آنالیز بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران

آنالیز بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران

آنالیز بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

فولادخوزستان:

تنها نماینده باقی مانده در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا فردا در حالی به مصاف تیم صدر نشین میرود که یازده بازی است که در تمامی رقابت ها تن به شکست نداده است و همین موضوع بیانگر قدرت و تاکتیک تیم جواد نکونام می باشد.

فولادی ها پس از قطعی کردن حضور خود در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا که با اقتدار و به عنوان تیم اول به این مرحله رسیدند حالا به دنبال این هستند که فاصله خود را با سپاهان رده سومی کمتر و با مس رفسنجان رده پنجمی که تنها یک امتیاز فاصله دارند بیشتر کنند.

اگرچه بازی آنها مقابل استقلال صدر نشین بسیار سخت خواهد بود اما در طرف مقابل دو تیم بالا نشین جدول یعنی پرسپولیس و سپاهان باید به مصاف همدیگر بروند و این میتواند خبر خوبی برای شاگردان نکونام باشد.

فولادی ها در فاصله سه بازی مانده تا پایان فصل چاره ای جز کسب برد در هر سه بازی پایانی فصل ندارند ، تا با لغزش های احتمالی سپاهانی ها شاید بتوانند جای این تیم در رده سوم جدول را بگیرند.

ترکیب احتمالی فولاد
ترکیب احتمالی فولاد

استقلال:

شاگردان فرهاد مجیدی که امسال قصد کوتاه آمدن از رقابت بر سر قهرمانی را ندارند به نظر بیش از هر سال دیگری در این سال های اخیر به جام قهرمانی لیگ برتر نزدیک شده اند و تمام تمرکز خود را برای بدست آوردن این جام جزم کرده اند.

آبی های پایتخت که پس از کنار گذاشته شدن توسط کنفدراسیون آسیا از رقابت های اروپایی چاره ای جز مجادله در دو جام حذفی و لیگ برتر نداشتند پس از حذف از جام حذفی توسط نساجی مازندران حالا چاره ای جز قهرمانی در لیگ را ندارند و به نظر برای بدست اوردن این جام هرکاری را می کنند.

آنها در فاصله سه بازی مانده به پایان فصل با اختلاف امتیاز شش امتیازی نسبت به پرسپولیس رده دومی حاشیه امنیت خیلی خوبی را با این تیم ایجاد کرده است و در صورت برد مقابل فولادی ها می تواند تا حد زیادی قهرمانی خود را مسجل کند.

ترکیب احتمالی استقلال
ترکیب احتمالی استقلال

مصدومان و محرومان فولاد:

مصدومان و محرومان استقلال:

پنج دیدار اخیر دو تیم:فولادی ها در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم های  اهال ، الغرافه و نفت ابادان با نتایج مشابه 1-0 پیروز و برابر تیم های گل گهر و شباب با نتایج مشابه 1-1 مساوی کرده اند.

استقلال  نیز در پنج دیدار اخیر خود یک پیروزی برابر  تیم شهر خودرو 1-0 و سه تساوی برابر سپاهان 1-1 ، پرسپولیس 1-1 و پیکان 0-0 و یک شکست برابر نساجی در جام حذفی و ضربات پنالتی متحمل شده اند

آپشنهای پیشنهادی:

هردو تیم گل میزنند

گل اور 2/5

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران
P