آقای خاص سرمربی فنرباغچه شد

رسمی؛ اقای خاص در ترکیه! مورینیو سرمربی فنرباغچه شد

فنرباغچه از طریق صفحه رسمی ایکس (توییتر سابق) رسما تایید کرد که ژوزه مورینیو مربی این باشگاه شده است.

در روزهای گذشته گزارش‌های متعددی درباره ‏نزدیک بودن ژوزه مورینیو به نیمکت فنرباغچه منتشر شد و فابریتزیو ‏رومانو هم تایید کرد که آقای خاص به زودی پای قرارداد با این باشگاه ‏ترکیه‌ای را امضا خواهد کرد. و سرانجام این اتفاق رخ داد!.

ماجرا از زمانی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت که عزیز ییلدریم، نامزد ‏ریاست باشگاه فنرباغچه و از روسای پیشین باشگاه، گفت با مورینیو ‏تماس گرفته و در صورت برنده شدن در انتخابات این مربی بزرگ را به ‏استانبول خواهد آورد. ‏بعد از گزارش‌های روزهای اخیر باشگاه فنرباغچه رسما تایید کرد ‏که مذاکرات رسمی با ژوزه مورینیو را آغاز کرده است. سرمربی نامدار ‏پرتغالی که از ماه ژانویه و بعد از اخراج ناگهانی‌اش از آ اس رم بدون ‏تیم بوده است.انتقال مورینیو به فنرباغچه رسمی شده است و او در این تیم ‏جانشین اسماعیل کارتال خواهد بود که یک فصل درخشان را با فنر ‏پشت سر گذاشته و در سوپرلیگ ترکیه تنها با یک باخت پشت سر ‏گالاتاسرای نایب‌قهرمان شده است.!

آقای خاص سرمربی فنرباغچه شد

بندی برای خروج

در حال حاضر به نظر می‌رسد مرد پرتغالی به آخرین سال‌های دوران مربیگری خود رسیده و با قبول پیشنهاد فنرباغچه، بسیاری این حس را بیشتر دریافت می‌کنند اما او تدابیری را داشته تا همانند گذشته افسوس لحظه‌های حساس را نخورد.

تاکنون 2 بار، ژوزه مورینیو پیشنهاد تیم ملی پرتغال را رد کرد است. اولین بار مربوط به دوران حضور او در رئال مادرید است و دومین بار به روزهای حضور روی نیمکت رم مربوط می‌شود. هر بار این پیشنهاد برای ژوزه آمده، او در باشگاهی مشغول به کار بوده و نتوانسته  درخواست را بپذیرد. او همچنین در مورد رد کردن این پیشنهادات در سال 2021 گفت: «تصمیمی سخت و شاید اشتباه بود، من اینطور فکر می‌کنم.» مشخص است او از گرفتن چنین تصمیمی کاملا پشیمان است اما مورینیو به دلیل شرایط موجودش تاحدودی مجبور بود چنین تصمیمی را اتخاذ کند و آرزوی همیشگی‌اش یعنی هدایت پرتغال را از دست بدهد.

اعلام لیست جدید تیم ملی فوتبال

او همچنین مطمئن است تفکراتش همچنان می‌تواند در جهان حرف‌های زیادی را برای گفتن داشته باشد و به گفته نزدیکانش همچنان علاقه‌مند به حضور در انگلیس و باشگاه‌های این کشور است. او خصوصا در مورد منچستریونایتد این احساس را دارد کارش درون این باشگاه به پایان نرسیده و می‌تواند شیاطین سرخ را سعادتمند کند. البته شاید این نگاه از سوی مقابل وجود نداشته باشد اما مورینیو در قراردادی که با باشگاه ترکیه‌ای داشت، چنین احتمالی را درنظر گرفته است!

مورینیو بندی برای خروج در قراردادش دارد و در صورت وجود برخی پیشنهادات بزرگ همانند تیم ملی پرتغال و یا مربیگری برای تیم‌هایی مانند منچستریونایتد، می‌تواند به صورت یک‌طرفه قراردادش را فسخ کرده و به دنبال آرزوها و اهداف گذشته خود برود. او قطعا نمی‌خواهد پرتغال را برای سومین بار از دست بدهد.همچنین ژوزه همیشه به انگلیس علاقه‌مند بوده است.

درخواست عجیب مورینیو

ژوزه مورینیو، سرمربی جدید فنرباغچه، مایل است که پائولو دیبالا و روملو لوکاکو را هم با خودش به این تیم ببرد.

مورینیو چند ماه قبل و با تصمیمی ناگهانی و غیرمنتظره از سوی مدیران باشگاه رم از هدایت این تیم کنار گذاشته شد و جایش را به دانیل ده‌روسی داد اما به نظر می‌رسد که بعضی از بازیکنان این تیم همچنان از جایگاه ویژه‌ای برای او برخوردار هستند.

عزیز ییلدریم، رئیس سابق باشگاه فنرباغچه که حالا نامزد حضور دوباره در این پست است، فاش کرده است که مورینیو درخواست خرید چند بازیکن در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو را به مدیران باشگاه ارائه کرده است که در این میان نام دیبالا و لوکاکو به چشم می‌خورد.!

در این باره به خبرنگاران گفت: مورینیو خواهان جذب لوکاکو است. همچنین درخواست به خدمت گرفتن دیبالا را هم دارد. تالیسکا هم دوست دارد به این باشگاه ملحق شود. حالا مدیریت ورزشی باشگاه باید شرایط حضور یک یا دو نفر از این بازیکنان را فراهم کرد. زمانی که کارها به درستی پیش برود، این اقدامات را در زودترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P