آنالیز بازی ایران و الجزایر (22 خرداد)

آنالیز بازی ایران و الجزایر (22 خرداد)

آنالیز بازی ایران و الجزایر (22 خرداد)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آنالیز بازی ایران:

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان قرار است که اولین بازی ایران در راه آمادگی جام جهانی روز یکشنبه 22 مهر در دوحه قطر به مصاف الجزایری ها برود این بازی که از ساعت 22:30 آغاز خواهد شد.

در شرایطی به اولین دیدار تیم ملی کشورمان تبدیل خواهد شد که اگر مقایسه ای بین این تیم و رقیب همگروهیمان در انتخابی جام جهانی یعنی کره جنوبی بیاندازیم متوجه می شویم که نسبت به این تیم در راه آماده سازی جام جهانی خیلی عقب هستیم و این تیم تا بدین جای کار با تیم های برزیل،شیلی و پاراگوئه سه بازی دوستانه خیلی خوب را پشت سر گذاشته است.

این موضوع در حالی است که تیم ملی کشورمان در ابتدا قرار بود با کانادا بازی دوستانه ای را در خاک این کشور انجام دهد و به نظر تمام مقدمات این کار پی ریزی شده بود که خبر رسید کشور کانادا  از انجام این بازی دوستانه بنابه مسائل سیاسی منصرف شده است و این تصمیم کانادایی ها با انتقاد تند مسئولان و بازیکنان تیم ملی از شرایط حاکم در اردوی تیم ملی همراه شد.

پس از اعلام لغو بازی کانادایی ها مسئولان فدراسیون از آفریقای جنوبی به عنوان حریف تیم ملی عنوان کردند ، حریفی که پس از اعلام نام این تیم ، مجددا اعلام شد که این بازی دوستانه نیز لغو شده است و اینبار آفریقایی ها اعلام کردند که مقصر اصلی لغو این بازی ایرانی ها بودند و اعلام کردند که تمام مقدمات انجام این بازی انجام شده بود اما ایرانی ها به قول خود عمل نکردند و به نوعی بد قولی کردند.

حال باید منتظر ماند و دید که بالاخره ایران موفق به انجام بازی دوستانه ای برابر حریفان در انتخابی جام جهانبی خواهد شد یا این بازی دوستانه نیز در لحظه آخر و با ارائه دلایل عجیب و غریبی لغو خواهد شد بازی ای که تا شروع نشود نمی شود در مورد برگزاری و یا عدم برگزاری آن اعلام نظر کرد.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران
ترکیب احتمالی تیم ملی ایران

آنالیز بازی الجزایر:

بر خلاف ایرانی ها ، الجزایری ها بازی های دوستانه خود را دو روز پیش آغاز کردند و در این بازی توانستند ، کنگو را با نتیجه 3-0 شکست دهند و این نتیجه در حالی به ثمر رسید که این بازی تحت تاثیر اتفاق بسیار تلخی همراه بود ، چراکه در جریان برتری 3-0 این تیم برابر کنگو ، بلال بن حمودا ستاره 25 ساله الاتحاد که در دقیقه 13 این بازی از روی نقطه پنالتی موفق به باز کردن دروازه کنگو شده بود ، ساعاتی پس از اتمام بازی ،در یک سانحه دلخراش رانندگی و پس از برخورد با تیرک برق و آتش سوزی خودرو همراه با دوستش جان خود را از داد،به همین خاطر این بازی با یک دقیقه سکوت آغاز خواهد شد.

نکته دیگر قابل ذکری که می توان در مورد تیم الجزایر بیان کرد این است که ، الجزایری ها از صعود به جام جهانی بازمانده اند و در جام جهانی قطر حضور نخواهند داشت ودر واقع اصلیترین مسابقات پیش روی آنها رقابت های آفریقایی می باشد که امیدوارند بتوانند در این رقابت ها نتایج خوبی بدست بیاورند.

گفتنی است که شنیده ها حاکی از این است که جمال بلماضی قصد دارد در این بازی از نفرات نیمکت و تیم دوم خود استفاده کند ، البته باید اشاره کنیم که ریاض محرز در این بازی حضور نخواهد داشت و این بازی را از دست خواهد داد ، این نکته بسیار مهم باعث می شود که عیار تیم ملی به خوبی مشخص نشود و به نوعی این مسئله به ضرر تیم ما می تواند تمام شود.

ترکیب احتمالی تیم الجزایر
ترکیب احتمالی تیم الجزایر

محرومین و مصدومین ایران:-

محرومین و مصدومین الجزایر:ریاض ماحرز

در پنج دیدار اخیر تیم ایران برابر تیم های لبنان 2-0 ، امارات 1-0 ، عراق 1-0 ، سوریه 3-0 پیروز و برابر کره جنوبی 2-0 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج دیدار اخیر تیم الجزایر نیز، برابر تیم های کنگو 3-0 و تانزانیا 2-0 و نیجریه 1-0  و اوگاندا 2-0 پیروز و برابر کامرون 2-1 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی،برد ایران

کلین شیت ایران

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی ایران و الجزایر (22 خرداد)
P