آنالیز بازی فولاد خوزستان و سپاهان

آنالیز بازی فولاد خوزستان و سپاهان

آنالیز بازی فولاد خوزستان و سپاهان

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

فولاد خوزستان:

فولادی ها با سرمربیگری جواد نکونام امسال تیم قدرتمندی برای رقبا بودند که توانستند همه تیم های لیگ برتری را به نوعی آزار دهند و حریف سرسختی برای حریفان بودند.

شاگردان نکونام که امسال پس از حذف عجیب و غریب تیم های پرسپولیس و استقلال از رقابت های آسیایی همراه با سپاهان به رقابت های آسیایی راه رافتند پس از حذف سپاهان از این رقابت ها این فولادی ها بودند که با اقتدار توانستند به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا به عنوان سرنشین صعود کنند.

این تیم در حالی به مصاف تیم دوم جدول میرود که علارغم تمام شایستگی هایشان در این فصل از صعود به رقابت های اروپایی باز ماندند و تنها موفقیت آنها میتواند به موفقیت در رقابتهای آسیایی ختم شود و این مورد می تواند چالشی جذاب برای فولادی ها باشد‌.

فولادی ها که در پنج بازی اخیر خود موفق به کسب دو برد دو مساوی و یک باخت شده اند بسسار دوست دارن در این دو بازی اخیر خود نیز به پیروزی دست یابند تا فصل را به خوبی به پایان برسانند.

ترکیب احتمالی فولاد خوزستان
ترکیب احتمالی فولاد خوزستان

سپاهان:

سپاهانی ها که فعلا در رتبه دوم جدول قرار دارند باید منتظر بشینند و ببینند که رای بازی جنجالی تراکتور و پرسپولیس که در تبریز به دلیل حرکت ناشایست بعضی از تماشاگرنماها و البته حرکات دور از شان بعضی از بازیکنان پرسپولیس به طور نیمه تمام باقی ماند چه خواهد شد و کمیته انضباتی چه تصمیمی در این مورد خواهد گرفت؟

محرم نویدکیا که به نظر میرسد روزهای آخرش روی نیمکت سپاهان را پشت سر میگذارد ، بسیار دوست دارد که این دو بازی آخرش را به خوبی پشت سر بگذارد و در این مقطع از دوران مربیگریش با خاطرات خوب از جمع سپاهانی ها جدا شود.

سپاهان که همواره از تیم های مدعی لیگ برتر ایران بوده اند ، امسال نیز نتوانستند مقام قابل توجهی را در لیگ و جام حذفی به دست بیاورند و در لیگ قهرمانان آسیا نیز نتوانستد عملکرد قابل قبولی را داشته باشند و از این رقابت ها حذف شدند و شاید تنها دستاورد قابل قبول آنها صعود به رقابت های آسیایی باشد.

ترکیب احتمالی فولاد سپاهان
ترکیب احتمالی فولاد سپاهان

پنج دیدار اخیر دو تیم:

فولادی ها در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم های  نفت آبادان 1-0 و پیکان 2-1 پیروز و برابر تیم های گل گهر و شباب با نتایج مشابه 1-1 مساوی و برابر استقلال 2-1 نتیجه را واگذار کرده اند.

سپاهان نیز در پنج دیدار اخیر خود سه پیروزی برابر تیم های شهرخودرو 3-0 ، پرسپولیس 2-1 ، پیکان 1-0 کسب کرده و یک تساوی برابر استقلال 1-1 و یک شکست برابر الدحیل با نتیجه 5-2 متحمل شده است

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی فولاد خوزستان و سپاهان
P