آنالیز بازی انگلیس و ایتالیا (21خرداد)

آنالیز بازی انگلیس و ایتالیا (21خرداد)

آنالیز بازی انگلیس و ایتالیا (21خرداد)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آنالیز بازی انگلیس:

بازی دو تیم انگلیس و ایتالیا در استادیوم مولینکس یادآور فینال یورو 2020 است که می تواند بسیار جذاب باشد و پر از افت و خیزهای زیادی باشد.

سه شیرها که در این رقابت ها تا بدین جای کار بسیار ضعیف ظاهر شده اند پس از شکست غیرمنتظره برابر مجارستان در مقابل آلمان ها به تساوی 1-1 رضایت دادند تا هواداران این تیم بسیار نا امید شوند.

در بازی قبلی آنها که بین این تیم و دشمن دیرینه خود یعنی آلمانی ها برگزار شد انگلیس ها تلاش زیادی کردند تا بتوانند از این بازی مهم نتیجه خوبی بگیرند.

اما اگر هری کین به داد ساوتگیت نمی رسید ممکن بود همین نتیجه 1-1 نیز مقابل ژرمن ها به دست نیاید و آنها در این بازی نیز دست خالی زمین را ترک کنند.

شاگردان هانسی فلیک از طریق چرخش هوشمندانه یوناس هافمان و درست پس از شروع نیم دوم بازی به برتری رسیدند، اما خطای نیکو شلاتربک روی هری کین  در محوطه جریمه باعث شد تا کاپیتان سه شیرها به راحتی و خونسردی دروازه نویر با تجربه را باز کند.

کین اکنون تنها به چهار گل دیگر نیاز دارد تا از صد وین رونی که در صدر بهترین گلزنان تاریخ انگلیس قرار دارد پیشی بگیرد.

اما جدا از این آمار و ارقام رتبه چهارم انگلیسی ها می تواند باعث سقوط این تیم به گروه B این رقابتها شود جایی که می تواند بباعث آبروریزی ساوتگیت و تیمش شود.

ترکیب احتمالی تیم انگلیس
ترکیب احتمالی تیم انگلیس

آنالیز بازی ایتالیا:

تیم جوان آتزوری در بازی اول مقابل آلمان بسیار عالی کار کرد و با ارائه یک بازی با برنامه مقابل آنها یک امتیاز گرفت، اما در بازی دوم مقابل مجارستان مانچینی با بازی گرفتن از برخی بازیکنان بزرگ و با تجربه نتیجه ی خوبی برابر آنها کسب کرد تا با چهار امتیاز به تنهایی در صدر گروه مرگ لیگ ملت ها بیاستد.


دو گل نیکولو بارلا و لوکا پلگرینی قبل از اینکه گل به خودی جانلوکا مانچینی به مجارستان ها امید ببخشد ، کار مجارها را تمام کرده بود و این گل به خودی تنها از شدت شکست مجارستانی ها برابر ایتالیایی ها می کاهید.

پیروزی آتزوری مقابل مجارستان چهارمین پیروزی آنها از 12 بازی انجام گرفته در همه رقابت‌ها از زمان قهرمانی آنها در یورو 2020 است، در حالی که آنها اکنون پنج بازی است بازی خود را بدون ثبت کلین شیت به پایان می رسانند.

این موضوع به این معنی است که اگر آنها می خواهند از بازی مقابل انگلیس دست پر بیرون بیایند باید به خط دفاعی خود سر و سامان بدهند.

ترکیب احتمالی تیم ایتالیا
ترکیب احتمالی تیم ایتالیا

محرومین و مصدومین انگلیس: جاستین-فیل فودن-توموری-فلیپس-آرنولد

محرومین و مصدومین ایتالیا: براردی-زاکانی-زانیولو-کیلینی

تیم انگلیس در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم های  سن مارینو 10-0 ، سوئیس 2-1 ، ساحل عاج 3-0 پیروز و برابر انگلیس 1-1 مساوی و برابر مجارستان 1-0 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج دیدار اخیر تیم ایتالیا برابر تیم ترکیه 3-2  و مجارستان 2-1 پیروز، برابر سوئیس 1-1 مساوی و برابر مقدونیه 0-1 و آرژانتین 3-0 نتیجه را واگذار کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی انگلیس و ایتالیا (21خرداد)
P