آنالیز بازی بلژیک و لهستان

آنالیز بازی بلژیک و لهستان

آنالیز بازی بلژیک و لهستان

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آنالیز بازی بلژیک:

بلژیک امیدوار است تا در بازی مقابل لهستان بتواند شکست تحقیر آمیز خود برابر هلند را به فراموشی بسپارد و به روند خوب خود در چهار بازی گذشته خود قبل از این بازی برگردد.

شیاطین سرخ در مسابقه افتتاحیه خود با نتیجه 4-1 مغلوب هلند شدند، در حالی که لهستانی ها توانستند تیم ولزی را 2-1 از پیش رو بردارند که چند روز قبل با شکست اوکراینی ها توانستند جواز حضور در رقابت های جام جهانی را به دست آورند و با تیم های انگلیس ، ایران و آمریکا در گروه B این مسابقات همگروه شوند.

بلژیک جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی جهانی فیفا از دست داده است و به نظر می‌رسد که پس از تعویض اجباری روملو لوکاکو بخاطر مصدومیت، امید خود را برای کسب نتیجه خوب و قابل قبول در برابر هلند از دست دادند، زیرا روند بازی به گونه ای پیش رفت که روند بازی از دست بلژیکی ها به کلی خارج شد.

یک گل از ممفیس دیپای در کنار گل های استیون برگوین و دنزل دامفریس شیاطین سرخ را در زمین خودشان فرو برد، و زمانیکه میشی باتشوایی در اواخر نیمه دوم تنها گل بلژیکی ها را به ثمر رساند ، تعداد بسیار محدودی از تماشاگران بازیکنان تیم ملیشان را حمایت و تشویق کردند.

روبرتو مارتینز اعتراف کرد که این شکست سنگین یک زنگ خطر برای او و تیمش بود زیرا بلژیک به شدت به دنبال بهبود روحیه خود قبل از جام جهانی است، جامی که در آن طرفداران بسیار امیدوار هستند تا با حضور بازیکنان به اصطلاح (نسل طلایی) خود بتوانند با قدرت ظاهر شوند و به مقام خوبی در این رقابت ها برسند.

ترکیب احتمالی تیم ملی بلژیک

نرکیب احتمالی تیم ملی بلژیک برابر لهستان
نرکیب احتمالی تیم ملی بلژیک برابر لهستان

 

آنالیز بازی لهستان:

ولز و راب پیج در اولین بازی خود در لیگ ملت‌ها با لهستان همه ستاره‌های خود را با گارد وارد رقابت ها کردند تا هیچ کدام از آنها تا بازی های جام جهانی قطر کوچکترین خراشی برندارند چراکه ولزی ها برای اولین بار در 64 سال گذشته به جام جهانی رسیده اند .

جاناتان ویلیامز اولین گل بازی را برای اژدها در دقیقه 52 به ثمر رساند تا ولزی ها نشان دهند که تیم دست و پا بسته ای نیستند، اما کارول سویدرسکی و یاکوب کامینسکی که هر دو به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمده بودند دو گل را برای لهستانی ها به ثمر رساندند تا آماده سازی لهستان برای جام جهانی با بردی خوب شروع شود.

کشوری که رتبه بیست و ششم جهان را به خود اختصاص داده است، مجبور شد برای به دست آوردن جایگاه خود در قطر، راه سختی را پشت سر بگذارد، اما در نهایت در پلی آف توانستند سوئدی ها را با نتیجه 2-0 شکست دهند و نام خود را به عنوان یکی از تیم های صعود کرده جام جهانی بنویسند.

لهستان در حالی به بروکسل می رود که از 10 بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها 7 پیروزی کسب کرده است و مانند حریف خود تمایل و علاقه زیادی به گلزنی دارند ، آنها 14 بازی پیاپی هست که موفق به گشودن دروازه حریفان شده اند ، چنین آماری با توجه به حضور روبرت لواندوفسکی در خط آتش لهستانی ها چیز تعجب آوری نیست.

نرکیب احتمالی تیم ملی لهستان

نرکیب احتمالی تیم ملی لهستان برابر بلژیک
نرکیب احتمالی تیم ملی لهستان برابر بلژیک

 

محرمین و مصدومین بلژیک: لوکاکو

 محرمین و مصدومین هلند:

در پنج دیدار اخیر تیم بلژیک برابر تیم های بورکینافاسو 3-0 ، استونی 3-1 پیروز و برابر ایرلند 2-2 و ولز 1-1 مساوی و برابر هلند 4-1 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج دیدار اخیر تیم لهستان نیز، برابر تیم های سوئد 2-0 ، آندورا 4-1 و ولز 2-1 پیروز و برابر اسکاتلند 1-1 مساوی و مجارستان 1-2 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

هردو تیم گل میزنند

برد،مساوی بلژیک

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی بلژیک و لهستان
P