آنالیز بازی جنوا و یوونتوس

آنالیز بازی جنوا و یوونتوس

آنالیز بازی جنوا و یوونتوس

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

جنوا:

جنوا در حالی جمعه شب از یوونتوس میزبانی خواهد نمود که خطر سقوط را بیخ گوش خود به شدت احساس می کند و در طرف مقابل یوونتوس در شرایطی به مصاف این تیم می رود که پس از ، از دست دادن شانس قهرمانی برای دومین سال پیاپی به دنبال ثبت چهارمین برد پیاپی خود پای به این بازی می گذارد.

بانوی پیر در حال حاضر با هشت امتیاز کمتر از میلان صدر جدولی، در رده چهارم جدول قرار دارد و جنوا با سه امتیاز کمتر از کالیاری رده هفدهم در رده نوزدهم قرار دارد.

جنوا از سال 2007 به طور مستمر در سری آ ایتالیا حضور دارد، اما  در این فصل حضور آنها در این سطح از فوتبال ایتالیا به خطر افتاده است ، زیرا این 25 امتیازی که آنها کسب کرده اند به نظر برای آنها کافی نخواهد بود.

اگرچه شاگردان الکساندر بلسین موفق شدند در 24 آوریل یک پیروزی مهم 1-0 مقابل کالیاری به ثبت برسانند اما موفقیت آنها مستمر نبود و با شکست مقابل سمپدوریا اوضاع وخیم تر شد.

دو برد از سه بازی آخر آنها ممکن است برای ماندن در لیگ کافی باشد، اما بازی های سخت آنها مقابل یوونتوس و ناپولی می تواند به حضور این تیم با قدمت در سری آ پایان دهد.

ترکیب احتمالی جنوا:

ترکیب احتمالی جنوا
ترکیب احتمالی جنوا

یوونتوس:

در همین حال، یوونتوس در هر سه بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها پیروز شده است، و با پیروزی 2-0 که مقابل فیورنتینا به دست آوردند، حضور خود در فینال کوپا ایتالیا را تثبیت کرده اند، در رقابت های لیگ نیز با برتری های متوالی که بدست آوردند به مقام چهارمی لیگ رسیدند.

بانوی پیر در روی کاغذ هنوز امیدی برای کسب قهرمانی دارد، اما آنها با میلان صدر نشین هشت امتیاز فاصله دارند که جبران آن در فاصله سه بازی بسیار بعید به نظر می رسد، بنابراین تصور اینکه آنها قهرمان سری آ شوند بسیار دشوار است، به خصوص که اینترمیلان رتبه دومی نیز 6 امتیاز بالاتر از آنهاست.

یوونتوس تنها یک امتیاز از ناپولی رده سومی فاصله دارد و مطمئناً در این سه بازی آخر لیگ مقابل جنوا، لاتزیو و فیورنتینا، تیم ناپل را در نظر خواهد داشت تا در اولین فرصت جایگاه خود را بهتر کند.

به نظر شاگردان آلگری تمام توان خود را معطوفه کوپا ایتالیا کرده اند تا با کسب برتری مقابل اینتر دیگر فینالیست این رقابت ها،جام را به هواداران خود هدیه بدهند و دست خالی نمانند.

محرومین و مصدومین جنوا:وانهوسدن-روبرتو پیکولی-روولا-اندره کامیباسو

محرومین و مصدومین یوونتوس: یورگه-لوکاتلی-کیزا-مک کین-لوکا پلگری

ترکیب احتمالی یوونتوس:

ترکیب احتمالی یوونتوس
ترکیب احتمالی یوونتوس

 

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، جنوا یک پیروزی و متحمل چهار شکست شده است که برابر تیم کالیاری 1-0 پیروز و برابر تیم های  سمپدوریا 1-0 ، میلان 2-0 ، لاتزیو 4-1 و هلاس ورونا 1-0 شکست خورده اند

یوونتوس نیز در پنج بازی اخیر خود برابر تیمهای ونیزیا 2-1 و ساسولو 2-1 فیورنتینا در کوپا ایتالیا ، کالیاری 2-1 پیروز و برابر تیم بولونیا 1-1 مساوی کرده است

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد یوونتوس

گل زیر 1/5

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی جنوا و یوونتوس
P