آنالیز بازی بایرلورکوزن و اینتراخت فرانکفورد

آنالیز بازی بایرلورکوزن و اینتراخت فرانکفورد

آنالیز بازی بایرلورکوزن و اینتراخت فرانکفورد

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

بایرلورکوزن:

بایرلورکوزن برای تایید حضور خود در رقابت های اروپایی فصل آینده از تیم اینتراخت فرانکفورد در بای ارنا پذیرایی خواهد نمود.

تیم میزبان با یک پیروزی راحت در آخر هفته گذشته به مسیر پیروزی در بوندسلیگا بازگشت،این در حالی که میهمان عصر پنجشنبه در نیمه نهایی لیگ اروپا در برابر وستهام یونایتد پیروز شده است.

لورکوزن که در بازی گذشته ابتدا عقب افتاده بود در نهایت توانست گروتر فورث قعرنشین را شکست دهد و در نهایت با نتیجه 4-1 پیروز شد تا حکم سقوط میزبان خود را امضا نماید.

پاتریک شیک اولین گل خود در دو ماه اخیر را به ثمر رساند تا در دقایق ابتدایی بازی را به تساوی بکشاند، سپس این سردار آزمون بود که موفق شد اولین گل خود ،پس از انتقال از روسیه در ژانویه را به ثمر رساند.

شاگردان جراردو سئوآن بار دیگر از آن عملکرد خوب خود در برابر حریفان فاصله داشتند، اما گل های پائولینیو و اگزکوئیل پالاسیوس در نیمه دوم دوباره قدرت بایرن لورکوزن را نمایان کرد.

اینتراخت فرانکفورد:

پنج بازی بدون برد در بوندسلیگا و تنها دو پیروزی در 10 بازی اخیر خود در لیگ، باعث شده است که تیم الیور گلاسنر در آستانه بازی سی و دوم به رده نهم جدول سقوط کند.

پس از به وجود امدن 11 امتیاز اختلاف نسبت به یونیون برلین در جدول بوندسلیگا امیدها برای صعود به جمع شش تیم برتر از نظر ریاضی پس از تساوی 2-2 آخر هفته گذشته مقابل هوفنهایم پایان یافت و این تیم عملا دیگر امیدی برای حضور در رقابت های اروپایی فصل بعد را ندارد.

با این حال نمایش خوب آنها در ورزشگاه لندن و در مقابل وستهام نشان داد که آنها تیم خوب و منسجمی دارند.

با این حال، تمام تمرکز این تیم باید به سرعت به بوندسلیگا برگردد،چراکه ممکن است فرانکفورت با یک پایان نا امید کننده به نیمه پایینی جدول بوندسلیگا سقوط کند،ولی مطمئناً تمرکز کامل این تیم بر روی بازی برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا بعدا باقی خواهد ماند.

ترکیب احتمالی بایرلورکوزن:

4-2-2-2

لوکاش هرادکی

باککر-تاپسوبا-جاناتان تاه-اودیلونکوسسونو

اندریخ-دمیربای

پائولینیو-موسی دیابی

پاتریک شیک-سردار آزمون

محرومین و مصدومین:

امین عدلی-بلارابی-تیموتی منسا-ویرتز-فریمپونگ-هینکاپی

ترکیب احتمالی اینتراخت فرانکفورت:

3-4-2-1

کوین تراپ

توتا-هینترگن-اندیکا

کنائوف-ساو-ژاکیچ-کوستیچ

ینس پیتر هوگه-کامادا

پاشینسا

محرومین و مصدومین:

بوره-لینستورم-راماج-دورم

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، منچستر موفق به کسب سه پیروزی و یک تساوی و متحمل یک شکست شده است که به ترتیب برابر تیم های گرتر 4-1 ، هرتا 2-1 ،وولفسبورگ 2-0 پیروز و برابر تیم بوخوم 0-0 مساوی و برابر لایپزیک 1-0 شکست خورده اند

اینتراخت نیز در پنج بازی اخیر خود برابر تیمهای وستهام 2-1 و بارسلونل 3-2 دز لیگ اروپا پیروز و برابر تیم هوفنهایم 2-2 مساوی و برابر تیم های فرایبورگ 2-1 و یونیون برلین 2-0 شکست خورده است

آپشنهای پیشنهادی:

برد ، مساوی بایرلورکوزن

گل بالای 5/1

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی بایرلورکوزن و اینتراخت فرانکفورد
P