آنالیز بازی آث میلان و فیورنتینا

آنالیز بازی آث میلان و فیورنتینا

آنالیز بازی آث میلان و فیورنتینا

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آث میلان:

فصل جذاب میلان در حالی ادامه می‌یابد که روسونری به سمت اولین اسکودتوی خود از سال 2011 پیش می‌رود. آنها با برتری 2 امتیازی نسبت به اینترمیلان در رده اول قرار دارند (اینتر نیز با ایجاد شانس های متعدد در حال هموار کردن راه قهرمانی رقیب همشهری خود می باشد)

میلانی ها در دوازده بازی پیاپی سری آ است که شکستی را تجربه نکرده اند و آخرین باخت آنها مقابل دیگر تیم شهر میلان یعنی اینتر در جام حذفی بود.با این شرایط اگر خط حمله میلان بتواند همانند خط دفاعیش عملکرد خوبی را در این چهار بازی پایانی به نمایش بگذارد،شاهد قهرمانی میلانی ها در سری آ خواهیم بود.

شاید بازگشت دوباره زلاتان بتواند دوباره به استافانو پیولی کمک کند تا او با کمک این بازیکن تمام نشدنی دوباره روند گلزنی تیمش را بهبود ببخشد،چراکه وجود زلاتان در ترکیب میلان بسیار مهم و با ارزش است و بازگشت دوباره او به میادین پس از پشت سر گذاشتن چند مصدومیت کوتاه مدت ولی پیاپی باعث شد تا با پاس گل او در هفته گذشته به پیروزی ارزشمندی برابر لاتزیو برسند.

سبک بازی تیم پیولی طوری است که علاقه خاصی به بازی مستقیم و رساندن توپ به مهاجمان کهنه کارشان دارند و چراکه هردو مهاجم هدف این تیم یعنی ژیرو و زلاتان مهارت خاصی در یافتن کوچکترین فضاها و باز کردن دروازه دارند.همچنین این دو مهاجم در نبردهای هوایی هم بسیار خوب و عالی هستند و همین امر میتواند کار مدافعین کناری فیورنتینا را سخت تر کند.

فیورنتینا:

احساس در فلورانس طی یک هفته و نیم گذشته به شدت تغییر کرده است. در حالی که به نظر می رسید فیورنتینا احتمالاً از طریق لیگ جواز حضور در اروپا را کسب کند، باخت های متوالی مقابل سالرنیتانا و اودینزه، همراه با باخت نیمه نهایی کوپا ایتالیا مقابل یوونتوس، انگیزه و امید این تیم برای تحقق این رویا را کاملا دگرگون کرد،آنها به طور مشترک با لاتزیو 56 امتیاز دارند که اگر در فکر راه یابی به رقابت های اروپایی را دارند باید در این چند هفته به آب و آتش بزنند و تمام امتیازات ممکن را کسب کنند.وینچنزو ایتالیانو در این بازی هافبک خود یعنی کاستروولی را در اختیار ندارد که می تواند عدم وجود این بازیکن به ضرر این تیم تمام شود.فیورنتینا در این بازی می تواند از حضور بناونتورا و لوکاس توریا برای حفظ مالکیت توپ استفاده نماید و امیدوار باشد که این دو هافسک بتوانند مهاجمان تیم را به خوبی تغذیه نمایند.

ترکیب احتمالی میلان:

4-2-3-1

مایک ماینان

کالابریا-کالولو-توموری-تئوهرناندز

ساندرو تونالی-فرانک کسیه

لیائو-براهیم دیاز-مسیاس

ایبراهیموویچ

محرومین و مصدومین:

سیمون کیائر-فلورنزی

ترکیب احتمالی فیورنتینا:

4-3-3

تراشیانو

ژولیو-لوکاس مارتینز قوارتا-ملینکوویچ-الوارو ادریازولا

کریستیامو براگی-لوکاس توریرا-بوناونتورا

دونکان-گونزالس-کابرال

محرومین و مصدومین:

کاستروویلی

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، میلان موفق به کسب 2 پیروزی و 2تساوی یک شکست در جام حذفی شده است که به ترتیب برابر تیم های لاتزیو2-1 وجنوا 2-0 پیروز برابر تیم های تورینو و بولونیا با نتایج 0-0 مساوی و برابر اینتر با نتیجه 3-0 نتیجه را واگذار کرده است.

فیونتینا نیز در پنج بازی اخیر خود دو پیروزی و سه شکست کسب کرده است که برابر تیم های ونیزیا 1-0 و برابر ناپولی 3-2 و برابر تیم های یوونتوس 2-0 در کوپا ایتالیا و سالرنیتانا 2-1 و اودینیزه 4-0 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

برد و مساوی میلان

بسته ماندن دروازه میلان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی آث میلان و فیورنتینا
P