آنالیز بازی هوفنهایم و بایرلورکوزن

آنالیز بازی هوفنهایم و بایرلورکوزن

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

هوفنهایم:

هوفنهایم که تنها دو ماه پیش در جمع چهار تیم برتر حضور داشت،اکنون با توجه به نتیجه های اخیری که گرفته است شاید حتی نتواند جایگاه هشتم را در آخر هفته‌ی آخر بوندسلیگا تصاحب کند.

آخرین پیروزی این تیم به پیروزی در برابر اف سی کلن در اوایل ماه مارس برمی گردد، شاگردان سباستین هوینس فقط سه امتیاز از 21 امتیاز ممکن را به دست آورده است و هیچ یک از هفت بازی اخیر خود را برنده نشده اند.

این نتیجه گیری ها هوفنهایم را در آستانه شکست در هدف خود برای صعود به اروپا در فصل آینده قرار می دهد، زیرا رقبای آنها در این راه در هفته های اخیر به روند خوب خود در نتیجه گیری ادامه داده اند و این روند اصلا به نفع هوفنهایمی ها نیست.

با این حال، هوفنهایم در آستانه بازی سی و سوم این هفته، پنج امتیاز کمتر از یونیون برلین دارد، پس بنابراین به نظر می‌رسد که حتی اگر آنها با اینگونه بازی ها امکان دستیابی به موفقیت را ندارند، مگر اینکه بتوانند هر سه امتیاز بازی  با لورکوزن را به دست آورند و امیدوار باشند که تمام اتفاقات به نفع این تیم رقم بخورد.

ترکیب احتمالی هوفنهایم
ترکیب احتمالی هوفنهایم

بایرلورکوزن:

موفقیت 2-0 آنها مقابل آینتراخت فرانکفورت با یک پیروزی راحت در برابر حریفی شکل گرفت که شاید یک چشم به بازی برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا با وستهم یونایتد در عصر پنجشنبه داشت.

بایرلورکوزن در دیدار روز شنبه با هوفنهایم در بوندسلیگا برای تایید صعود خود به لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده به میدان خواهد رفت.

میهمانان با پیروزی‌های پیاپی خود به مسیر پیروزی بازگشته‌اند و بسیار امیدوار هستند که با برتری مقابل هوفنهایمی که در این هفته های اخیر دچار افت شدیدی شده اند و عملکرد وحشتناکی داشته اند به راحتی حضور خود در لیگ قهرمانان را قطعی کنند.

پائولینیو و پاتریک شیک گل های تیم جراردو سئوآن را به ثمر رساندند، که همراه با شکست شوکه کننده لایپزیگ در برابر بوروسیا مونشن گلادباخ و میهمان شنبه را در آستانه بازگشت به لیگ قهرمانان پس از غیبت دو ساله قرار داد.

اگر دوره‌های پر فراز و نشیب در هر دو طرف سال جدید نبود، لورکوزن می‌توانست چالش مناسبی برای قهرمانی بایرن مونیخ ایجاد کند، اما بازسازی زیر نظر سئوآن در این فصل در بازگشت به صحنه بزرگ اروپا موفقیت‌آمیز بوده است، که در صورت تایید آنها تایید خواهد شد. روز شنبه موفق شد هر سه امتیاز را در پرزیرو آرنا کسب کند.

یک بازی خانگی دشوار با فرایبورگ در انتظار روز پایانی است، بنابراین لورکوزن به دنبال حفظ جایگاه خود در جمع چهار تیم برتر مقابل هوفنهایم خواهد بود تا فشار را از روی خود در آخر هفته آینده بردارد.

ترکیب احتمالی لورکوزن
ترکیب احتمالی لورکوزن

مصدومان و محرومان هوفنهایم : هوبنر-مارکو جان-نورتورت-ریچاردز-بیشاکشیچ-گیگر-فلورین گریلیش

مصدومان و محرومان بایرلورکوزن: امین عدلی-بالاربی-فومنسا-فریمپونگ-سرتدمیر-ویرتز-دمیربای

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، هوفنهایم متحمل سه شکست و دو تساوی شده است که برابر تیم های بوخوم 2-1 ، لایپزیگ 3-0 و فرایبورگ 4-3 شکست و برابر تیم های آینتراخت 2-2 و گریترفورس 0-0 مساوی کرده است.

بایرلورکوزن نیز در پنج بازی اخیر خود برابر تیمهای آینتراخت 2-0 ، گریترفورس 4-1 و هرتا 2-1 پیروز و برابر تیم بوخوم 0-0 مساوی و برابر تیم لایپزیگ 1-0 شکست خورده است

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد لورکوزن

اور 2/5

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P