آنالیز بازی استون ویلا و لیورپول

آنالیز بازی استون ویلا و لیورپول

آنالیز بازی استون ویلا و لیورپول

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

استون ویلا :

استیون جرارد، اسطوره قرمزها، هنگام سفر لیورپول به استون ویلا در عصر روز سه شنبه، به دنبال آن خواهد بود که امیدهای قهرمانی باشگاه سابقش در لیگ برتر را کاهش دهد.

شیرها در آخر هفته مقابل برنلی به پیروزی 3-1 دست یافتند، در حالی که تیم یورگن کلوپ مجبور شد در تساوی 1-1 مقابل تاتنهام هاتسپور یک امتیاز را بپذیرد.

در حالی که جرارد هنوز ثابت نکرده است که می‌تواند در تیم استون ویلا با تیم های بزرگ لیگ برتر پا به پا شود، شیرها بعد از بردهای متوالی برابر دو باشگاه قعرجدولی نوریچ و برنلی توانستند به روند بدشان پایان دهند.

با کسب 7 امتیاز از 9 امتیاز آخر ممکن در لیگ برتر و با تنها یک بار واگذاری نتیجه در این مدت، جرارد و شاگردانش امید زیادی برای صعود به جمع تیم های بالای جدولی پیدا کرده اند.

جرارد هرگز با لیورپول به عنوان یک بازیکن قهرمان لیگ برتر نشد و مطمئناً به عنوان یک مربی حرفه  ایی که حال هددایت تیم استون ویلا را ببر عهده گرففته نمی تواند اجازه دهد که لیورپولی به راحتی برابر این تیم پیروز شده و همچنان در کورس قهرمانی بمانند، با این که این بازیکن 41 ساله و وفادار آنفیلد در صورت عدم موفقیت تیم خود آرزوی قهرمانی قرمزهای لندن را دارد.

ترکیب احتمالی استون ویلا
ترکیب احتمالی استون ویلا

لیورپول:

یورگن کلوپ در مورد تاکتیک‌های تاتنهام پس از سوت اتمام ببازی در آنفیلد حرف‌های زیادی برای گفتن داشت و از بازی همراه با ترس تاتنهامی ها به شدت انتقاد کرد و آنها را ترسو خواند اما این اظهار نظرات تفاوتی در حال شاگردان کلوپ نداشت و انها نتیجه خیلی حساسی را برابر شاگردان کونته از دست دادند و امیدهای قهرمانی این تیم بسیار کمرنگ شد.

سانترهای پششت سر هم لیورپولی ها هیچ نتیجه ای برای این تیم در مقابل دفاع مستحکم لیلی وایتز دربر نداشت، و در حالی که تیم کلوپ به طور موقت با تفاضل گل به صدر بازگشت، منچسترسیتی پس از شکست نیوکاسل یونایتد در بعدازظهر یکشنبه با اختلاف سه امتیاز دوباره به جایگاه  اولی خود بازگشت.

اگرچه جرارد  و شاگردانش علاقه ی زیادی به پیروزی برابر لیوروپول رده دومی دارند تا به نوعی ترمز این تیم را بکشند، اما لیورپولی ها از آخرین زمان شکست برابر ویلایی ها تاکنون 3 پیروزی متوالی مقابل ویلا در تمام رقابت ها کسب کرده اند و هیچ روحیه خیرخواهانه ای نسبت به جرارد ندارند.تا بتوانند رویای چهارگانه را زنده نگه دارند.

ترکیب احتمالی لیورپول
ترکیب احتمالی لیورپول

مصدومان و محرومان استون ویلا: بییلی-هاوس-ژاکوپ رمزی

مصدومان و محرومان لیورپول: فیرمینیو

پنج دیدار اخیر دو تیم:

استون ویلا در 5 تقابل اخیر خود دو برد و یک تساوی و دو باخت برابر تیم های بورنلی 3-1 نوریچ 2-0 ، و یک تساوی برابر لسترسیتی 0-0 و دو بباخت برابر تاتنهام 4-0 و ولورهمپتون 2-1 به دست آورده است

 

لیورپول در 5 تقابل اخیر خود چهار برد و یک تساوی برابر تیم های ویارئال 3-2 نیوکاسل 1-0 ، ویارئال 2-0 ، اورتون 2-0 ، و یک تساوی برابر تاتنهام 1-1 به دست آورده است.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی،برد لیورپول

کلین شیت لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی استون ویلا و لیورپول
P