آشتی کنان در تبریز؛ مهندس تراکتور به تیم بازگشت

آشتی کنان در تبریز؛ مهندس تراکتور به تیم بازگشت

آشتی کنان در تبریز؛ مهندس تراکتور به تیم بازگشت

___ ___ ___ ___ ___

 

ریکاردو آلوز، هافبک تیم تراکتور، با انتشار یک استوری به شایعات چند روز اخیر واکنش نشان داد.

 

تیم فوتبال تراکتور در حالی موفق شد با پنج گل نفت مسجدسلیمان را شکست دهد که ریکاردو الوز در سفر به مسجدسلیمان، همراه شاگردان خمس نبود و آن‌ها در غیاب بهترین پاسور خود، توانستند پنج گل به حریف بزنند. آلوز که برای برگزاری جشن تولد خود راهی پرتغال شده بود، دو روز مانده به این بازی به تمرین بازگشت اما جایی در لیست مسافران این بازی نداشت.

موضوع مرخصی ریکاردو الوز برای حضور در جشن تولدش، تبدیل به جنجالی‌ترین موضوع چند وقت اخیر باشگاه تراکتور شده است. بازگشت دیرهنگام او باعث شد تا پاکو خمس، ستاره تیم خود را از لیست بازی نفت مسجدسلیمان خط بزند.

در این بین شایعات بیشتری هم در فضای مجازی منتشر شد که در فضای هواداری تراکتور بازتاب زیادی را داشت، اما ساعتی پیش پاکو خمس در مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که مشکلی در این باره وجود ندارد و هواداران تراکتور نباید نگران باشند.

روز گذشته جلسه بین پاکو خمس، هوشنگ نصیرزاده و ریکاردو آلوز این مسئله را حل و فصل کرد و حالا نوبت به ریکاردو آلوز رسید تا با انتشار یک استوری به همه این شایعات و جنجال‌ها خاتمه دهد.

 

صحبت های ریکاردو الوز:

ریکاردو آلوز روز گذشته اعلام کرد؛ پاکو خمز سرمربی تیم به من حمله فیزیکی کرد!کاملا واضح میگویم من از تیم خارج شدم زیرا آقای پاکو خمز در روز سه شنبه گذشته 28 مارس سعی کرد به من حمله فیزیکی کند. همانطور که متوجه می شوم باشگاه نسبت به رعایت قوانین انضباطی باشگاه و قانون در خصوص این رفتار ظالمانه مسئولیت های لازم را انجام می دهد.!

ریکاردو آلوز امت امروز در استوری خود در خصوص وضعیت نوشت:همه چیز حل شد و هرگونه سوءتفاهم برطرف شد،ما یک خانواده هستیم،مشکلاتی ظاهر شده بود که حل شده است. ما همه متحد و آماده‌ایم تا برای اهدافمان تا انتها بجنگیم.

هافبک پرتغالی تیم تراکتور همچنین نوشت: فردا آماده‌سازی برای یک بازی مهم را آغاز می‌کنیم و خانواده تراکتور کنار یکدیگر خواهند بود. من هیچ مشکلی با باشگاه و مربی ندارم.

ریکاردو در پایان تاکید کرد: همه چیز حل شده است. ممنونم از تراکتور برای همه حمایت‌ها، با عذرخواهی از تمام اعضای باشگاه و هواداران.

ریکاردو آلوز این فصل 12 پاس گل داده و به زعم بسیاری بهترین بازیکن تیم تراکتور بوده است.

 

حواشی که به نفع هواداران نیست.

تراکتورسازی تبریز در این فصل عملکرد درخشانی با پاکو خمز سرمربی 52 ساله و اسپانیایی خود داشته است و یکی از دلایل مهم آن نبود حاشیه در تبریز بوده است. تراکتور پس از پیروزی پرگل برابر نفت مسجدسلیمان به رتبه چهارم جدول نیز رسید، و در هفته پیشرو در حساس ترین مسابقه هفته لیگ برتر به مصاف سپاهان اصفهان خواهد رفت، هواداران تراکتور و به خصوص سرخابی تهران امیدوار هستند تراکتور انتقام شکست دور رفت را از شاگردان مورایس در تبریز بگیرد!.

به گفته بسیاری از کارشناسان اگر تراکتور از ابتدای فصل کار را با سرمربی اسپانیایی آغاز میکرد میتوانست مدعی اصلی قهرمانی در لیگ‌ برتر نیز باشد!.

باشگاه،حواشی میان سرمربی و بهترین بازیکن تیمشان برای همیشه به پایان برساند و از دو دستگی میان هواداران جلوگیری شود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آشتی کنان در تبریز؛ مهندس تراکتور به تیم بازگشت
P