آنالیز بازی فیورنتینا و یوونتوس

آنالیز بازی فیورنتینا و یوونتوس

آنالیز بازی فیورنتینا و یوونتوس

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

یوونتوس :

یوونتوس که قرار است یک فصل ناامیدکننده بدون جام دیگر را به پایان برساند، در آخرین روز از رقابت های سری آ خود ، به استادیوم آرتمیو فرانچی سفر می کند، تا با تیم فیورنتینایی روبرو شوند که برای به دست آوردن جواز حضور در رقابت های اروپایی به امتیاز نیاز دارد.

در حالی این دو تیم به مصاف می روند که یووه در آخرین بازی خود مقابل لاتزیو متوقف شد و به رده چهارم جدول رسید تا این فصل رقابت های سری آ را در رتبه چهارم سری آ و نایب قهرمانی جام حذفی به پایان برساند و عناوین قهرمانی هر دوی این رقابت هارا به رقبای میلانی خود واگذار کند.

یوونتوس با ناکامی در کسب پیروزی خانگی مقابل لاتزیو در روز دوشنبه مجموع امتیازات خود را به عدد 70 رساند که در صورت پیروزی نهایتا می تواند مجموع امتیازات خود را به عدد 73 برساند که این مجموع امتیازات بدترین عملکرد این تیم در 11 سال اخیر به حساب می اید.

بیانکونری پس از از دست دادن عنوان قهرمانی فصل گذشته به اینتری ها، پس از 9 سال قهرمانی پیاپی سری آ، حالا به نظر دچار تزلزل شده اند و اقتدار خود را از دست داده اند و اکنون برای دومین فصل متوالی چهارم خواهند شد.

ترکیب احتمالی یوونتوس
ترکیب احتمالی یوونتوس

فیورنتینا:

فیورنتینا در حالی به مصاف یوونتوسی می رود که شاید امسال بزرگترین ضربه ممکن را این تیم به آنها وارد کرد و با به خدمت گرفتن ولاهویچ از این تیم عملکرد خوب این تیم را به نوعی متوقف کرد و ترمز این تیم را کشید چراکه بعد از انتقال این بازیکن به یوونتوس آمار گلزنی فیورنتینا دچار افت قابل ملاحظه ای شد.

اعداد و ارقام نشان میدهد که فیورنتینا اصلا آمار جالبی برابر یوونتوسی ها ندارند و در 16 تقابل این تیم این تیم فقط دو بار موفق به شکست این تیم شده است و این رقم به نوعی ضعف این تیم برابر یووه ای ها را نشان می دهد.

فیورنتینا در حالی فردا به مصاف یوونتوس می رود که شاگردان ایتالیانو چهار بازی از پنج بازی اخیر خود را شکست خورده اند و این عملکرد نا امید کننده در این پنج بازی امید های هواداران این تیم برای رسیدن به رقابت های اروپایی را عملا از بین برده است.

ترکیب احتمالی فیورنتینا
ترکیب احتمالی فیورنتینا

محرومین و مصدومین فیورنتینا:ماله-کاستروویلی

محرومین و مصدومین یوونتوس: آرتور-دانیلو-یورگه-کیزا-زاکاریا

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، فیورنتینا موفق به کسب یک پیروزی و متحمل چهار شکست شده است که برابر تیم رم 2-0 پیروز و برابر تیم های  سمپدوریا 4-1، میلان 1-0 ، اودینیزه 4-0 و سالرنیتانا 1-2 شکست خورده اند

یوونتوس نیز در پنج بازی اخیر خود برابر تیمهای ونیزیا 2-1 و ساسولو 2-1 پیروز و برابر تیم لاتزیو 2-2 مساوی و برابر اینتر در جام حذفی 4-2 و جنوا 2-1 شکست خورده است.

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد یوونتوس

گل اور 2/5

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی فیورنتینا و یوونتوس
P