آنالیز بازی اتلتیکو مادرید و رئال مادرید

آنالیز بازی اتلتیکو مادرید و رئال مادرید

آنالیز بازی اتلتیکو مادرید و رئال مادرید

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

اتلتیکو مادرید:

سال گذشته و در همین موقع از فصل، اتلتیکو مادرید با دو امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا و رئال مادرید در صدر جدول قرار داشت و آنها توانستند انتهای فصل را پس از پیروزی های پیاپی با موفقیت به پایان برسانند و قهرمان لالیگا شوند.

اما امسال اوضاع بر وفق مراد سرخپوستان نیست، شاگردان دیگو سیمئونه اکنون با 20 امتیاز کمتر از لوس بلانکوس قهرمان جدید و پر افتخار اسپانیا فاصله دارند و برای راهیابی به لیگ قهرمانان هنوز کار زیادی در پیش رو دارند.

لوس کولچونروس در 4 بازی اخیر خود 8 امتیاز از دست داده است و در دو بازی اخیر خارج از خانه خود شکست خورده است، که آخرین شکست آنها به بازی با اتلتیکو بیلبائو در هفته گذشته برمی گردد.

اتلتیکو در حال حاضر با سه امتیاز اختلاف نسبت به رئال بتیس رده پنجمی در رده چهارم جدول قرار دارد، اما با توجه به دیدارهای چالش برانگیز آنها مقابل رئال مادرید، سویا و رئال سوسیداد که هنوز در راه است، تیم سیمئونه برای ماندن در بین چهار تیم برتر باید تلاش خود را بیشتر کند.

اما آمار به ما نشان میدهد که اتلتیکو نتوانسته است در هیچ یک از 12 دیدار داخلی قبلی خود مقابل رئال پیروز شود و آخرین برد آنها برابر کهکشانی ها به فوریه 2016 بازمی گردد، زمانی که آنها 1-0 در سانتیاگو برنابئو پیروز شدند.

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید
ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید

رئال مادرید:

رئال مادرید، قهرمان لالیگا، درحالی عصر یکشنبه برای انجام دویست و بیست و نهمین دربی مادرید به واندا متروپولیتانو سفر می کند، که در صورت پیروزی می تواند امیدهای رقیب همشهری خود برای چهارمی در لیگ و رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا را از بین ببرد.

در حالی که روحیه در اردوی لوس بلانکوس پس از شکست دادن منچسترسیتی در اواسط هفته و رسیدن آنها به فینال لیگ قهرمانان بالا است، شاگردان سیمئونه در حالی پای به این بازی می گذارند که در هفته گذشته متحمل شکست شده اند و دو هفته پیاپی است که در امر گلزنی موفق نبوده اند.

رئال مادرید روز چهارشنبه یکی دیگر از شب های اروپایی به یاد ماندنی را سپری کرد و یک پیروزی تاریخی را رقم زد و منچسترسیتی را در مجموع 6-5 شکست داد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

بازی آنها در مقابل سیتیزن ها به یکی از خاطره انگیزترین بازی های لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد.کهکشانی ها که ابتدا با دریافت یک گل در نیمه دوم و تنها 15 دقیقه مانده به پایان بازی کار را برای خود تمام شده می دیدند با گلزنی یار تعویضی و جوان خود یعنی رودریگو در دقایق 90 و 91 بازی را به تساوی کشاندند و در وقت های اضافی این بازی این کریم بنزما بود که تیر خلاص را بر پیکر تیم پپ شلیک کرد.

تنها چهار روز قبل از این بازی کارلو آنچلوتی و همکارانش با پیروزی 4-0 مقابل اسپانیول، عنوان قهرمانی لالیگا را به پایان رساندند. سرمربی ایتالیایی اکنون به اولین مربی تاریخ تبدیل شده است که در هر چهار لیگ مطرح اروپایی (لا لیگا، لیگ برتر، سری آ، بوندسلیگا و لیگ 1) عنوان قهرمانی داخلی را کسب کرده است.

نرکیب احتمالی رئال مادرید
نرکیب احتمالی رئال مادرید

محرومان و مصدومان اتلتیکومادرید:هرموسو-ژائو فلیکس-لمار-مانداوا

محرومان و مصدومان رئال مادرید:گرت بیل-ادن هازارد

بازیهای اخیر دو تیم:

در بازی های اخیر رئال مادرید این تیم متحمل یک شکست در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 4-3 به منچسترسیتی شده است همچنین آنها 4 پیروزی با نتایج 3-1 برابر اوساسونا ، 3-2 برابر سویا و 2-0 برابر ختافه و 3-1 برابر منچسترسیتی شده اند.

شاگردان سیموئنه در پنج بازی اخیر یک پیروزی ، دو تساوی و یک شکست کسب کرده اند که در این میان برابر تیم اسپانیول 2-1 پیروز ، وبرابر تیم های منچسترسیتی در لیگ قهرمانان 0-0 و برابر گرانادا 0-0 مساوی و برابر تیم های اتلتیکو  2-0 و مایورکا 1-0 شکست خورده اند.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد رئال مادرید

اور 2/5 گل

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی اتلتیکو مادرید و رئال مادرید
P