آنالیز بازی پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان

آنالیز بازی پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان

آنالیز بازی پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان

 

هفته ۲۷ لیگ برتر خلیج فارس

در حساس ترین بازی این هفته رقابت های لیگ برتر ایران دو تیم پر افتخار ایران یعنی پرسپولیس و سپاهان به مصاف همدیگر میروند‌.

پرسپولیسی ها که هفته گذشته برابر ذوب آهن متوقف شدند و دو امتیاز حساس آن را بازی را به راحتی از دست دادند ، حالا در شرایطی به مصاف سپاهان می روند که که اگر در این بازی نتوانند مقابل تیم رده سومی سپاهان سه امتیاز بازی را بگیرند قطعا دیگر امید قهرمانی این تیم خیلی کم رنگ تر خواهد شد.

چراکه با توجه به اختلاف امتیاز شش امتیازی قرمز ها از آبی های پایتخت پرسپولیسی ها محکوم به پیروزی و به امید نتیجه نگرفتن استقلالی ها هستند تا بتوانند فاصله خود را با تیم صدر نشین کمتر کنند.

پرسپولیس که پس از چندین سال قهرمانی در لیگ جایگاه خود را در خطر میبیند اصلا دوست ندارد جام قهرمانی را از دست بدهد و آن را به رقیب دیرینه خود یعنی استقلال واگزار کند

نکته دیگر قابل توجه این بازی برگزاری این بازی توسط رای کمیته انضباطی در دو شهر بی طرف بود که در بازی رفت به میزبانی سپاهان در اراک و در بازی برگشت به میزبانی پرسپولیس است که ابتدا قرار بود در تبریز برگزار شود ولی سپس تصمیم به برگزاری این مسابقه در سیرجان گرفته شد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس
ترکیب احتمالی پرسپولیس

سپاهان:

سپاهانی ها که امسال امید زیادی برای قهرمانی در لیگ داشتند و با جذب نفرات مناسب تیمی قدرتمندی را راهی رقابت های آسیایی و داخلی کند ، اما حذف ناباورانه آنها از لیگ قهرمانان آسیا و رقابت های جام حذفی امید طرفداران سپاهان را برای قهرمانی در این فصل دوباره از بین برد

سپاهنی ها در حالی فردا به مصاف قرمزهای پایتخت میروند که در صورت پیروزی در این بازی می توانند خود را به فاصله دو امتیازی پرسپولیس و پنج امتیازی استقلال صدر نشین برسانند و به امید این بنشینند تا در این چند بازی باقی مانده تمام اتفاقات به نفع این تیم رخ دهد و بتوانند قهرمان ایران شوند هرچند اتفاق افتادن این سناریو بسیار سخت و مشکل به نظر می رسد.

زردهای اصفهان که همیشه از مدعیان قهرمانی ایران بوده و هستند به نظر امسال نیز متوانند به اصلی ترین خواسته خود یعنی قهرمانی در لیگ برتر برسند و باید منتظر فصل های بعد باشند تا بتوانند با انجام بازی های حساب شده و کمی چاشنی شانس که امسال از این فاکتور بی بهره بودند دوباره به آرزوی خود برسند.

ترکیب احتمالی سپاهان
ترکیب احتمالی سپاهان

مصدومان و محرومان پرسپولیس:

مصدومان و محرومان سپاهان:

ترکیب احتمالی پرسپولیس
ترکیب احتمالی پرسپولیس

پنج دیدار اخیر دو تیم:پرسپولیس در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم پیکان با نتیجه 2_0 پیروز و برابر تیم های ذوب اهن و استقلال با نتیجه مشابه 1_1 مساوی و برابر هوادار 0_0 و برابر آلومینیوم 3_2 تن به شکست داده است.

سپاهان نیز در پنج دیدار اخیر خود دو پیروزی برابر  تیم های پاختاکور 2_1 ، پیکان 1_0 و دو تساوی برابر استقلال و التعاون با نتیجه مشابه 1_1 و یک شکست برابر الدحیل با نتیجه 5_2 متحمل شده است

آپشنهای پیشنهادی:

مساوی برد پرسپولیس

هردو تیم گل میزنند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان
P