آنالیز بازی هلند و لهستان (21 خرداد)

آنالیز بازی هلند و لهستان (21 خرداد)

آنالیز بازی هلند و لهستان (21 خرداد)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آنالیز بازی هلند:

هلندی ها که شروع بسیار خوبی در لیگ یوفا داشته اند امیدوارند در ورزشگاه د کیوبب شهر روتردام بتوانند لهستانی ها را نیز با شکست بدرقه کنند تا روند پیروزی های خود را ادامه دهند.

شاگردان لوئیس فن خال در بازی قبل بازی بسیار زیبایی را برابر ولزی ها به نمایش گذاشتند و تا دقیقه 92 بازی با نتیجه 1-0 از حریف جلو بودند تا اینکه در دقیقه 92 نورینگتون دیویس با یک ضربه سر تماشایی دروازه را باز کرد و به نظر ولز ددست به کار بزرگی زده بود و توانسته بود هلندی ها را در خانه خودشان متوقف کند.

اما این پایان کار نبود و دقیقه 94 وگهورست توانست گل برتری هلندی ها را به ثمر برساند تا این پنج دقیقه وقت های اضافی اندازه یک بازی کامل فوتبال تماشایی و زیبا باشد.


گل ریس نورینگتون دیویس در دقیقه 92 باعث شد تا روند پیروزی های هلندی ها دو باره متوقف شود، اما گل وگهورست باعث شد روند عالی هلند در لیگ ملت ها ادامه پیدا کند .

گل حساس وگهورست در واقع تضمین کرد که هلند در گروه 4 لیگ A با 6 امتیاز از 2 امتیاز به احتمال زیاد باقی خواهد ماند و این به این معنی است که بازی های پیش رو باقی مانده می تواند بازی های تدارکاتی خوبی برای لاله های نارنجی باشد.

لوئیس فن خال از زمانی که هلند به وسیله جمهوری چک از یورو 2020 کنار گذاشته شد، اکنون با کسب 8 پیروزی و 3 تساوی از 11 بازی روند خوبی را طی کرده است، و این آمار نشان دهنده قدرت و آمادگی خوبی این تیم می باشد که در واقع خط و نشانی برای حریفان حاضر در رقابت های جام جهانی است.

ناکامی در بسته نگه داشتن دروازه در چهار مسابقه متوالی ممکن است برای فان خال نگران کننده باشد، اگرچه او در نبرد با ولز از ترکیب کاملا متفاوت و سیستمی جدید استفاده کرده بود.

ترکیب احتمالی تیم هلند
ترکیب احتمالی تیم هلند

آنالیز بازی لهستان:

بازی افتاتحیه برای لهستانی ها بسیار خوب و امیدوار کننده آغاز شد و آنها توانستند برابر ولزی ها با نتیجه 2-1 پیروز شوند و با کسب پیروزی بازی را ترک کنند،اما بازی دوم برای لهستانی ها به اندازه بازی اولشان خوب نبود و بهتر است بگوییم آن بازی برای این تیم وحشتناک بود.

حریف هفته دوم این تیم یعنی بلژیک که در بازی مقابل هلند 4-1 مغلوب شده بود و درواقع زخم خورده آن بازی بود ، تمام خشم خود را بر سر لهستانی ها فرود آورد.لئاندرو تروسارد که در دقیقه 66 جایگزین ادن هازارد شد توانست دو بار دروازه لهستانی ها را باز کند.

این دو گل او در کنار گل های اکسل ویتسل ، کوین دی بروین ، لئاندر دندونکر و لوئیس اوپندا برای تحقیر لهستانی ها کافی بود و باعث شد که این تیم در نهایت با نتیجه 6-1 مغلوب بلژیکی ها شود.

پیروزی مقابل ولز در روز افتتاحیه باعث می‌شود تا لهستان با آسودگی در رده سوم قرار بگیرد و با توجه به فاصله سه امتیازی این تیم با اژدها خیال این تیم تا حدودی راحت است ، اما بازی مقابل هلند به اندازه بازی با بلژیک می تواند برای آنها دلهره آور باشد.

شاید بتوان گفت که زننده تنها گل لهستانی ها در بازی قبل و ماشین گلزنی آنها تنها شانس و برگ برنده لهستانی ها برای باز کردن دروازه هلندی ها باشد و لواندوفسکی بتواند به نوعی کار را برای لهستانی ها در بیاورد.

علاوه بر این، 43 سال از آخرین پیروزی لهستان برابر هلند می گذرد و آخرین برد هلندی ها برابر این تیم به لیگ ملت های 2020-2021  برمی گردد جایی که آنها با نتیجه 2-1 براین تیم غلبه کردند.

ترکیب احتمالی تیم لهستان
ترکیب احتمالی تیم لهستان

محرومین و مصدومین هلند:تیم کرول-فن دایک-دلیخت

محرومین و مصدومین لهستان:مودر

آپشنهای پیشنهادی:

هردو تیم گل میزنند

برد،مساوی هلند

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی هلند و لهستان (21 خرداد)
P