آنالیز بازی کادیز و رئال مادرید

آنالیز بازی کادیز و رئال مادرید

آنالیز بازی کادیز و رئال مادرید

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

کادیز:

کادیز با استقبال از قهرمان لالیگا یعنی رئال مادرید در نووو میراندیلا در عصر یکشنبه، به دنبال تدوام امید های بقا خود در لالیگا می باشد.

این دو تیم شرایط کاملا متفاوتی را در لالیگا تجربه می کنند ، تیم میزبان در حال حاضر در رده هفدهم جدول با دو امتیاز اختلاف نسبت به مایورکای رده هجدهم قرار دارد، در حالی که رئال مادرید که روز پنجشنبه با نتیجه 6-0 لوانته را شکست داد، در پایان ماه آوریل عنوان قهرمانی را به دست آورد است.

کادیز پس از شکست 3-0 مقابل رئال سوسیداد در روز پنجشنبه پای در این مسابقه می گذارد، اما آنها در حال حاضر خارج از منطقه سقوط هستند و به این دو بازی بسیار امید دارند تا فصل آینده را نیز در لالیگا حاضر باشند.

در واقع، مجموعاً 35 امتیاز از 36 بازی، آنها را در رده هفدهم قرار داده است و تنها با دو امتیاز اختلاف با مایورکای هجدهم جدولی فاصله دارند، و این بدین معنی است که آنها علاوه بر بازی خود مقابل کهکشانی ها نیم نگاهی نیز به بازی مایورکا در برابر رایو وایکانو دارند تا در صورت نتیجه نگرفتن این تیم نیز حکم بقا خود را امضا کنند.

تیم سرخیو گونزالس با کسب 17 امتیاز از 18 بازی، بدترین رکورد خانگی در لالیگا را در این فصل دارد و آنها از رئال مادرید که قوی ترین رکورد خارج از خانه در لیگ برتر اسپانیا در این فصل را دارند میزبانی خواهند کرد.

ترکیب احتمالی کادیز
ترکیب احتمالی کادیز

رئال مادرید:

در حالی که، رئال مادرید آخر هفته گذشته در برابر اتلتیکو مادرید شکست 1-0 را متحمل شد، اما روز پنجشنبه موفق شد به مسیر پیروزی بازگردد و با 6 گل بی پاسخ از سد تیم لوانته گذشت تا آخر فصل شکست بدی را به این تیم متحمل کند.

تیم کارلو آنچلوتی دو بازی دیگر در لیگ مقابل کادیز و رئال بتیس باقی مانده است، اما چه کسی است که نداند تمامی تمرکز آنها روی فینال لیگ قهرمانان اروپا در 28 می مقابل قرمزهای آنفیلد است.

لوس بلانکوس از 36 بازی خود در لیگ، 26 برد، 6 تساوی و 4 شکست کسب کرده است و 84 امتیاز کسب کرده است، که باعث شده با 12 امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونای رده دومی با اقتدار در صدر جدول بایستند و منتظر فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا باشند.

محرومان و مصدومان کادیز:هارویان-سن امریتریو-ایخو

محرومان و مصدومان رئال مادرید: گرت بیل-ادن هازارد-سبایوس -کارواخال-آلابا-مارسلو-ایسکو-گوتیرز-آسنسیو

در بازی های اخیر رئال مادرید ، این تیم متحمل یک شکست در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 4-3 به منچسترسیتی و یک شکست برابر اتلتیکو مادرید 1-0 شده است همچنین آنها سه پیروزی با نتایج 6-0 برابر اسپانیول ، 4-0 برابر ختافه و 3-1 برابر منچسترسیتی شده اند.

کادیز نیز در پنج بازی اخیر دو پیروزی ، یک تساوی و دو شکست کسب کرده است که در این میان برابر تیم الچه 3-0 پیروز  و برابر بارسا 0-1 پیروز و برابر سویا 1-1 مساوی و برابر تیم های کادیز 3-2 و سوسیداد 3-0 شکست خورده اند.

ترکیب احتمالی رئال مادرید
ترکیب احتمالی رئال مادرید

آپشنهای پیشنهادی:

برد رئال

بسته ماندن دروازه رئال

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی کادیز و رئال مادرید
P