آنالیز بازی کرواسی و فرانسه (23 خرداد)

آنالیز بازی کزواسی و فرانسه (23 خرداد)

آنالیز بازی کرواسی و فرانسه (23 خرداد)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

آنالیز بازی فرانسه:

فرانسه که به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی فوتبال 2022 شناخته می شود، شروعی امید کننده و ضعیفی در رقابت های لیگ ملت های یوفا داشته است.  قهرمان کنونی جهان این مسابقات را با شکست 2-1 مقابل دانمارک آغاز کرد و سپس در دو بازی دیگر برابر تیم های کرواسی و اتریش با تساوی 1-1 متوقف شد تا تیم دشان مورد انتقادات زیادی قرار بگیرد.

با تنها دو امتیاز کسب شده در سه بازی اول، لس بلوز در حال حاضر قعرنشین گروه A1 است و نیاز مبرمی به پیروزی در بازی روز دوشنبه دارد. با این حال آنها در شرایطی در مقابل کرواسی قرار میگیرند که کرواسی به همراه اتریش هردو چهار امتیازی هستند و با تفاضل گل کمتری نسبت به این تیم در رده سوم قرار دارد.

فرانسه در طول تعطیلات بین المللی با از دست دادن بازیکنانی به نوعی دچار بد شانسی شد و بر این اساس انگولو کانته به دلیل مصدومیت مجبور به ترک اردوی تیم ملی فرانسه شد ،هافبکی که می توانست خیلی به کمک دشان بیاید.

لوکاس هرناندز نیز به دلیل تولد فرزندش در دسترس نیست. در همین گیر و دار بود که مصدومیت امباپه در بازی مقابل اتریش و تعویض اجباری او کار را برای دشان سخت تر کرد ، اما خبر امیدوار کننده این بود که این فوق ستاره ارزشمند فوتبال جهان در بازی قبل توانست حدود سی دقیقه برای فرانسوی ها به میدان برود که در اینن مدت توانست گل تساوی تیمش برابر اتریش را به ثمر برساند تا بار دیگر ارزش های خود را ثابت کند.

فوق ستاره پاری سن ژرمن امیدوار است در خط حمله،همراه با دوست صمیمی خود یعنی کریم بنزما و انتوان گریزمن بزرگ بتواند کرواسی را شکست دهد تا به نوعی از آبرو ریزی این تیم و سقوط آنها به گروه B رقابت ها جلوگیری کند.

با توجه به وضعیت موجود در جدول و سه تیمی که دشان در جلو خود میبیند، این امکان وجود دارد که این سرمربی با سه دفاع به مصاف کرواسی برود و ژول کوند، ویلیام سالیبا و پرسنل کیمپمبه ترکیب دفاعی را تشکیل دهند.

بازگشت به سه مدافع می تواند تعادل دفاعی بیشتری را به تیم فرانسوی ارائه دهد، به خصوص با حضور جاناتان کلاوس و تئو هرناندز سرعتی به عنوان مدافعان کناری، ممکن است به کنترل بیشتر در مالکیت منجر شود و اینجاست که هافبک های مرکزی آزادی بیشتری خواهند داشت و همین امر می تواند باعث تغذیه خوب و کافی خط حمله آتشین فرانسوی ها شود.

ترکیب احتمالی فرانسه
ترکیب احتمالی فرانسه

آنالیز بازی کرواسی:

کرواسی چند بازیکن اصلی خود از جمله جوسکو گواردیول و ایوان پریشیچ را در این بازی نخواهد داشت. بورنا باریسیچ و برنا سوسا در بازی گذشته همچنان غایب بودند و اگر غیبت آنها در این بازی نیز ادامه داشته باشد، ممکن است بار دیگر یوسیپ ژورانوویچ در پست دفاع چپ بازی کند.

انتظار می‌رود ویدا، دوژه کالتا ، کار و سیمه ورسالیکو را در خط دفاعی کرواسی همراهی کند که این بازیکنان قطعا در مقابل بازیکنان بزرگ خط حمله فرانسه کار سختی را خواهند داشت.

با این حال، خط میانی این تیم همچنان قوی‌ترین نقطه کرواسی است، به خصوص با توجه به اینکه لوکا مودریچ در آستانه بازگشت به میادین است و به احتمال زیاد کریستیان ژاکیچ را از دست می‌دهد،همین را می توان در مورد مارسلو بروزوویچ نیز گفت،ستاره اینترمیلان کاپیتان تیمش در پیروزی مقابل دانمارک بود و باید جایگاه خود را در این تیم حفظ کند.

نیکولا ولاسیچ ستاره وستهم به جای لوکا ایوانوسک در جناح راست ممکن است تنها تغییر در خط حمله کرواسی باشد که قرار است توسط آندری کراماریچ همراهی شود. ولاسیچ قرار است در کنار میسلاو اورسیچ و ماریو پاسالیچ که گل برتری مهم را در آخرین بازی به ثمر رساندند، ممکن است سه گانه خاص کرواسی را تشکیل دهند.

ترکیب احتمالی کرواسی
ترکیب احتمالی کرواسی

محرومین و مصدومین فرانسه: کانته-لوکاس هرناندز

محرومین و مصدومین کرواسی:

در پنج دیدار اخیر تیم فرانسه ، برابر تیم های ساحل عاج 2-1 و افریقای جنوبی 5-0 پیروز و برابر کرواسی و اتریش با نتایج مشابه 1-1 تساوی و برابر دانمارک 2-1 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج دیدار اخیر تیم کرواسی نیز برابر تیم های دانمارک 1-0 ، بلغارستان 2-1 پیروز و برابر اسلوونی 1-1 و فرانسه 1-1 مساوی و برابر اتریش 3-0 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

هردو تیم گل میزنند

گل اندر 2/5

 

 

 

 

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز بازی کزواسی و فرانسه (23 خرداد)
P