آنالیز بازی اینترمیلان و امپولی

آنالیز بازی اینترمیلان و امپولی

آنالیز بازی اینترمیلان و امپولی

– – – – – – – – – – – –

اینترمیلان:

اینترمیلان عصر جمعه در سن سیرو پذیرای امپولی خواهد بود،این بازی نبرد حساسی برای اینتری ها خواهد بود زیرا آنها می‌دانند که با یک پیروزی می توانند به طور موقت بالاتر از رقیب سرسخت خود یعنی  آث میلان به صدر جدول سری آ برسند.

تیم میزبان در حال حاضر با دو امتیاز کمتر نسبت به میلان در رده دوم جدول سری آ قرار دارد، در حالی که امپولی در رده چهاردهم قرار دارد و 11 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد.

امیدهای قهرمانی اینتر در پایان ماه آوریل با شکست 2-1 در برابر بولونیا با شکست بزرگی روبرو شد، اما قهرمان فصل گذشته سری آ توانست با برتری مقابل اودینیزه همچنان خود و هوادارانشان را امیدوار نگه دارد.

از طرف دیگر، آبی های شهر میلان در فینال کوپا ایتالیا در 11 می به مصاف یوونتوس خواهد رفت، بنابراین این فصل می‌تواند فصلی باشد که اینتر بدون جام نماند.اما نکته جالب اینجاست که این تیم از سال 2011 تاکنون موفق به فتح کوپا ایتالیا نشده است.

اینتر با کسب 39 امتیاز از 17 بازی خود، بهترین رکورد بازی های خانگی این فصل در بین تیم های سری آ را دارد ، در طرف مقابل امپولی در بازی های خارج از خانه خود عملکرد قابل توجهی داشته و 21 امتیاز از 17 بازی کسب کرده است که با توجه به موقعیت آنها در جدول،نمایش نسبتا خوبی به حساب می آید.

نرکیب احتمالی اینترمیلان

ترکیب احتمالی اینترمیلان
ترکیب احتمالی اینترمیلان

امپولی:

امپولی فصل گذشته پس از قهرمانی در سری بی توانست به رقابت های سری آ صعود کند و شاید اولویت اصلی آنها برای این فصل کسب رتبه ای بالاتر از رتبه 17 بود که به آن رسیده اند.

با در نظر گرفتن این موضوع،قطعا آبی ها از عملکرد خود رضایت دارند و با کسب 37 امتیاز از 35 بازی خود، در رده چهاردهم جدول قرار گرفته و با تیم سالرنیتانا اختلافی 11 امتیازی دارند که حاشیه امنیت خوبی است.

البته در حال حاضر، هنوز از روی کاغذ احتمال سقوط امپولی وجود دارد، اما برای سقوط این تیم اتفاقات فوق‌العاده‌ای باید بیافتد، بنابراین می‌توان حدس زد که آنها دوباره در فصل آینده در لیگ برتر ایتالیا حضور خواهند داشت.

شاگردان آئورلیو آندراتزولی در بازی آخرشان پس از شکست 3-1 مقابل تورینو در تاریخ 1 می پای به این بازی می گذارند، شاید جالب باشد که بدانید آنها در 24 آوریل مقابل ناپولی با نتیجه 3-2 پیروز شده اند که نشان دهنده غیر قابل پیش بینی بودن این تیم است.

ترکیب احتمالی امپولی

ترکیب احتمالی امپولی
ترکیب احتمالی امپولی

 

محرومان و مصدومان اینتر:باستونی

محرومان و مصدومان امپولی:ورره-تونلی-استانکوویچ-هاس

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، اینتری ها موفق به کسب چهار پیروزی ومتحمل یک شکست شده است که به ترتیب برابر تیم های اسپتزیا 3-1 ،میلان 3-0 در جام حذفی،رم 3-1 و اودینیزه 2-1 شده است،آنها همچنین برابر بلونیا 2-1 شکست خورده اند.

امپولی نیز در پنج بازی اخیر خود برابر تیم ناپولی 3-2 پیروز ، برابر اسپتزیا 0-0 مساوی و برابر تیم های تورینو 3-1 ، اودینیزه 4-1 و فیورنتینا 1-0 شکست خورده اند.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد اینتر

گل زده اینتر بالای 2

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی اینترمیلان و امپولی
P