آنالیز بازی پرسپولیس و شهرخودرو

آنالیز بازی پرسپولیس و شهرخودرو

آنالیز بازی پرسپولیس و شهرخودرو

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

پرسپولیس:

پس از اتفاقات عجیب و غریب ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز و ایجاد اغتشاش برخی از تماشاگرنما های حاضر در ورزشگاه و حرکات دور از انتظار امید عالیشاه و سعید آقایی که منجر به لغو بازی تراکتور و پرسپولیس شد ، بازی قبلی این تیم همانند اکثر بازی های هفته 28 لیگ برتر به دلیل آلودگی هوای کشور به تعویق افتاد تا این بازی به روز یکشنبه منتقل شود.

پرسپولیسی ها که با یک بازی کمتر نسبت به سپاهانی ها در رده دوم جدول لیگ برتر قرار گرفته اند دوست ندارد این فصل رقابت هارا در رده سوم به پایان برسانند و تمام تلاش خود را خواهند کرد تا به رده دوم برسند.

در گیر و دار آخرین بازی های لیگ برتر از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که یحیی گلمحمدی سه بازیکن این تیم : عالیشاه ، سیدجلال و فرجی را به دلیل بی انضباطی و  حضور در بازی والیبال دستگرمی قبل از بازی با شهر خودرو از لیست این تیم خط زده است تا آنها از بازی شهرخودرو محروم شوند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس
ترکیب احتمالی پرسپولیس

شهرخودرو:

شهرخودرویی ها که به دلیل سوء مدیریت و عدم ثبات در این فصل به عنوان تنها نماینده شهر مشهد و خراسان نتوانستند بقاء خود را در لیگ برتر تظمین کنند حالا در انتهای جدول انتظار بهبود شرایط و بازگشت دوباره به لیگ برتر را دارند.

مدیران شهرخودرو  که با استخدام داوود سیدعباسی به عنوان سرمربی منتظر ایجاد تغییر تحول و متفاوت کردن اوضاع این تیم در لیگ برتر بودند نتوانستند آنطور که انتظار داشتند از این تصمیم بهره کافی را ببرند و روند نزولی این تیم باعث شد تا این تیم به عنوان اولین نماینده سقوط کرده به لیگ دسته یک معرفی شود.

حال پس از این اتفاق بد و نا امید کننده باید منتظر ماند و دید که تصمیم مدیران و مسئولین مشهدی در مورد این تیم چه خواهد بود و آیا می توانیم این تیم را دوباره در لیگ برتر ببینیم یا همانند نماینده با قدمت تبریز یعنی ماشین سازی این تیم نیز به فراموشی سپرده خواد شد؟

ترکیب احتمالی شهرخودرو
ترکیب احتمالی شهرخودرو

محرومین و مصدمین پرسپولیس: آل کثیر،عالیشاه،فرجی ،سید جلال

محرومین و مصدومین شهرخودرو:-

پرسپولیسی ها در پنج دیدار اخیر خود برابر تیم پیکان با نتیجه 2_0 پیروز و برابر تیم های ذوب اهن و برابر هوادار 0_0 مساوی و برابر آلومینیوم 3_2 و سپاهان 2-1 تن به شکست داده است ، بازی این تیم برابر تراکتور نیز به تعویق افتاده است.

در طرف دیگر شهرخودرویی ها سه تساوی برابر تیم های نفت آبادان ۱-۱ ، پیکان ۱-۱ ، گل گهر ۳-۳ و دو باخت 1-0 برابر استقلال و 3-0 برابر سپاهان کسب کرده اند.

آپشنهای پیشنهادی:

برد مساوی پرسپولیس

کلین شیت پرسپولیس

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی پرسپولیس و شهرخودرو
P