آنالیز بازی اتریش و فرانسه (20 خرداد)

آنالیز بازی اتریش و فرانسه

آنالیز بازی اتریش و فرانسه

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آنالیز بازی اتریش:

فرانسه که هنوز بردی را در لیگ ملت‌های اروپا 2022-23 بدست نیاورده است، به ورزشگاه ارنست هاپل در لئوپولدشتات می‌رود تا جمعه شب به مصاف اتریش برود.

Les Bleus  از دو بازی ابتدایی خود در گروه 1 لیگ A تنها یک امتیاز کسب کرده اند و در حال حاضر پنج امتیاز کمتر از دانمارک صدرنشین دارند، در حالی که اتریش با سه امتیاز در میان دو کشور قرار گرفته است.

رالف رانگنیک به عنوان سرمربی اتریش با پیروزی چشمگیر 3-0 خارج از خانه مقابل کرواسی در اولین بازی خود در لیگ ملت‌ها شروعی عالی داشت که مارکو آرناوتوویچ ، مایکل گرگوریچ و مارسل سابیتزر سه گل این کشور را به ثمر رساندند.

با این حال این پیروزی دوام زیادی نیاورد و این تیم مقابل اتریش در شرایطی که تا دقیقه 84 برابر این تیم مساوی کرده بود در نهایت دروازه این تیم توسط لارسن که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود باز شد تا این تیم با نتیجه 2-1 بازی را واگذار کند.

اتریشی ها در بازی مقابل دانمارک 17 شوت به سمت دروازه آنها روانه کردند، اما آنها فقط توانستند یکی از آن ها را تبدیل به گل کنند، بنابراین رانگنیک امیدوار است که تیمش بتواند در بازی روز جمعه باواند با این تعداد شوت بالا کار بزرگی را مقابل فرانسوی ها انجام دهد.

آنالیز بازی فرانسه:

فرانسه با اعتماد به نفس زیادی وارد رقابت‌های لیگ ملت‌ها شد، زیرا در مرحله انتخابی جام جهانی قطر موفق به زدن 24 گل شده بود.

با این حال،Les Bleus  شروع نا امید کننده ای را در رقابت های لیگ ملت ها داشتند. زیرا شکست 2-1 در خانه مقابل دانمارک در بازی ابتدایی خود و تساوی 1-1 خارج از خانه مقابل کرواسی در روز دوشنبه هواداران این تیم را نا امید کرد.

دیدیه دشان ، سرمربی تیم ، پس از از دست دادن آخرین بازی پس از مرگ پدرش، در کنار زمین کنار تیمش بود، اما نتوانست به تیمش کمک کند تا به پیروزی برسد، و گل دقیقه 52 آدرین رابیو در دقیقه 83 از روی نقطه پنالتی توسط کراماریچ پاسخ داده شد

فرانسه چندین تغییر در ترکیب اصلی خود ایجاد کرد اما هواداران همچنان امیدوار به نتیجه بهتر مقابل کرواسی بودند و اکنون فشارها برای کسب حداکثر امتیاز در مقابل اتریش برای زنده نگه داشتن امیدهای خود برای قهرمانی در لیگ A وجود دارد.

در حالی که امتیازی که در کرواسی به دست آمد ناامید کننده تلقی می شد، این نتیجه فرار بدون شکست فرانسه در خانه را به 15 بازی در تمامی رقابت ها افزایش داد.

آخرین شکست آنها در خارج از خانه به ژوئن 2019 باز می گردد که در یک مسابقه 2-0 مقابل ترکیه شکست خوردند.

محرمین و مصدومین اتریش: لینهارت

 محرمین و مصدومین فرانسه: واران-امباپه-کانته

در پنج دیدار اخیر تیم اتریش برابر تیم های مالدیو 4-1 ، کرواسی 3-0 پیروز و برابر اسکاتلند 2-2 مساوی و برابر ولز 2-1 و دانمارک 2-1 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج دیدار اخیر تیم فرانسه نیز، برابر تیم های فنلاند 2-0 و ساحل عاج 2-1 و افریقای جنوبی 5-0 پیروز و برابر کرواسی 1-1 مساوی و برابر دانمارک 2-1 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی،برد فرانسه

کلین شیت فرانسه

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی اتریش و فرانسه
P