آنالیز بازی نیوکاسل و لیورپول:

آنالیز بازی نیوکاسل و لیورپول:

نیوکاسل:

دو تیم لیگ برتری که در فرم خوبی قرار دارند روز شنبه مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند،نیو کاسل در این بازی میزبان قرمزهای لندن است و در سنت جمز پارک از این تیم میزبانی خواهد نمود.

سیاه وسفید ها در بازی قبل سه گل توانستند نوریچ را با نتیجه خوب 3-0 شکست دهند تا با روحیه مناسبی به مصاف تیم آماده یورگن کلوپ بیایند، در حالی که شاگردان یورگن کلوپ در اولین بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ویارئال را 2-0 شکست دادند.

نیوکاسل که پس از تغییر مالکیت باشگاه دیگر نگران صرف هزینه و به خدمت گرفتن بازیکنان مدنظر خود از لحاظ مالی نیست سعی کرد با تقویت خود در نیم فصل فصل را در نیمه بالایی جدول بیست تیمی لیگ برتر به پایان برساند و خود را آماده رقابت ها در فصل بعد نماید.

پیروزی های پشت سر هم این تیم به قدری خوب و مثبت بوده است که شاید بتواند به این نکته اشاره کرد که احتمال قرارگیری این تیم در جمع هفت تیم برتر چیز غیرممکن و دست نیافتنی نیست چراکه آنها هم اکنون در رده نهم جدول قرار دارند.

در چهار بازی اخیر این تیم آنها موفق به زدن 7 گل شده اند و در این میان تنها یک گل دریافت کرده اند که آمار خوب و قابل قبولی برای هاو و شاگردانش میتواند باشد.

لیورپول:

اگرچه اونای امری و شاگردانش برابر تیم های یوونتوس و بایرن مونیخ فوق العاده ظاهر شده بودند و مورد تحصین و ستایش اکثر کارشناسان و فوتبال دوستان قرار گرفته بودند ،اما کلوپ در نهایت توانست دیواری آجری ویارئال را بریزد و آنها را با دو گل بدرقه نماید.

در این بازی قرمزهای لندن توانستند با گل به خودی استوپینان که روی سانتر هندرسون تبدیل به گل شد و گل مانه در عرض 3 دقیقه گام بلندی را برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا بردارند.

در لیگ برتر نیز شرایط برای یورگن کلوپ و تیمش بسیار حساس و مهم می باشد،آنها که تنها با بختلاف یک امتیاز نسبت به منچستر سیتی در رتبه دوم قرار گرفته اند،اصلا دوست ندارند از جدال برای قهرمانی به راحتی دست بکشند و هرکار ممکن برای قهرمانی و پیروزی در این بازی را انجام خواهند داد.

ترکیب احتمالی نیوکاسل:

4-3-3

مارتین دوبراوکا

امیل کرافت-فابیان شار-دن بورن-مت تارگت

برونو گوییمارز-شلوی-جوالینتون

میگویل آلمیرون-کریس وود-آلان ماکسیمین

محرومین و مصدومین:

تریپیر-ویلسون-کلارک-فراسر-هایدن-لویس-لانگستاف

ترکیب احتمالی لیورپول:

4-3-3

آلیسون بکر

آندرو روبرتسون-ویرجیل فن دایک-ژوال ماتیب-آرنولد

نبی کیتا-فابینیو-تیاگو الکانترا

مانه-ژوتا-صلاح

محرومین و مصدومین:

جونز-فرمینیو-ویلیامز

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، نیوکاسل موفق به کسب 4 پیروزی و یک شکست شده است که به ترتیب برابر تیم های نوریچ 3-0 کریستال پالاس 1-0 ،لسترسیتی 2-1 ، ولورهمتون 1-0 پیروز شده و برابر تیم تاتنهام  با نتیجه 5-1 نتیجه را واگذار کرده است

لیورپول نیز در پنج بازی اخیر خود چهار پیروزی و یک تساوی کسب کرده است که برابر تیم های ویارئال در لیگ قهرمانان اروپا 2-0 ، برابر اورتون 2-0 ، منچستر یونایتد 4-0 ، منچستر سیتی 3-2 پیروز و برابر بنفیکا در لیگ قهرمانان تساوی کرده است.

آپشن های پیشنهادی:

مساوی و برد لیورپول

گل بالای 5/2

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی نیوکاسل و لیورپول:
P