آنالیز بازی ورونا و آث میلان

آنالیز بازی ورونا و آث میلان

آنالیز بازی ورونا و آث میلان

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

ورونا:

اگر بخواهیم دو بازی اخیر ورونا در خانه خود مقابل میلان را مورد بررسی قرار دهیم متوجه می شویم که این تیم عملکرد خوبی در برابر میلان نداشته است و هر دوی آنها را واگذار کرده است و باخت 3-2 در سن سیرو نشان میدهد که رکورد اخیر آنها در این بازی چندان مثبت نیست.

با این وجود، اسکالیجری ها پس از شکست هفته گذشته از کالیاری، دوباره برای اولین بار از ژانویه آخر این هفته، به دنبال پیروزی در مسابقات سری A هستند. آنها هنوز نتوانسته اند همان نتیجه را در 13 بازی گذشته لیگ تکرار کنند و آنها را به پادشاهان ناهماهنگی کالچو تبدیل کنند.

سه امتیازی که با گل های نیمه اول از زوج سازنده آنتونین باراک و جیانلوکا کاپراری به دست آمد، تیم ونتو را با اختلاف شش امتیاز از ساسولو، که در رده یازدهم قرار دارد، با خیال راحت در نیمه بالای جدول نگه می دارد، بنابراین اولین فصل هدایت ایگور تودور تعیین می شود. برای پایان دادن به هدف اصلی خود را برآورده کرد.

پس از در دست گرفتن کنترل در اوایل فصل با هلاس در وضعیت نابسامان، تیم خوب تودور اکنون تنها دو باخت از 10 بازی قبلی خود در سری A متحمل شده است – که هر دو در برابر تیم هایی بودند که در آن زمان برای قهرمانی در رقابت بودند – و باید از رتبه دهم سال گذشته پیشی گرفت.

ترکیب احتمالی ورونا
ترکیب احتمالی ورونا

میلان:

از آنجایی که مسابقه اسکودتو به نبردی جذاب بین دو رقیب میلانی   در این فصل خلاصه شده است، آث میلان این شانس را دارد که عصر یکشنبه، با برتری مقابل حریف رده نهمی خود صدر جدول را از اینتری ها پس بگیرد.

پس از اینکه اینتر با پیروزی در روز جمعه با یک امتیاز اختلاف به صدر رسید، روسونری ها که به دنبال اولین عنوان قهرمانی سری آ در یک دهه گذشته است بسیار مصمم هستند که امسال جام را بدست بیاورند و هدیه خوبی به هوادارانشان در سرتا سر جهان بدهند.

پس از برد مدافع عنوان قهرمانی یعنی که پس از کامبکی رویایی برابر امپولی به دست آمد، اکنون میلانی ها قصد دارند که ابتکار عمل را با پیروزی در بازی ماقبل آخر به دست بگیرند و دوباره به صدر جدول تکیه بزنند.

روسونری در حالی با نوزدهمین عنوان قهرمانی سری آ خود فاصله دارد،که 11 سال از قهرمانی آنها در این مسابقات می گذرد ، بنابراین فشار روی شانه های تیم نسبتاً جوان بسیار زیاد است.

شاگردان استفانو پیولی پس از پیروزی در وقت های تلف شده مقابل لاتزیو، هفته گذشته پس از تلاش های متعدد و پرتعداد بالاخره در دقیقه 82 و توسط لیائو به گل رسیدند تا ورزشگاه سن سیرو منفجر شود.

اگر قرار باشد همین روند در هفته‌های پایانی ادامه داشته باشد، به امکان زیاد بتواند آنها را به جام برساند. دریافت تنها 8 گل در 15 بازی لیگ از ابتدای سال  از جمله کلین شیت در هر یک از چهار بازی آخر خانگی آنها در سری آ به مردان پیولی کمک کرده است تا هرچه بیشتر به جایزه نهایی کالچو نزدیک شوند.

محرومین و مصدومین هلاس ورونا: کوپولا-پاندور-داویدوویچ

محرومین و مصدومین  میلان:سیمون کیائر

نرکیب احتمالی میلان
نرکیب احتمالی میلان

بازیهای اخیر دو تیم:

در پنج بازی اخیر ، میلان موفق به کسب 3 پیروزی و 1تساوی و یک شکست در جام حذفی شده است که به ترتیب برابر تیم های لاتزیو2-1 وجنوا 2-0 پیروز برابر تیم تورینو و 0-0 مساوی و برابر اینتر با نتیجه 3-0 نتیجه را واگذار کرده است.

هلاس ورونا در پنج بازی اخیر خود 3 پیروزی و 1 تساوی و یک شکست کسب کرده است که برابر جنوا 1-0 ، اتالانتا 2-1 و کالیاری 2-1 پیروز ، برابر سمپدوریا 1-1 مساوی و برابر اینتر 2-0 باخته است

آپشنهای پیشنهادی:

برد و مساوی میلان

بسته ماندن دروازه میلان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی ورونا و آث میلان
P