آنالیز بازی استقلال-آلومینیوم

آنالیز بازی استقلال-آلومینیوم

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

استقلال:

شاگردان فرهاد مجیدی که هفته گذشته با پیروزی مقابل فولادی ها و توقف پرسپولیس ها برابر سپاهان توانستنند عنوان قهرمانی خود را مسجل کنند و پس از چندین سال انتظار به این عنوان مهم دست یابند حالا ببا ارامش بیشتری نسبت به دیگر تیم ها می توانند سه بازی اخیر خود را پشت سر بگذارند.

استقلالی ها در حالی از آلومینیومی ها میزبانی خواهند کرد که این بازی به نوعی جشن قهرمانی این تیم به حساب خواهد آمد و هواداران این تیم برای برپایی جشن قهرمانی تیمشان به ورزشگاه خواهند امد

آبی ها این فصل در رقابتی تنگاتنگ توانستند رقیب همشهری خود یعنی پرسپولیس را کنار بزنند و قهرمان لیگ برتر شوند و این فصل صدر جدول را آبی پوش کنند

در این شرایط حالا باید منتظر ماند و دید که شاگردان فرهاد مجیدی آیا باقی رقابت ها را با جدیت دنبال میکند یا اینکه با بازی دادن به بازیکنان جوان و کمتر بازی کرده این فصل را به پایان می رسانند.

ترکیب احتمالی استقلال
ترکیب احتمالی استقلال

آلومینیوم اراک:

مهدی رحمتی که می توان گفت در اولین حضور های خود به عنوان سرمربی تا پای فتح عنوان قهرمانی  جام حذفی با اراکی ها پیش رفته بود سرانجام در یک دیدار کم افت و خیز ولی پر حاشیه نتوانست از پس تیم نساجی مازندران و ساکت الهامی بر بیاید و سرانجام مغلوب این تیم شد.

آلومینیومی ها که ابتدای فصل را بسیار خوب ظاهر شده بودند رفته رفته دچار تنزل شدند و فعلا با 34 امتیاز در رده نهم جدول جای دارند و امیدوارند با کسب پیروزی بتوانند خودشان را تا رده هفتم جدول بالا بکشند و رتبه خوبی را در پایان این فصل نسبت به جایگاه فعلیشان کسب کنند.

مهدی رحمتی که در این بازی در مقابل همبازی سابق و تیم سابق خود قرار خواهد گرفت بسیار امیدوار است تا با کسب هر سه امتیاز این بازی و بازی های بعدی تیمش جایگاه خود را برای فصل بعد نیز حفظ کند و یرای فصل آینده سکان هدایت آلمینیومی ها را در دست داشته باشد.

ترکیب احتمالی آلومینیوم اراک
ترکیب احتمالی آلومینیوم اراک

نتایج پنج دیدار اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر تیم استقلال دو برد برابر تیم های شهرخودرو 1-0 و فولاد خوزستان 2-1 و دو تساوی برابر تیم های سپاهان ۱-۱ و پیکان ۰-۰ و یک باخت در جام حذفی برابر نساجی در ضربات پنالتی کسب کرده است

در طرف دیگر آلومینیومی ها دو برد برابر تیم های خلیج فارس ماهشر 1-0 در جام حذفی و صنعت نفت آبادان 2-1 و سه شکست برابر نساجی 1-0 در لیگ و جام حذفی و 2-0 برابر گل گهر را متحمل شده اند.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی ، برد استقلال

هر دو تیم گل میزنند

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P