آنالیز بازی آلمان و ایتالیا (24 خرداد)

آنالیز بازی آلمان و ایتالیا (24 خرداد)

آنالیز بازی آلمان و ایتالیا (24 خرداد)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آنالیز بازی آلمان:

آلمان که با دو امتیاز از رقبای قدیمی خود در جدول رده بندی لیگ ملت های یوفا عقب است، روز سه شنبه در حالی به مصاف بازیکنان سرزمین چکمه می رود که امیدوار است با توجه به حضور تماشاگران خودی بتواند در مونشن گلادباخ آنها را شکست دهد و جایگاه خود را بهبود ببخشد.

پس از تساوی های آخر هفته هر دو تیم در بازی های آخرشان ، حال باید منتظر ماند و دید که آلمانی ها در گروه مرگ این مسابقات چه عکس العملی از خود نشان خواهند داد و آیا می توانند اولین برد و یا اولین باخت خود در این مسابقات را تجربه کنند یا باز به تساوی رضایت خواهند داد؟

با این حال باید منتظر ماند و دید که تیم هانسی فلیک آیا می تواند با تغییر شرایط خودش در جدول و جمع و جور کردن وضعیت خود در دور برگشت لیگ ملت ها به مرحله حذفی صعود کند یا خیر؟

در بازی قبل این تیم مقابل مجارستان ، آلمان ها گل زود هنگامی را در دقیقه 6 بازی از سولت ناقی دریافت کردند تا غافلگیر شوند ، اما علارغم دریافت این گل زود هنگام درست 3 دقیقه بعد از دریافت این گل هافمن توانست پاسخ گل مجارها را بدهد و بازی را به تساوی بکشاند.

این گل باعث شد تا امیدهای برد ژرمن ها بیشتر و پررنگ تر شود اما این بازی نیز همانند بازی با انگلیسی ها که در بازی نیز هافمن جور بازیکنان بزرگ آلمانی را کشیده و در دقیقه 50 بازی گل برتری آنها را زده بود نتوانستند از این تک گل با ارزش دفاع کنند و هری کین درست 2 دقیقه مانده به سوت پایان بازی توانست از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی بکشاند با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

با تمام این تفاصیر و گفته ها حالا باید منتظر ماند و دید که فلیک آیا باز هم به نتیجه ای غیر از برد راضی خواهد شد یا روند شکست ناپذیری این تیم در 13 بازی پیاپی با کسب یک تساوی می تواند سرمربی آلمان ها را راضی کند؟

ترکیب احتمالی آلمان
ترکیب احتمالی آلمان

آنالیز بازی ایتالیا:

ایتالیا، قهرمان اروپا، که پس از عدم موفقیت در راه صعود به جام جهانی باعث حیرت و انتقاد بسیاری از کارشناسان فوتبال شد ، حالا به دنبال اثبات قدرت خود در گروه مرگ لیگ اروپا است.هرچند که حتی کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها نمی تواند به اندازه صعود به جام جهانی برای دوست داران ایتالیا با ارزش باشد.

پس از عدم موفقیت مانچینی در رساندن تیم ملی ایتالیا به جام جهانی قطر بسیار از کارشناسان و اهالی فوتبال شاید به نوعی منتظر خبر برکناری مانچینی از هدایت آتزوری بودند ، اما فدراسیون فوتبال ایتالیا با در نظر گرفتن سوابق قبلی و قهرمانی این تیم در رقابت های اروپایی ، اعلام کرد که مانچینی از حمایت آنها برخوردار است.

اما مانچینی به خوبی میداند که لیگ اروپا می تواند در آینده کاری او تاثیر مستقیمی بگذارد و به نوعی موفقیت و یا عدم موفقیت او می تواند حکم بقاء مانچینی را امضا کند ، پس مانچینی باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا حداقل در این رقابت ها به عنوان مناسبی برسد.

ایتالیایی ها که در صدر لیگA ،گروه سوم این رقابت ها قرار دارند به خوبی میدانند که دو تیم بزرگ در این گروه قرار دارند و حتی انگلیسی که در قعر جدول این گروه با 3 امتیاز قرار گرفته است ، در دور برگشت و این سه بازی باقی مانده می تواند به همان انگلیس ویرانگر تبدیل شود،پس آتزوری نباید قول صدرنشینی شکننده خود را بخورد.

ترکیب احتمالی ایتالیا
ترکیب احتمالی ایتالیا

محرومین و مصدومین آلمان: رویس-گنابری

 محرومین و مصدومین ایتالیا:

در پنج دیدار اخیر تیم آلمان ، برابر تیم اسرائیل 2-0 ، پیروز و برابر هلند ، ایتالیا ، انگلستان و مجارستان با نتایج مشابه 1-1 مساوی کرده است.

در پنج دیدار اخیر تیم ایتالیا برابر تیم های مجارستان 2-1 و ترکیه 3-2 پیروز، برابر انگلیس 0-0 و آلمان 1-1 مساوی و برابر آرژانتین 3-0 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

هردو تیم گل میزنند

مساوی برد آلمان

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی آلمان و ایتالیا (24 خرداد)
P