آردا گولر سومین بازیکن ترک تبار تاریخ رئال

آردا گولر سومین بازیکن ترک تبار تاریخ رئال

رسمی؛ آردا گولر به رئال مادرید پیوست

آردا گولر سومین بازیکن ترک تبار تاریخ رئال – با تایید باشگاه رئال مادرید، انتقال آردا گولر به رئال مادرید با قراردادی تا سال 2029 رسمی شد.

آردا گولر، پدیده 18 ساله فوتبال ترکیه و باشگاه فنرباغچه، رسما با قراردادی تا سال 2029 به رئال پیوست. آردا تست های پزشکی خود را با موفقیت پشت سر گذاشت و در کنفرانس خبری رئال شرکت کرد.

ملی‌پوش جوان ترکیه‌ای با شماره 10 فنرباغچه فصل موفقی را پشت سر گذاشت تا مورد توجه چند باشگاه بزرگ فوتبال اروپا قرار بگیرد. او حالا این شانس را دارد تا در رئال مادرید، جایی که اسطوره محبوبش، مسوت اوزیل، در آن حضور داشته، بازی کند. او در حالی رئال را انتخاب کرد که از بارسلونا نیز پیشنهادی جدی داشت ولی در نهایت انتخاب او باشگاه مادریدی بود.

آردا گولر سومین بازیکن ترک تبار تاریخ رئال

گولر تا سال 2025 با فنرباغچه قرارداد داشت و بند فسخ 17.5 میلیون یورویی در قراردادش به چشم می‌خورد، اما رئال مادرید برای خرید او 20 میلیون یورو به علاوه 10 میلیون یورو بندهای متغیر هزینه کرد و 20 درصد از رقم فروش او در آینده نیز به فنر خواهد رسید.

شروع با شماره 24

شماره پیراهن آردا گولر، ستاره جوان اهل ترکیه، در رئال مادرید مشخص شد.

این ستاره جوان عکسی به یادگار با پیراهن رئال مادرید انداخت تا مشخص شود که قرار است پیراهن شماره 24 را در فصل آینده به تن داشته باشد.

نزدیکان گولر مدعی شده بودند که رئال مادرید به او تضمین داده که در این فصل برای این تیم به میدان خواهد رفت و با توجه به تکنیک و عملکرد درخشان او، انتظار می‌رود که این بازیکن خیلی زود به یکی از ستاره‌های محبوب هواداران رئال تبدیل و استقبال خوبی از پیراهنش در فروشگاه‌های این باشگاه شود.

پدربزرگ این بازیکن در گفتگو با شبکه‌ای از تلویزیون ترکیه اظهارات جالبی را درباره انتقال او به رئال مادرید و اتفاقاتی که منجر به اتخاذ این تصمیم شد مطرح کرده است.

مودریچ با آردا تماس گرفت و گفت که من پس از یک سال بازنشسته خواهم شد و شماره 10 رئال برای تو می‌شود.

صحبت های پدیده ترکیه ای

می‌خواهم یاد دی‌استفانو را زنده کنم. این بزرگترین باشگاه دنیا است و احساس غرور می‌کنم.

پیشنهادات زیادی داشتم اما اولویت من همیشه رئال مادرید بوده است.احساس آمادگی می‌کنم، آماده‌ام. به اینجا آمده‌ام تا کار کنم، تا از همه توانم مایه بگذارم.

میسون مونت،شماره 7 جدید شیاطین سرخ

مربی به من زنگ زد و گفت می‌خوهد بازی من را از نزدیک ببیند. همچنین گفت که قصد دارد کجا از من استفاده کند. بحث زیاد بود.کریستیانو، اوزیل، گوتی… الگو های من هستند،می‌خواهم مثل آنها اسطوره شوم. برای همین اینجا هستم.

ترک فنرباغچع سخت بود،اما اگر بهترین باشگاه دنیا به تو زنگ بزند و فراتر از آن، بتوانی از نظر مالی به فنرباغچه کمک کنی، خیلی خوب است. من عاشق فنرباغچه هستم و امیدوارم این تصمیم را درک کنند.

جانشین گولر در فنر معرفی شد

فنرباغچه برای پر کردن جای خالی آردا گولر که راهی رئال مادرید شد قصد دارد کنان ییلدیز از یوونتوس را به خدمت بگیرد.

تصمیم گیری در مورد آینده کنان ییلیز یکی از اولین چالش‌هایی است که کریستین جونتولی، مدیر ورزشی جدید یوونتوس، با آن روبرو است. باشگاه فنرباغچه با ارائه پیشنهادی قابل توجه خواستار جذب این ستاره جوان شده است.

این بازیکن 18 ساله پدری ترکیه‌ای و مادری آلمانی دارد و در آلمان متولد شده است. او تابستان گذشته از آکادمی بایرن مونیخ به یووه پیوست اما هنوز نتوانسته جایی در تیم اصلی بیانکونری پیدا کند.

ییلدیز در فصل 23-2022 برای تیم دوم یوونتوس در سری C هفت بار به میدان رفت. او جزئی از برنامه‌های آینده یوونتوس به شمار می‌رود. البته باشگاه ایتالیایی در مقطع فعلی می‌تواند اقدام به فروش این بازیکن کرده و پول خوبی به جیب بزند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آردا گولر سومین بازیکن ترک تبار تاریخ رئال
P