آنالیز بازی آث میلان و آتالانتا

آنالیز بازی آث میلان و آتالانتا

آنالیز بازی آث میلان و آتالانتا

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

میلان:

تیم میلان در حالی به مصاف آتالانتا میرود که امسال روند خیلی خوبی را در سری آ پشت سر می گذارد و اگر در این دو بازی اخیر موفق به کسب پیروزی شود ، بدون در نظر گرفتن نتایج اینتر رده دومی میتواند پس از چندین سال دوباره اسکودتدو را فتح کند و به مقام قهرمانی سری آ برسد.

شاگردان پیولی چهارده بازی است که در سری آ متحمل شکست نشده اند و چهار بازی اخیر خود را پیروز شده اند و همین عملکرد خوب می تواند دلیلی روشن بر موفقیت های میلانی ها باشد.

روسونری ها که امسال رقابت سختی را با اینتری ها داشته اند پس از توقف اینتر مقابل بلونیا و شکست ناباورانه آنها در بازی عقب افتاده به تنهایی در صدر جدول ایستاند و در صورت کسب یک تساوی و یک برد نیز قهرمان سری آ خواهند شد و این موضوع نشان دهنده حساسی و سرنوشت ساز بودن دو بازی اخیر این تیم می باشد که قهرمانیشان در دستان خودشان می باشد

شاید در اوایل کارشناسان و طرفداران میلان از انتخاب پیولی به میلان ابراز نارضایتی کردند و انتظار چنین نتایجی را ازین مربی نداشتند اما پیولی با تفکرات خود میلان را به روزهای اوج خود نزدیک کرد و در هر بازی میتوان روند رو به رشد این تیم را علاغرم نداشتن بازیکنان بزرگ و غایب زیاد به صورت قابل لمسی مشاهده کرد.

نرکیب احتمالی میلان
نرکیب احتمالی میلان

آتالانتا:

آتالانتا در هر دو دیدار اخیر خود در سری آ با میلان تنها یک بار در 11 بازی قبلی خود شکست خورده است، اما از ژانویه 2014 به طور قابل توجهی مقابل رقبای لومباردی خارج از خانه خود شکست نخورده است.

آتالانتا همواره رقیب بسیار خطرناکی برای میلان بوده است و فردا نیز تلاش خواهد کرد تا بتواند میزبان خود را در خانه شکست دهد و خود را بها لاتزیو هم امتیاز کند.

شاگردان پلگرینی که با دو تیم رم و فیورنتینا در جدول هم امتیاز هستند به خوبی میدانند که باخت در مقابل میلان میتواند آن ها را از سهمیه اروپایی دور کند و این تیم را از جمع هفت تیم برتر دور کند.

آتالانتا در چهار دیدار اخیر خود شکستی را متحمل نشده است و می توان گفت بازی آنها مقابل میلان سخت ترین بازی آنها در این فصل می باشد که نقش بسیار تعیین کننده ای در رتبه ی جدولی آنها در این فصل بازی می کند که همین موضوع می تواند بر حساسیت های بازی این دو تیم بیافزاید.

نرکیب احتمالی آتالانتا
نرکیب احتمالی آتالانتا

محرومان و مصدومان آث میلان: کیائر

محرومان و مصدومان آتالانتا: ایلیچ-تولوی-پرزا

در پنج بازی اخیر ، میلان موفق به کسب 4 پیروزی  و یک شکست در جام حذفی شده است که به ترتیب برابر تیم های لاتزیو2-1 وجنوا 2-0 و هلاس ورونا 3-1 پیروز و برابر اینتر با نتیجه 3-0 نتیجه را واگذار کرده است.

آتالانتا نیز موفق به کسب 2 پیروزی و 2تساوی و یک شکست شده است که به ترتیب برابر تیم های ونیزیا3-1 و اسپزیا 3-1 پیروز برابر تیم های تورینو و 4-4 و سالرنیتانا 1-1 مساوی و برابر هلاس ورونا با نتیجه 2-1 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد میلان

گل اور 2/5

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی آث میلان و آتالانتا
P