آزمون و قلی زاده در رادار‌ تیم های ترکیه ای

آزمون و قلی زاده در رادار‌ تیم های ترکیه ای

آزمون و قلی زاده در رادار‌ تیم های ترکیه ای

ـــ ـــ‌ ـــ‌ـــ ــــ ــــ ــــ

سردار آزمون و علی قلی زاده ملی پوشان فوتبال کشورمان که در جام جهانی قطر نیز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند مورد توجه تیم های ترکیه ای قرار گرفته اند.

 

سردار آزمون:

 

زمستان سال گذشته بود که سردار ازمون به سال‌ها حضورش در فوتبال روسیه پایان داد و با انتقالی پنج و نیم ساله راهی فوتبال آلمان شد. مهاجم ایرانی زنیت، در میان پیشنهاداتش پوشیدن پیراهن بایر لورکوزن را انتخاب کرد که البته اوضاع بر وفق مراد او پیش نرفت و چندین مصدومیت بد موقع باعث شد او از ترکیب اصلی تیم دور شود.

اکنون نیز اخباری درخصوص احتمال جدایی سردار و پیوستن به تیم گالاتاسرای در رسانه‌ها منتشر شده است،نشریه کیکر در گزارشی از بازار نقل و انتقالات بایر لورکوزن نوشت که این تیم آماده فروش آزمون است و درها برای فروش این ستاره ایرانی باز شده است.

پیش از انتشار این خبر توسط کیکر، نشریه‌های کشور ترکیه نیز از علاقه گالاتاسرای به سردار خبر داده بودند روزنامه تقویم ترکیه با انتشار خبری در این خصوص نوشت: سردار آزمون کاندیدای شگفتی ساز خط حمله گالاتاسرای چشم‌ها به اوکان بوروک (سرمربی گالاتاسرای) دوخته شده است.

به دلیل جدایی‌های احتمالی در بازار نقل و انتقالات، اوکان بوروک می‌خواهد خط حمله تیم را تقویت کند و نظر او برای ستاره 28 ساله ایرانی تعیین کننده خواهد بود. این مهاجم که تا سال 2027 با تیم آلمانی بایرلورکوزن قرارداد دارد، ممکن است به صورت قرضی راهی گالاتاسرای شود. در صورت تایید اوکان بوروک، مدیریت باشگاه دکمه انتقال آزمون را فشار می‌دهد.

گالاتاسرای ترکیه هم اکنون صدر نشین سوپرلیگ این کشور است و بهترین گلزنان این تیم گومیس با 8 و ایکاردی با 6 گل هستند!.

علی قلی زاده:

قلی زاده در سال 2018 از تیم سایپا ایران به شارلوا بلژیک منتقل شد و عملکرد خوبی در این تیم داشت,او پیش از شروع جام جهانی 2022 قطر به امید اینکه بعد از این بازی ها ترانسفر می شود، قراردادش را با شارلوا تا سال 2025 تمدید کرد اما سرنوشت قلی زاده چیز دیگری بود.

این بازیکن با بازگشت از جام جهانی، با افت فاحشی مواجه شد,فلیس مازو سرمربی شارلوا معتقد بود فکر و ذهن قلی زاده جای دیگری است،بعضی از رسانه های بلژیکی هم مدعی شدند قلی زاده به خاطر مشکلات همسرش که باعث شده او به ایران بازگردد، می خواهد شارلوا را ترک کند و به لیگ ایران یا کشورهای نزدیک ایران برود.

قلی زاده حتی در دو هفته اخیر از لیست 20 نفره شارلوا خط خورد تا هم او و هم باشگاه نشان بدهند راهی جز جدایی پیش پا ندارند. این وینگر در فصل جاری تنها یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده است.

علی قلی‌زاده که بحث حضورش در لیگ برتر ایران به طور جدی مطرح بود و از سوی دیگر عنوان می‌شد به شدت موردتوجه فرهاد مجیدی و اتحاد کلباء قرار دارد، بخاطر درخواست بالای مبلغ رضایت‌نامه از سوی باشگاه شارلوا در این تیم بلژیکی ماندگار شد و حالا در آستانه پیوستن به کاسم پاشا است.

علی قلی زاده بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که در یک ماه اخیر در تلاش برای جدایی از تیم شارلوا بلژیک بوده، ظاهرا به هدفش رسیده است،طبق اعلام وب سایت ajansspor ترکیه، قلی زاده با باشگاه کاسم پاشا به توافق دست یافته است و به زودی برای عقد قرارداد نهایی و بازی برای این تیم به ترکیه سفر می کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آزمون و قلی زاده در رادار‌ تیم های ترکیه ای
P