آنالیز بازی ساسولو و آث میلان

آنالیز بازی ساسولو-میلان

آنالیز بازی ساسولو و آث میلان

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

ساسولو:

تیم ساسولو که در رده یازدهم جدول جای دارد فردا می توان گفت با خیال راحت تری به مصاف میلانی ها خواهند رفت زیرا این تیم نگرانی از بابت سقوط به دسته پایینتر را ندارند و با توجه به جایگاهش امیدی برای راهیابی به رقابت های اروپایی را نیز در سر ندارند و بدون داشتن هیچگونه فشار روانی از میلانی ها پذیرایی خواهند کرد.

شاگردان آلسیو دیونسی که در پنج دیدار اخیر خود تنها یک بار موفق به کسب پیروزی شده اند فردا به نوعی علاوه بر اینکه برای اثبات خود و پایان خوش در سری آ رقابت میکنند برای اینتری ها نیز به میدان خواهند رفت و اینتری ها بسیار علاقه دارند تا این تیم بتواند میلانی ها را شکست دهد.

اما نکته امیدوارکننده این بازی برای ساسولو می تواند آمار این تیم در دو بازی اخیر دو تیم باشد یعنی جایی که ساسولو در دو بازی اخیر موفق شده است تا روسونری ها را شکست دهد و در دبدار دور رفت سری آ نیز این ساسولو بود که توانست ترمز میلان را در سن سیرو بکشد و این تیم را با نتیجه 3-1 در خانه خودش شکست دهد.

ترکیب احتمالی ساسولو
ترکیب احتمالی ساسولو

میلان:

میلان درحالی به مصاف تیم ساسولو می رود که کسب تنها یک امتیاز هم برای قهرمانی این تیم کافی می باشد چراکه با توجه به چهار امتیازی که این تیم برابر رقیب همشهری خود یعنی اینتر در بازی های سری آ این فصل کسب کرده است در صورت تساوی امتیازات این میلانی ها هستند که میتوانند بعد از چندین سال انتظار فاتح اسکودتو شوند.

شاگردان استفانو پیولی که با انجام بازی های فوق العاده در سری آ تعداد بازی های بدون باخت خود را به عدد هفده رسانده اند بسیار امیدوار هستند که بتوانند مقابل حریف رده یازدهمی خود با انجام یک بازی حساب شده جام قهرمانی را در شهر میلان نگه دارند و فقط رنگ آن را از ابی به قرمز تغییر دهند.

استفانو پیولی در این فصل علارغم در اختیار داشتن بازیکنان به نسبت کم نام و نشان تر نسبت به یوونتوس و اینتر و همچنین دست و پنجه نرم کردن با بازیکنان مصدوم زیاد توانسته تیمش  را در صدر جدول نگه دارد تحسین تمام کارشناسان و علاقه منندان به فوتبال را بر انگیخته است و فردا نیز برای تداوم روند خوب خود و فتح جام قهرمانی به استادیوم ماپی سفر خواهد کرد

میلانی ها که در بازی گذشته از سد تیم آتالانتا به زیبایی گذشتتد حالا بسیار امیدوار هستند تا با درخشش بازیکنان خود بار دیگر با سربلندی از بازی خارج شوند و دست پر به میلان برگردند.

ترکیب احتمالی میلان
ترکیب احتمالی میلان

محرومان و مصدومان ساسولو: اوببیانگ-توجان-هارروی

محرومان و مصدومان آث میلان: کیائر

در پنج بازی اخیر ساسولو موفق به کسب یک پیروزی و یک تساوی و سه شکست شده است که به ترتیب برابر تیم بلونیا 3-1پیروز و برابر تیم اودینیزه 1-1 مساوی و برابر تیمهای ناپولی 6-1 ، یوونتوس 2-1 و کالیاری با نتیجه 0-1 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج بازی اخیر ، میلان این تیم موفق به کسب 4 پیروزی  و یک شکست در جام حذفی شده است که به ترتیب برابر تیم های لاتزیو2-1 وآتالانتا 2-0 و هلاس ورونا 3-1 پیروز و برابر اینتر با نتیجه 3-0 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

برد مساوی میلان

کلین شیت میلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی ساسولو-میلان
P