آنالیز بازی ساوتهمتون و لیورپول

آنالیز بازی ساوتهمتون و لیورپول

آنالیز بازی ساوتهمتون و لیورپول

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

ساوتهمتون:

در حالی که اوضاع تیم ساوتهمتون به شدت نگران کننده است و آنها چهار بازی است طعم پیروزی را نچشیده اند و حتی احتمال سقوطشان روی کاغذ همچنان وجود دارد ، تیم کلوپ شرایط بسیار خوبی را سپری میکند و به دنبال این است تا پس از کسب جام قهرمانی جام حذفی فاصله خود را با ابی های منچستر در صدر کمتر کند و امید های خود را برای قهرمانی در لیگ همچنان زنده نگه دارد.

تنها دلیل راضی کننده ساوتهمتونی ها برای این بازی میتواند تلاش به امضای حکم حضور خود در بازی های فصل بعد باشد که می تواند دلیل قانع کننده ای برای اجرای یک بازی محکم از سمت این تیم باشد.

در حالی که هنوز از نظر ریاضی امکان عبور اورتون و برنلی از قدیس های رده پانزدهمی وجود دارد،اما تساوی لیدز یونایتد مقابل برایتون به این معنی است که تیم رالف هاسنهاتل بالاتر از این تیم میتواند بدون نگرانی از سقوط بازی آخر خود را انجام دهد.

البته در یازده بازی اخیر ، این تیم تنها موفق به کسب یک پیروزی شده است و این آمار نشان می دهد که احتمالا قدیس ها کار بسیار سختی را مقابل لیورپولی های سرتا پا مسلح خواهند داشت و برای مقابله با این تیم به شدت دچار تنش خواهند شد.

ترکیب احتمالی ساوتهمتون
ترکیب احتمالی ساوتهمتون

لیورپول:

لیورپول در حالی به مصاف تیم ساوتهمتون می رود که پس از برد مقابل چلسی و کسب مقام قهرمانی جام حذفی انگلیس پای در این مسابقه می گذارد و همچنان آرزوی کسب چهارگانه را در این فصل در سر خود می پروراند.

بعدازظهر شنبه، یورگن کلوپ و توماس توخل در مقابل تماشاگران و در ومبلی علارغم موقعیت های بیشماری که برای هرد و تیم به وجود آمد نتوانستند کاری از پیش ببرند و بازی را در 120 دقیقه به اتمام برساند و این ضربات پنالتی بود که حکم قهرمانی قرمز ها را صادر کرد.

پس از کسب آن جام به نوعی شاگردان کلوپ را حریص تر کرده است تا با کسب جام های لیگ برتر و مهم تر از لیگ قهرمانان اروپا از رئال مادرید و منچستر سیتی کلکسیون افتخارات این فصل قرمزهای لندن را کامل تر کنند.

شاید اصلی ترین دغدغه کلوپ برای این بازی  مصدومان تیم خود باشد که کمی دست این مربی را خالی تر کرده است از طرف دیگر آنها باید بازیکنان خود را برای آخرین دیدار عای این فصل آماده کنند.

ترکیب احتمالی لیورپول
ترکیب احتمالی لیورپول

مصدومان و محرومان ساوتهمتون: لیورامنتو

مصدومان و محرومان لیورپول: فابینیو-ویلیامز-صلاح-فن دایک-رویرتسون

پنج دیدار اخیر دو تیم:

ساوتهمتون در 5 تقابل اخیر خود یک برد و یک تساوی و سه کسب کرده است که برابر تیم آرسنال 1-0 پیروز و برابر تیم  برایتون 2-2 مساوی و برابر تیم های بورنلی 2-0 و کریستال پالاس 2-1 و برنتفورد 3-0 باخته است

 

لیورپول در 5 تقابل اخیر خود چهار برد و یک تساوی برابر تیم های ویارئال 3-2 نیوکاسل 1-0 ، چلسی در ضربات پنالتی ، و استون ویلا 2-1 ، و یک تساوی برابر تاتنهام 1-1 به دست آورده است.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی،برد لیورپول

کلین شیت لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی ساوتهمتون و لیورپول
P