آنالیز و بررسی بازی تاتنهام_لسترسیتی

بررسی و آنالیز بازی تاتنهام – لستر سیتی

آنالیز و بررسی بازی تاتنهام_لسترسیتی

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

 

تاتنهام:

تاتنهام هاتسپر درحالی از لسترسیتی در شمال لندن برای دیدار یکشنبه لیگ برتر میزبانی می کند که تلاش است تا راه خود برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر را هموارتر نماید.

شاگردان آنتونیو کونته آخرین بازی خود را با برنتفورد بدون گل به پایان رساندند، در حالی که روباه ها در اولین بازی نیمه نهایی خود در لیگ کنفرانس اروپا با رم 1-1 مساوی کردند

از آنجایی که دژان کولوسفسکی ظاهراً قطعه گم شده خط حمله آتشین تاتنهام است در تلاش است تا با همکاری سون هیونگ مین و هری کین هواداران و کنته را خوشحال نماید.

کسب تنها یک امتیاز و ناکامی در دو بازی اخیر خود در لیگ برتر به آرسنال فرصت داده است تا با نزدیک شدن به جمع چهار تیم برتر خود را به رقابت های اروپایی نزدیکتر نماید،با افت محسوس آنها در این چند بازی اخیر مطمعنا دربی 12 می تاتنهام و آرسنال بسیار جذاب و دیدنی خواهد بود.

لسترسیتی:

لستر به دنبال اضافه کردن یک افتخار اروپایی به ویترین افتخارات خود می باشد تا این جام را در کنار جام های کسب کرده در لیگ برتر و حذفی به رخ حریفان بکشد.آنها پس از کسب تساوی ارزشمند در کینگ پاور به دنبال این هستند تا با کنار زدن مورینیو و تیمش از رقابت های جام کنفدراسیون ها خود را به فینال این رقابت ها برسانند.

حرکت خوب و هماهنگ رمی ها در آن بازی باعث شد تا آنها از لسترسیتی جلو بیافتند اما گل به خودب مانچینی در نیمه دوم امیدهارا برای لستری ها زنده کرد و آنها به فکر بازی برگشت در رم هستند.

قهرمانی در جام کنفدراسیون ها به شدت می تواند به کمک لستری ها بیاید چرا که آنها این فصل چندان عملکرد موفق و قابل دفاعی از خود به  نمایش نگذاشته اند.

ترکیب احتمالی تاتنهام:

3-4-3

هوگو لوریس

رومرو-اریک دایر-بن دیویس

امرسون رویال-بنتانکور-هوژبرگ-رایان سگنون

دژان کلوسفسکی-هری کین-سون

محرومین و مصدومین:

مت دوهرتی-الیور اسکیپ

ترکیب احتمالی لسترسیتی:

4-3-3

کسپر اشمایکل

لوک توماس-چاغلار سویونجو-امارتی-جیمز جاستین

سوماره-مندی-دوسبوری

پرز-ایهناچو-بارنز

محرومین و مصدومین:

کاستاگنه-ژاکوپوویچ-برتراند-اندیدی

 

در پنج بازی اخیر ، تاتنهام موفق به کسب 3 پیروزی و 1تساوی و یک شکست شده است که به ترتیب برابر تیم های وستهام 3-1 ونیوکاسل 5-1 واستون ویلا 4-0  پیروز و برابر تیم برنتفورد 0-0 مساوی و برابر برایتون 1-0 نتیجه را واگذار کرده است.

لستر نیز در پنج بازی اخیر خود یک پیروزی و سه تساوی و یک شکست کسب کرده است که برابر تیم پی اس وی اینتهوون 2-1 پیروز و برابر تیم های اورتون 1-1 استون ویلا 0-0 و رم در جام کنفدراسیون ها 1-1 مساوی و برابر نیوکاسل 2-1 شکست خورده است.

آپشنهای پیشنهادی:

برد مساوی تاتنهام

گل بالای 5/1

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی و آنالیز بازی تاتنهام – لستر سیتی
P