آنالیز بازی مس رفسنجان و استقلال تهران

آنالیز بازی مس رفسنجان و استقلال تهران

آنالیز بازی مس رفسنجان و استقلال تهران

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

مس رفسنجان:

مسی ها که در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت های لیگ برتر با ده امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس ۵۴ امتیازی در رده ششم قرار دارند ا، دیگر امیدی برای رسیدن به رقابت هایی آسیایی را ندارند و دو بازی آخر خود را برای بدست آوردن امتیاز حداکثری و پایان رساندن لیگ در رتبه بهتری به میدان خواهند رفت.

شاگردان محمد ربیعی که در پنج بازی اخیر متحمل دو شکست و سه برد شده اند بسیار دوست دارند که در این دو بازی اخیر نیز به موفقیت برسند و بتوانند تیم صدر نشین لیگ یعنی استقلال را با برد بدرقه کنند تا ارزش های خود را ثابت کنند.

نارنجی پوشان رفسنجانی که در این فصل روند سینوسی را طی کردند اگر در چهار بازی پیاپی خود در لیگ نتیجه مناسبی میگرفتند و آن شکست ها را متحمل نمی شدند قطعا جایگاه به نسبت بهتر و بالاتری از جایگاه فعلیشان داشتند و شاید می توانستند در فکر راهیابی به رقابت های اسیایی نیز باشند.

ترکیب احتمالی مس رفسنجان
ترکیب احتمالی مس رفسنجان

استقلال:

شاگردان فرهاد مجیدی که قهرمانی خود در لیگ برتر را مسجل کرده اند به راحتی و با آسودگی خیال به مصاف حریفان خود میروند و فشاری را روی خود احساس نمیکنند و به دلیل عدم ترس از دست دادن قهرمانی بازی های خود را به راحتی برگذار می کنند.

استقلالی ها که امسال با اقتدار توانستند با کنار زدن رقیبان به مقام قهرمانی برسند ، امسال توانستند پس از چندین سال انتظار به قهرمانی های پیاپی رقیب همشهری خود یعنی پرسپولیس پایان دهند و صدر جدول را آبی کنند.

پس از به دست آوردن عنوان قهرمانی حالا از باشگاه استقلال خبر می رسد که فرهاد مجیدی لیست بازیکنان درخواستی خود برای حضور در رقابت های آسیایی و رقابت های داخلی را در اختیار باشگاه قرار داده است که در بین آنها نام هایی چون  محمد نادری ، کاوه رضایی و صادقی دیده میشود که باید منتظر ماند و دید که مدیران باشگاه تا چه حد میتوانند انتظارات مجیدی را بر آورده کنند.

ترکیب احتمالی مس رفسنجان
ترکیب احتمالی مس رفسنجان

پنج دیدار اخیر دو تیم:

رفسنجانی ها در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم های  صنعت نفت آبادان 2-0 ، نساجی 2-0 و فجر 2-1 پیروز و برابر تیم های گل گهر2-1 و خلیج فارس ماهشهر در جام حذفی و ضربات پنالتی نتیجه را واگذار کرده اند.

استقلال  نیز در پنج دیدار اخیر خود دو پیروزی برابر  تیم های شهر خودرو 1-0 و فولاد خوزستان 2-1 و دو تساوی برابر سپاهان 1-1 ، الومینیوم 0-0 و یک شکست برابر نساجی در جام حذفی و ضربات پنالتی متحمل شده اند

آپشنهای پیشنهادی:

هردو تیم گل میزنند

گل اور 2/5

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی مس رفسنجان و استقلال تهران
P