آنالیز بازی تراکتور و پرسپولیس تهران

آنالیز بازی تراکتور و پرسپولیس تهران

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

تراکتور:

تراکتور در حالی فردا به مصاف پرسپولیس می رود که پس از اتمام محدودیت های ورود تماشاگران به ورزشگاه ها به نظر بیشترین بهره را در این مورد این تیم برده است و نتایج این تیم روند رو به رشد و قابل توجهی را طی کرده است و این تیم هر دو بازی خود در استادیوم یادگار امام را با پیروزی پشت سر گذاشته است و به نظر بقا خود در لیگ برتر را قطعی کرده است موردی عجیب که نشان دهنده ضعف این تیم در این فصل بوده است و به عقیده بسیاری از کارشناسان و فوتبال دوستان این رده به هیچ عنوان برازنده تیم پرشورها نیست.

حال با این اوصاف این تیم بسیار دوست دارد تا این سه بازی پایانی لیگ با خوبی برای آنها به پایان برسد و فصل کابوس وار انها تمام شود.

تی تی ها فردا برای سومین بار در مقابل تماشاگران خود به مصاف پرسپولیس میروند ، جایی که بازی این دو تیم همواره در هر دو شهر تبریز و تهران یکی از زیباترین و پرتماشاگارترین بازی های لیگ بوده است.

ترکیب احتمالی تراتکتور
ترکیب احتمالی تراتکتور

پرسپولیس:

پرسپولیسی ها که امسال پس از چندین دوره متوالی قهرمانی را به رقیب دیرینه خود یعنی استقلال واگذار کردند اصلا از این وضع راضی نیستند و آنها باید این فصل را باید با عنوانی غیر از قعرمانی در لیگ و جام حذفی به اتمام برسانند.

قرمزهای پایتخت در پنج دیدار اخیر خود تنها یک پیروزی کسب کرده اند و در این بازی نیز باید به مصاف تراکتوری بروند که در تبریز مقابل هیچ تیمی تعارف ندارند و با حمایت تماشاگران خود بسیار خطرناکتر و مسلح تر هستند.

شاگردان یحیی گلمحمدی که در این چند بازی اخیر که عملکرد ضعیفی داشته اند حالا سایه سنگین سپاهانی ها را پشت سر خود احساس میکنند و به خوبی میدانند که زرد های اصفهان به دنبال کوچکترین لغزش آنها هستند تا جایگاه آنها را در رده دوم جدول بگیرند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس
ترکیب احتمالی پرسپولیس

مصدومان و محرومان تراکتور:رزاق پور-دشتی-ایمانی

مصدومان و محرومان پرسپولیس:ال کثیر-امیری

تراکتور در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم های مس رفسنجان 1-0 و هوادار 3-2 پیروز و برابر تیم های نفت 1-1 و ذوب آهن 0-0 مساوی و برابر برابر آلومینیوم 1-0 تن به شکست داده است.

پرسپولیس در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم پیکان با نتیجه 2_0 پیروز و برابر تیم های ذوب اهن و برابر هوادار 0_0 مساوی و برابر آلومینیوم 3_2 و سپاهان 2-1 تن به شکست داده است.

آپشنهای پیشنهادی:

هردو تیم گل میزنند

گل اندر 2/5

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P