آنالیز بازی تاتنهام و آرسنال

آنالیز بازی تاتنهام و آرسنال

آنالیز بازی تاتنهام و آرسنال

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

تاتنهام:

دربی حساس و تعیین کننده شمال لندن که برای هر دو باشگاه بسیار تعیین کننده است در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور روز پنجشنبه برگزار می شود و تیم های قرمز و سفید لندن برای تعیین وضعیت خود در جدول رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

توپچی ها بازی را با یک مکان بالاتر و چهار امتیازی که بیشتر تاتنهامی ها دارند شروع می کنند،،تاتنهامی ها که بسیار امیدوارند بتوانند با پیروزی مقابل آرسنالی ها به این تیم نزدیکتر شده و سهمیه اروپا را کسب کنند قطعا زیر فشار شدیدی قرار دارند

چهار ماه پیش بود که آرسنال توانست تاتنهام را در یک بازی خوب و حسساب شده ببا سه گل ببدرقه کندد و رقیب همشهری را زیر بکشد اما با این حال، تیم آنتونیو کونته احتمالاً آماده می شود تا از توپچی ها در زمین خود در موقعیتی بهتر از چهار ماه پیش استقبال کند.

در حالی که نتایج خوب چهار تیم برتر در آوریل به آن‌ها لطمه زد، تاتنهام با شکست دادن لسترسیتی،به استقبال لیورپول رفت و اگر لوئیس در آن بازی پاسخ گل سون را نداده بود بازی این تیم با شاگردان ارتتا قطعا تماشایی تر می شد.

ترکیب احتمالی تاتهنام
ترکیب احتمالی تاتهنام

آرسنال:

تضمین حضور در لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم تاتنهام هاتسپر قطعا همانند قهرمانی در لیگ برتر نیست، اما چنین دستاوردی دلیل مهمی از پیشرفت برای آرسنال میکل آرتتا خواهد بود و توپچی ها تنها 90 دقیقه تا رسیدن به آن فاصله دارند.

پس از سه شکست غیر منتظره این تیم مقابل حریفان در لیگ برتر که باعث شد تا جاه طلبی های اروپایی آنها به کلی از مسیر خارج شود، آن ها توانستند دوباره با چهار برد متوالی مقابل چلسی، منچستریونایتد، وستهم یونایتد و لیدز یونایتد، سرنوشت صعود خود به رقابت های اروپایی را دوباره در دستان خود بگیرند.

حتی اگر تیم آرتتا به ددر مقابل شاگردان کونته نتواند نتیجه لازم را بگیرد آنها باز فرصت این را دارند که با کسب پیروزی برابر تییم ههایی اورتون و نیوکاسل رویای حضور در ررقابت های اروپایی را پس از قریب به هفت سال دوباره زنده کنند.

توپچی ها اگرچه کار سختی مقابل تاتنهامی ها دارند اما بسسیار خوب میدانند که این بازی تا چه اندازه برای آنها مهم و حیاتی است ، پس قطعا با تمام وجودشان برای موفقیت در مقابل شاگردان آنتونیو کنته صف آرایی خواهند کرد.

ترکیب احتمالی آرسنال
ترکیب احتمالی آرسنال

 

مصدومان و محرومان تاتنهام: تانگانگا-اسکیپ-رلگون-دوهرتی

مصدومان و محرومان آرسنال:وایت-تیرنی-پارتی

تاتنهام در 5 تقابل اخیر خود دو برد برابر تیم های لسترسیتی 3-1 و استون ویلا 4-0 و دو تساوی برابر لیورپول 1-1 و برنتفورد 0-0 و یک باخت برابر برایتون 1-0 کسب کرده است .

آرسنال نیز در 5 تقابل اخیر خود چهار برد برابر تیم های چلسی 4-2 ، منچستریونایتد 3-1 و وستهام 2-1 و لیدز 2-1 و یک باخت برابر ساوتهمتون 1-0 به دست آورده است.

آپشنهای پیشنهادی:

توتال اور 1/5

هندیکپ یک تاتنهام

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی تاتنهام و آرسنال
P