آنالیز بازی لیدز یونایتد و چلسی

لیدز یونایتد و چلسی

آنالیز بازی لیدز یونایتد و چلسی

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

لیدز یونایتد:

لیدز یونایتد که در معرض خطر سقوط قرار دارد، در عرض چند روز با دومین جدال دلهره‌ آور خود در لیگ برتر از چلسی میزبانی خواهد نمود.

سفیدها در حالی هفته گذشته از آرسنال شکست خوردند که آرسنالی ها در نیمه اول و در همان ده دقیقه ابتدایی بازی نسخه آنها را پیچیدند این در حالی است که در طرف مقابل تیم توماس توخل به شکلی دراماتیک در مقابل ولورهمپتون به تساوی 2-2 رسیدند.

شروع سریع سرمربی گری جسی مارش در الند رود با شکست مقابل منچسترسیتی و آرسنال به پایان رسید و سرنوشت بقای سفیدپوشان را از دست آنها خارج کرد زیرا آنها در رده هجدهم تنها با سه بازی در منطقه سقوط قرار گرفته اند.

لیدز پس از اینکه از اورتونی که هنوز یک بازی عقب افتاده دارد،جا ماند پس از برد این تیم مقابل لسترسیتی امیدهای خود را حالا بسیار کم رنگ تر می بیند، این در حالیست که بازی های پیش روی آنها نسبت به حریفان خود بسیار سخت تر و مشکل تر است.

علاوه بر این، لیدز ، اکنون 10 بازی را بدون کلین شیت در الند رود پشت سر گذاشته است و این آمار نشان می دهد که این تیم از سال 1966 تا کنون چنین روند طولانی شکست را متحمل نشده است و این هفته در مقابل چلسی قرار می گیرد که در امر گلزنی بسیار خوب عمل می کند.

ترکیب احتمالی لیدز یونایتد
ترکیب احتمالی لیدز یونایتد

چلسی:

توماس توخل که بعد از مدت ها به روملو لوکاکو بازی داده بود و به عملکرد او ایمان داشت، در نهایت و در جریان دیدار وولوز توانست جواب اعتماد خود را بگیرد ، زیرا بازیکن بلژیکی با دو گلی که برابر این تیم به ثمر رساند باعث شد تا تیمش جلو بیافتد.

با این حال، در حضور مالک جدید تاد بوهلی که از روی سکوها نظاره گر بازی بود، چلسی در لحظات پایانی تسلیم شد تا دوباره امتیازات را از دست بدهد.

این فصل فصل پر فراز و نشیبی برای آبی های لندن بود از عدم دفاع از تاج اروپایی خود تا واگذاری لیگ و جام حذفی به دو تیم لیورپول و منچسترسیتی و نتایج عجیب و غریب در این ئچند بازی اخیر هواداران این تیم را کلافه و ناراحت کرده است.

ترکیب احتمالی چلسی
ترکیب احتمالی چلسی

محرومین و مصدومین لیدز:آیلینگ-دالاس-سامرویل-فورشاو-بامفورد

محرومین و مصدومین چلسی:چیل ول-هودسون اودوی-آلونسو

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، لیدز موفق به کسب یک پیروزی و دو تساوی و متحمل دو شکست شده است که به ترتیب برابر برابر تیم واتفورد 3-0 پیروز و برابر تیم کریستال پالاس 0-0 مساوی و برابر تیم های آرسنال 2-1 ، منچسترسیتی 4-0 ، شکست خورده است.

چلسی نیز در پنج بازی اخیر خود برابر تیم وستهام 1-0 پیروز برابر تیم های منچستر یونایتد 1-1 و وولورهمپتون 2-2  مساوی و برابر تیم های آرسنال 4-2 و اورتون 1-0  شکست خورده است

آپشنهای پیشنهادی:

برد ، مساوی چلسی

گل بالای 5/1

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیدز یونایتد و چلسی
P