آنالیز بازی رئال مادرید و لواننته

آنالیز بازی رئال مادرید و لواننته

آنالیز بازی رئال مادرید و لواننته

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

رئال مادرید:

 رئال مادرید، قهرمان زودهنگام اسپانیا ، با میزبانی از تیم لوانته در آستانه سقوط در برنابئو، برای بازگشت به مسیر پیروزی در لیگ برتر اسپانیا تلاش خواهد کرد.

لوس بلانکوس که در پایان ماه آوریل قهرمان خود را مسجل کرده بود، در آخر هفته گذشته در دربی مادرید مقابل اتلتیکو مادرید شکست 1-0 را متحمل شد تا بعد از مدت ها برابر اتلتیکویی ها نتیجه را واگذار کنند،این در حالی است که لوانته پس از پیروزی 2-1 مقابل رئال سوسیداد پای در این بازی خواهد گذاشت. این نتیجه امیدها را در بین لوانته برای اجتناب از سقوط در لالیگا افزایش داده است.

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، هفت تغییر در تیم اصلی خود برای دربی مادرید مقابل اتلتیکو پس از پیروزی این تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی در هفته گذشته ایجاد کرد.که این عامل می تواند دلیلی محکم برای عدم نتیجه گیری این تیم مقابل رقیب همشهری باشد.

پنالتی نیمه اول یانیک کاراسکو در نهایت نتیجه مسابقه را معلوم کرد، اما اهمیت این مسابقه برای اتلتیکو بزرگتر از کهکشانی ها بود که تمرکز اصلیشان را برای فینال لیگ قهرمانان مقابل لیورپول گذاشته اند.

رئال مادرید با کسب 40 امتیاز از 17 بازی،عنوان بهترین تیم خانگی در لیگ برتر اسپانیا در این فصل را دارد و آنها از لوانته ای میزبانی خواهند کرد که به چهارمین تیم ضعیف در بازی های خارج از خانه رسیده است، اما شکی نیست که این بازی برای لوانته ای ها بازی سختی خواهد بود زیر نیمکت نشینان رئال قصد اثبات توانایی های خود را دارند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید
ترکیب احتمالی رئال مادرید

لوانته:

آمار نشان میدهد که لوانته حریف قلدری برای کهکششانی ها بوده است،قهرمان فعلی در بازی رفت اوایل این فصل با تساوی 3-3 مقابل لوانته متوقف شد،این در حالی است که آنها فصل گذشته در برنابئو با نتیجه 1-0 از لوانته شکست خورده بودند و آخرین موفقیت خانگی آنها در برابر این تیم به سپتامبر 2019 باز می گردد.

میهمان پس از پیروزی 2-1 مقابل رئال سوسیداد در 6 می پای در این بازی می گذارد و آن ها قبل از این بازی توانسته بودند والنسیا را با نتییجه 1-1 متوقف کنند.

تیم السیو لیسی در حال حاضر در رده نوزدهم جدول قرار دارد و پنج امتیاز کمتر از گرانادای رده هفدهمی دارد،این موضوع به این معنی که آنها باید در سه بازی آخر خود سه نتیجه خوب کسب کنند تا شانس ماندن در لیگ اسپانیا را داشته باشند.

پس از سفر به مادرید، لوانته در 15 می پذیرای آلاوس خواهد بود و سپس در 22 می رقابت‌های این فصل خود را بازی خارج از خانه مقابل رایو وایکانو به پایان می‌رساند و این واقعیت که آن‌ها از دو بازی اخیر خود مقابل والنسیا و رئال سوسیداد 4 امتیاز کسب کرده‌اند به این معنی است که اعتماد به نفس بالاست.

ترکیب احتمالی لوانته
ترکیب احتمالی لوانته

محرومان و مصدومان رئال مادرید:گرت بیل-ادن هازارد-سبایوس-دیاز-کارواخال-آلابا-مارسلو-ایسکو-گوتیرز-آسنسیو

محرومان و مصدومان لوانته:فروتوس-سولدادو-موصتافی-کارک

بازیهای اخیر دو تیم:

در بازی های اخیر رئال مادرید ، این تیم متحمل یک شکست در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 4-3 به منچسترسیتی و یک شکست برابر اتلتیکو مادرید 1-0 شده است همچنین آنها سه پیروزی با نتایج 3-1 برابر اوساسونا ، 2-0 برابر ختافه و 3-1 برابر منچسترسیتی شده اند.

لوانته نیز در پنج بازی اخیر دو پیروزی ، یک تساوی و دو شکست کسب کرده است که در این میان برابر تیم رئال سوسیداد 2-1 پیروز ، وبرابر و برابر گرانادا 4-1 پیروز و برابر والنسیا 1-1 مساوی و برابر تیم های سویا 3-2 و بارسلونا 3-2 شکست خورده اند.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد رئال مادرید

اور 2/5 گل

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی رئال مادرید و لواننته
P