آنالیز بازی آتالانتا و امپولی

آنالیز بازی آتالانتا و امپولی

آنالیز بازی آتالانتا و امپولی

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آتالانتا:

آتالانتایی ها که امید آنها به فوتبال اروپا در باریک ترین نخ ها آویزان است، با میزبانی از امپولی میانه جدولی در عصر شنبه، قصد دارند یک فصل دشوار را به دست آوردن سهمیه اروپایی با موفقیت نسبی به پایان برسانند.

میزبان پس از تحمل دوران سختی در ورزشگاه خانگی خود در برگامو در بازی آخر فصل خود، به امتیازاتی نیاز دارد تا فیورنتینا و رم را برای رسیدن به جمع شش تیم برتر به چالش بکشد، در حالی که میهمانان توسکانی آنها خوشحال هستند که علیرغم پشت سر گذاشتن یک سال وحشتناک ، بقای خود در سری آ را تضمین کرده اند.

هفته گذشته، آخرین شکست آتالانتا با نتیجه 2-0 برابر روسونری هایی بود، که به شدت به دنبال اسکودتو هستند و علاوه بر باخت و دور شدن از سهمیه امید اینتری ها را نیز کم رنگ تر کردند. با این حال، به لطف سایر نتایج، لا دئا برای راهیابی به اروپا در مرحله نهایی سری آ در کورس باقی ماند.

تیم گاسپرینی که برخلاف فصل گذشته قدرت خود را ندارد توسط گاسپرینی خشمگین بارها مورد انتقاد قرار گرفته است و در چند ماه گذشته از عوامل مختلفی برای افت تیمش ابراز تاسف کرده است  که در مدت آنها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا نیز از لیگ اروپا حذف شدند .

ترکیب احتمالی آتالانتا
ترکیب احتمالی آتالانتا

امپولی:

اگرچه امپولی در مسابقه برگشت اکتبر با نتیجه 4-1 از میزبان خود یعنی آتالانتا شکست خورد، اما امپولی پس از صعود به عنوان قهرمان سال گذشته سری B، شروعی عالی پس از بازگشت به لیگ برتر داشت و حتی در مقطعی در فکر قرارگیری در بین تیم های صعود کننده به رقابت های اروپایی بود.

با این تمام این اوصاف، از نیمه راه، آتزوری به دلیل عملکرد بد خود در جدول رده بندی سقوط کرد و پس از تساوی 1-1 هفته گذشته در خانه مقابل سالرنیتانا، تنها یک بار در 21 بازی اخیر خود پیروز شده است.

پاتریک کوترونه در ورزشگاه کارلو کاستلانی یک گل برای باشگاه توسکانی به ارمغان آورد، اما رقبای آنها که در معرض خطر سقوط بودند، قبل از پایان نیمه اول گل آنها را پاسخ دادند تا این تیم به یک امتیاز بازی بسنده کند. در واقع،این گلیلمو ویکاریو، دروازه بان امپولی بود که با انجام واگنش های خوب و مهار پنالتی از شکست تیمش جلوگیری کرد.

ترکیب احتمالی امپولی
ترکیب احتمالی امپولی

محرومان و مصدومان امپولی: تونلی-مارکیزا-هاااس-دی فرانسیسکو

محرومان و مصدومان آتالانتا: ایلیچ-تولوی-پرزا-موریال-مالینووسکی

آتالانتا در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب 2 پیروزی و 2تساوی و یک شکست شده است که به ترتیب برابر تیم های ونیزیا3-1 و اسپزیا 3-1 پیروز برابر تیم های تورینو و 4-4 و سالرنیتانا 1-1 مساوی و برابر میلان با نتیجه 2-0 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج بازی اخیر ، امپولی موفق به کسب یک پیروزی  و یک تساوی و سه شکست شده است که به ترتیب برابر تیم ناپولی 2-3 پیروز و برابر سالرنیتانا 1-1 تساوی و برابر تیمهای اینتر 4-2 و تورینو 3-1 و اودینیزه 4-1 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

برد مساوی آتالانتا

گل اور 2/5

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی آتالانتا و امپولی
P