلک

رسمی؛ حضور میلاد سرلک در پرسپولیس یک ماه دیگر تمدید شد

آخرین وضعیت نظام وظیفه میلاد سرلک – با اعلام سازمان نظام وظیفه میلاد سرلک یک ماه دیرتر به خدمت سربازی خواهد رفت.

در حالی که قرار بود میلاد سرلک از یکم شهریور ماه مشمول خدمت سربازی شود و خود را به نظام وظیفه معرفی کند، این سازمان در نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ اعلام کرد که یک ماه معافیت به این بازیکن تعلق یافته است.

این معافیت یک ماهه فرصتی استثنایی را در اختیار سرلک قرار خواهد داد تا با دعوت به تیم ملی، همچنان از خدمت سربازی دور شود و بتواند فعالیت خود در فوتبال باشگاهی را با تصمیم و انتخاب شخصی ادامه دهد.

نکته مهم اینکه بر اساس قوانین، بازیکنی که به تیم ملی دعوت شود، مشمول معافیت خدمت سربازی تا 30 سالگی خواهد شد و به این ترتیب میلاد سرلک نیز اگر در فهرست بعدی تیم ملی باشد، دو فصل دیگر می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود.

فهرست بعدی تیم ملی ایران بعد از پایان هفته چهارم اعلام خواهد شد و حالا باید دید میلاد سرلک بعد از غیبت در اردوی شهریور ماه، این بار به تیم ملی دعوت می‌شود یا خیر.

با این حال معافیت یک ماهه، خیال پرسپولیس از حضور سرلک در بازی با ذوب‌آهن و همچنین دیدار هفته چهارم و دربی حساس هفته پنجم را راحت می‌کند.

باشگاه پرسپولیس نیز در بیانیه ای اعلام کرد کرد که معافیت میلاد سرلک تمدید شده و او مشکلی برای ادامه حضور در مسابقات ندارد. البته باشگاه پرسپولیس اشاره خاصی به زمان معافیت نداشته اما شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از تمدید معافیت تنها به مدت یک ماه است.

سرنوشت سرلک در دستان قلعه نویی

بحث سرباز شدن ستاره خط میانی پرسپولیس به اصلی‌ترین دغدغه سرخ‌پوشان تبدیل شده است.

بر اساس قانون میلاد سرلک  بازیکن کلیدی پرسپولیس  باید از اول مهرماه به خدمت سربازی برود، اما اگر امیر قلعه‌نویی این بازیکن را به تیم ملی دعوت کند، میلاد سرلک تا دو سال آینده (یعنی 30 سالگی) از خدمت سربازی معاف میشود.

این قانونی است که در آذرماه سال 1397 توسط سردار کمالی رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح اعلام شد و براساس آن بازیکنان در سطح تیم های ملی تا سن 30 سالگی و در سطح تیم های لیگ برتر تا سن 28 سالگی از خدمت سربازی معاف می شوند. بر همین اساس ورزشکاران مشمول در سطح تیم ملی از سوی وزارت ورزش و جوانان و ورزشکاران مشمول در سطح تیم برتر از سوی فدراسیون مربوطه جهت اعمال این قانون معرفی خواهند شد.

حذف تراکتور از آسیا

در حال حاضر فدراسیون فوتبال از میلاد سرلک و پیام نیازمند هم برای دریافت ویزای حضور آنها در بلغارستان پاسپورت دریافت کرده، اما این نمی‌تواند به معنای حضور قطعی آنها در فهرست تیم ملی باشد و این دو بازیکن چند هفته دیگر را هم با استرس از اتفاقاتی که ممکن است، آینده آنها را تحت تاثیر قرار بدهد، سپری خواهند کرد.

شانس بالای سرلک‌ برای حضور در تیم ملی

در اخرین اردوی تیم ملی که با قهرمانی ایران در جام کافا همراه شد، امیرقلعه نویی پنج هافبک دفاعی با خود به ازبکستان برد که نام سرلک خط خورده بود. امید نورافکن،سعید عزت الهی،سعیدمهری،محمد کریمی و علیرضا علیزاده پنج هافبکی بودند که به تیم ملی دعوت شدند اما چند بازیکن از اخرین لیست امیر قلعه نویی شرایط لازم برای حضور در اردوی پیشرو را ندارند و شانس سرلک افزایش پیدا میکند. نورفکن و کریمی دو هافبک سپاهان به طور همزمان مصدوم شدند و شانس همراهی ایران در بلغارستان را ندارد و در سمت مقابل مهری و عزت اللهی در فصل جدید برای باشگاه های خود به میدان نرفته اند و از مسابقات دور بوده اند. میلاد سرلک و احمد نورالهی امیدوار هستند به عنوان نفرات اول و دوم به تیم ملی دعوت شوند و در کنار یکدیگر برای تیم ملی به میدان بروند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین وضعیت نظام وظیفه میلاد سرلک
P