آنالیز بازی منچسترسیتی و استون ویلا

آنالیز بازی منچستر سیتی

آنالیز بازی منچسترسیتی و استون ویلا

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

منچسترسیتی :

منچسترسیتی در حالی در ورزشگاه خانگی خود یعنی اتحاد به مصاف استون ویلا می رود که هدفی جز قهرمانی در لیگ برتر را ندارد و با یک پیروزی میتواند بدون در نظر گرفتن نتیجه حریف سرسخت خود یعنی لیورپول قهرمانی خو در لیگ برتر انگلیس را مسجل کند.

سیتیزن ها در حال حاضر با یک امتیاز برتری نسبت به لیورپول در صدر جدول قرار دارند،این در حالی است که شیرها هنوز کوچکترین امیدی برای پایان دادن فصل در نیمه بالایی جدول و بین ده تیم برتر دارند.

در بازی قبل زمانی که ناتان ردموند گل اول ساوتهمپتون مقابل لیورپول را به ثمر رساند شاید تعداد کمی از هواداران منچستریتی به امید اینکه لیورپول در برابر ساوتهمتون شکست خواهد خورد، شروع به خوشحالی و خواندن آواز قهرمانی کردند ، اما این قرمزها بودند که بازی را تغییر دادند تا مطمئن شوند که مسابقه برای کسب عنوان قهرمانی به روز پایانی کشیده می شود.

سیتیزن ها که هفته گذشته در برابر وستهام متوقف شدند اصلا دوست ندارند تا با انجام یک بازی ضعیف و دور انتظار دیگر در پایان فصل جام قهرمانی را به قرمزهای لندن واگذار کنند و به این راحتی از کسب این عنوان کنار بکشند پس بازی آنها مقابل استون ویلا بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

ترکیب احتمالی منچستر سیتی
ترکیب احتمالی منچستر سیتی

استون ویلا:

استیون جرارد استوره فراموش نشدنی لیورپولی ها هرگز در لیورپول قهرمان لیگ برتر نشد، اما سرمربی ویلا اکنون می‌تواند این عنوان را برای لیورپول به دست آورد، لیورپول به هافبک افسانه‌ای خود بسیار امید دارد تا با کسب امتیاز از اتحاد کمک بزرگی برای قهرمانی لیورپولی ها را انجام دهد.

تیم استیون جرارد که با قرارگیری در رده سیزدهم جدول فشار خاصی را روی خود احساس نمیکند به دنبال انجام بازی آبرومندانه و البته کسب امتیاز از آبی های منچستر است تا به نوعی بتواند با یک تیر دو نشان بزند و علاوه بر اثبات خود زمینه قهرمانی تیم مورد علاقه سرمربی خودش را نیز فراهم نماید.

استون ویلا که در چهار بازی اخیر خود موفق به بسته نگاه داشتن دروازه خود نشده است در مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که خط حمله این تیم عنوان برترین خط حمله لیگ را دارد و در سه بازی اخیر خود دوازده بار توانسته است دروازه حریفان را باز کند.

ترکیب احتمالی استون ویلا
ترکیب احتمالی استون ویلا

محرومین و مصدومین منچسترسیتی:دیاز-واکر-استون -مندی

محرومین و مصدومین استون ویلا:هایس-کونسا-بیلی

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، استون ویلا موفق به کسب دو پیروزی و دو تساوی و متحمل یک شکست شده است که به ترتیب برابر برابر تیم های نوریچ 2-0 و برنلی 3-1 پیروز و برابر تیم های کریستال پالاس و برنلی 1-1 مساوی و برابر تیم لیورپول  1-2 شکست خورده است.

منچستر سیتی پنج بازی اخیر خود برابر تیم های نیوکاسل 5-0 ، لیدز 4-0 ، وولورهمپتون 5-1 پیروز و برابر وستهام 2-2 مساوی و برابر تیم رئال در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان 3-1 شکست خورد

آپشنهای پیشنهادی:

برد ، مساوی منچسترسیتی

گل بالای 2/

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی منچستر سیتی
P