آنالیز بازی منچستریونایتد و برنتفورد

آنالیز بازی منچستریونایتد و برنتفورد

آنالیز بازی منچستریونایتد و برنتفورد

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

منچستریونایتد:

آخرین بازی خانگی منچستر یونایتد در فصلی بسیار ناامیدکننده در لیگ برتر، دوشنبه شب برگزار خواهد شد و برنتفورد میهمان اولدترافورد خواهد بود،شیاطین سرخ در حال حاضر در رده ششم جدول قرار دارند و پنج امتیاز کمتر از آرسنال رده چهارمی دارند و این جزوه سه بازی اخیر دو تیم است که برگزار خواهد شد، در حالی که برنتفورد با داشتن یک رقابت چشمگیر و قابل تحصین در لیگ برتر در رده دوازدهم قرار دارد.

رونالدو علارغم اینکه همچنان در برخی مقاطع با انتقادات روبرو می شود، اما شیاطین سرخ بدون او در این فصل موقعیت به مراتب بدتری را داشتند و این بازیکن 37 ساله 23 گل در تمام رقابت ها از جمله 17 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است که نشان از تاثیر بسیار بالای این مرد پرتغالی می باشد.

امیدهای منچستریونایتد برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم پایان یافته است و آنها عملا دیگر امیدی برای رسیدن به این منطقه از جدول را ندارند.

منچستریونایتد در دو بازی آخر فصل خود به مصاف برایتون و کریستال پالاس خواهد رفت و آنها تنها می توانند با حداکثر 64 امتیاز فصل را به پایان برسانند که در حال حاضر پایین ترین مجموع امتیازات آنها در تاریخ لیگ برتر است، بنابراین می تواند یک رکورد منفی برای باشگاه باشد.

برنتفورد:

در همین حال، برنتفورد در اولین دوره خود در لیگ برتر عملکرد عالی و خوبی داشته است و این باشگاه در مسیر خوبی برای لذت بردن از یک فصل دیگر در سطح اول لیگ انگلیس به سر می برد.

زنبورها 11 برد، 7 تساوی و 16 باخت از 34 بازی خود در لیگ برتر این فصل را کسب کرده اند که مجموعا حاصل تلاش آنها 40 امتیاز شده است، که آنها را در رده دوازدهم جدول قرار داده است.آنها با 11 امتیاز اختلاف نسبت به اورتون رده هجدهم دارند که خیال این تیم را از بابت عدم حضور در رده های پایین جدول را راحت کرده است.

شاگردان توماس فرانک با کسب 10 امتیاز از چهار بازی اخیر خود در لیگ برتر، از جمله پیروزی مقابل چلسی، وستهم و واتفورد، با 10 امتیاز با فرم عالی و ایده عالی وارد این دیدار خواهند شد، در حالی که آنها در آخرین بازی خود در 23 آوریل، تاتنهام هاتسپور را با تساوی بدون گل متوقف کردند.

ترکیب احتمالی منچستریونایتد:

4-1-3-2

داوید دخیا

الکس تلس-رافائل واران-ویکتور لیندلوف-دیگو دالو

ماتیچ

خوآن ماتا-برونو فرناندز-النگا

رونالدو-رشفورد

محرومین و مصدومین:

کاوانی-مگوآیر-فرد-سانچو-بیساکا-شاو-پوگبا

ترکیب احتمالی برنتفورد:

3-5-2

رایا

اژر-جانسون-یچ سورنسن

رورسلو-کریستین اریکسن-نورگارد-جانلت-هنری

امبومو-تونی

محرومین و مصدومین:

کانوس-سامان قدوس-زانکا-پینوک-اونیکا

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، منچستر موفق به کسب 1 پیروزی و 1تساوی و متحمل 3 شکست شده است که به ترتیب برابر تیم نوریچ 3-2 پیروز و برابر چلسی 1-1 مساوی و در مقابل تیم های آرسنال 3-1 لیورپول 4-0 و اورتون 1-0 شکست خورده است

برنتفورد نیز در پنج بازی اخیر خود سه پیروزی و یک تساوی و یک شکست کسب کرده است که برابر تیم های چلسی 4-1 ، وستهام 2-0 ،واتفورد 2-1 وبرابر تاتنهام 0-0 مساوی و برابر لستر 2-1 شکست خورده است

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی،برد منچستریونایتد

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی منچستریونایتد و برنتفورد
P