آنالیز بازی پرتغال و جمهوری چک

آنالیز بازی پرتغال و جمهوری چک

آنالیز بازی پرتغال و جمهوری چک

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آنالیز بازی پرتغال :

پرتغال و جمهوری چک هر دو تلاش خواهند کرد تا به شروع بدون شکست خود در لیگ ملت‌های یوفا فصل 2022-23 در دیدار روز پنجشنبه لیگ A در گروه 2 لیسبون ادامه دهند.

شاگردان فرناندو سانتوس در بازی  قبل 4 گل بدون پاسخ مقابل سوئیس به ثمر رساندند، در حالی که میهمان آنها یعنی جمهوری چک با ارائه یک بازی منطقی و حساب شده توانست اسپانیای قدرتمند را با نتیجه 2-2 متوقف کند و ترمز آنها را بکشد.

مرد پرافتخار و تمام نشدنی دنیای فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو با دو گلی که در آن بازی به ثمر رساند نعداد گل های ملی خود را از 115 به 117 گل رساند تا این رکورد را بیش از پیش دست نیافتی تر کند و به سوئیسی ها درس فوتبال بدهد و آنها را با 4 گل بدرقه کنند.

تیم سانتوس از نظر تفاضل گل در صدر جدول رده‌بندی لیگ A گروه 2 قرار دارد و قهرمان دوره قبل این رقابت ها به خوبی می داند که قهرمانی در رقابت های جام جهانی پیش رو به مراتب مهم تر و با ارزش تر قهرمانی در لیگ اروپا است.

پرتغال اکنون تنها یکی از 14 دیدار خود در لیگ ملت‌ها را از زمان آغاز این مسابقات شکست خورده است و در حالی به مساف جمهوری چک میرود که در 9 دیدار اخیر خود تنها یکبار متحمل شکست شده است.

ترکیب احتمالی پرتغال برابر جمهوری چک
ترکیب احتمالی پرتغال برابر جمهوری چک

آنالیز بازی جمهوری چک:

گل‌های ژاکوب پسک و یان کوچتا امید هارا برای شکست بزرگ جمهوری چک در مقابل اسپانیای مدعی زنده کرده بود و تک گل گاوی جوان ظاهرا تا دقیقه 90 بازی بی ارزش بود تا اینکه در دقیقه 90 مارتینز کار را به تساوی کشاند تا آرزوهای شاگردان یاروسلاف سیهاوی بر باد بروند هرچند نتیجه مساوی برابر اسپانیای قدرتمند می تواند نتیجه قابل دفاعی برای آنها باشد.

پیروزی روز اول برابر سوئیس به این معنی است که جمهوری چک با چهار امتیاز از دو بازی اول خود در رده دوم قرار دارد و سیلهاوی پس از تساوی مقابل اسپانیا اعتراف کرد که “در رویاهای خود نیز تصور نمی کرد” که تیمش چنین بازی جذاب و پایاپایی را با اسپانیا به نمایش بگذارد.

چکی ها می توانند تمام تلاش خود را روی موفقیت در لیگ ملت ها متمرکز کنند و یا حداقل تلاش خود را انجام دهند تا از سقوط به لیگ B جلوگیری کنند آنها پس از اینکه خیلی به صعود به جام جهانی نزدیک شده بودند، در بازی های اخیر و با بد شانسی از صعود به این رقابت ها جت ماندند.

پرتغال و جمهوری چک پیش از این تنها سه بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند ، که همگی در مسابقات قهرمانی اروپا اتفاق افتاده است و سلسائو در هر یه این رقابت ها موفق بوده اند.

ترکیب احتمالی جمهوری چک برابر پرتغال
ترکیب احتمالی جمهوری چک برابر پرتغال

محرمین و مصدومین پرتغال:په په

محرمین و مصدومین جمهوری چک: زلنی-ژانکتو-لینگر

در پنج دیدار اخیر تیم پرتغال برابر تیم های سوئیس 4-0 ، مقدونیه شمالی 2-0 ، ترکیه 3-1 پیروز و برابر صربستان 2-1 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج دیدار اخیر تیم جمهوری چک برابر تیم های استونی 2-0 ، سوئیس 2-1 پیروز و برابر اسپانیا 2-2  و ولز 1-1 مساوی و برابر سوئد 0-1 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

برد ، مساوی پرتغال

گل اور 2/5

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی پرتغال و جمهوری چک
P