آسنسیو به دنبال جدایی از رئال مادرید

آسنسیو به دنبال جدایی از رئال مادرید

آسنسیو به دنبال جدایی از رئال مادرید

___ ___ ___ ___ ___ ___

 

یک رسانه اسپانیایی اعلام کرد مذاکرات مارکو آسنسیو با رئال مادرید برای تمدید قراردادش شکست خورده و این ستاره اسپانیایی بعد از 7 سال رئال را ترک می‌کند.

 

سایت اسپانیایی رلوو اعلام کرد مذاکرات باشگاه رئال مادرید با مارکو آسنسیو با هدف تمدید قرارداد او با شکست مواجه شده و این ستاره اسپانیایی تصمیم قطعی خود را گرفته و در پایان فصل جاری باشگاهش را ترک می‌کند.

به این ترتیب دوران حضور 7 ساله این ستاره 27ساله در برنابئو به پایان می‌رسد. آسنسیو از شروع سال جدید میلادی با هدف تمدید قراردادش در حال مذاکره با باشگاه بود. رئال مادرید پیشنهادی برای تمدید قرارداد روی میز گذاشته بود، اما آسنسیو با مفاد این پیشنهاد موافقت نداشت،بر اساس گزارش رلوو او در نهایت تصمیم قطعی خود را گرفت و پیشنهاد رئال را رسما رد کرد.

رئال مادرید تمایلی برای ارائه پیشنهاد جدید ندارد و به این ترتیب جدایی آسنسیو در تابستان جاری قطعی است. او از شروع تابستان بازیکن آزاد خواهد بود و می‌تواند با باشگاه‌های دیگر قرارداد امضا کند.

 

افتخارات آسنسیو با لباس رئال

آسنسیو در سال 2016 از مایورکا به رئال پیوست و در هفت سال گذشته در این باشگاه حضور داشت. او در فصل جاری در 50 مسابقه پیراهن سفیدپوشان را به تن کرد، 12 گل به ثمر رساند و 8 پاس گل داد.

ستاره اسپانیایی در دوران حضورش در برنابئو با پیراهن رئال 17 جام قهرمانی به دست آورد که از جمله آنها می‌توان به 3 قهرمانی چمپیونزلیگ، 3 قهرمانی لالیگا، 4 قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان، 3 قهرمانی سوپرجام اروپا، 3 قهرمانی سوپرجام اسپانیا و یک قهرمانی کوپا دل‌ری اشاره کرد.

در انگلیس گفته می‌شود استون‌ویلا به درخواست سرمربی‌ اسپانیایی‌اش اونای امری تمایل زیادی به جذب آسنسیو دارد. چند باشگاه لیگ برتری دیگر و همچنین باشگاه‌هایی از ایتالیا هم به عنوان مقصدهای احتمالی این ستاره اسپانیایی مطرح هستند.

 

پاری سن ژرمن گزینه اصلی؟

مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید، مذاکراتش با مدیران پاری سن ژرمن را آغاز کرده است.

قرارداد آسنسیو با باشگاه رئال مادرید در انتهای فصل جاری به پایان خواهد رسید و قرارداد جدیدی بین دو طرف امضا نشده است.

مذاکرات برای ادامه حضور او در سانتیاگو برنابئو از چند ماه قبل آغاز شده بود اما گفته می‌شد که این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش از شرایط و پیشنهاد ارائه شده راضی نیستند.

در حالی که رئال مادرید سعی داشت این ستاره اسپانیایی را در تیمش حفظ کند، مذاکرات در چند روز گذشته به بن بست رسید و مدیران این باشگاه به مدیر برنامه او اعلام کردند که پیشنهاد دیگری ارائه نخواهند کرد.

ره رئال مادرید را وسوسه کند و مذاکرات با این باشگاه به خوبی ادامه دارد و شانس حضور او در پارک دو پرنس در فصل آینده خیلی زیاد است.

ESPN مدعی شده که پاری سن ژرمن است که توانسته این ستاره رئال مادرید را وسوسه کند و مذاکرات با این باشگاه به خوبی ادامه دارد و شانس حضور او در پارک دو پرنس در فصل آینده خیلی زیاد است.

گفته می‌شود مذاکرات وارد فاز نهایی شده و رابطه خوب ژرژ مندس، مدیر برنامه آسنسیو، با لوئیز کامپوس به عنوان مدیر ورزشی پی اس جی نقشی کلیدی در این مذاکرات داشته‌اند و احتمال این که او را فصل آینده با پیراهن این باشگاه فرانسوی ببینیم بسیار زیاد است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آسنسیو به دنبال جدایی از رئال مادرید
P