آنالیز و بررسی بازی فیورنتینا – رم

آنالیز و بررسی بازی فیورنتینا - رم

آنالیز و بررسی بازی فیورنتینا – رم

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

فیورنتینا:

رفت آگوست با نتیجه 3-1 از رم شکست خورد ، وقتی جوردن ورتوت هافبک سابق آنها با زدن دو گل با ضربه سر آنها را به شکست کشاند اکنون شانسی برای باخت مجدد ندارند و فیورنتینا باید روز دوشنبه برنده شود تا س
فیورنتینا که در بازی رنوشت خود را دوباره به دست خود بگیرد.

فیورنتینا اکنون هر سه بازی اخیر خود در سری آ را باخته است و از اواخر سال 2019 تاکنون این بدترین آمار ممکن برای این تیم است و چهار بار شکست نخورده است، بنابراین می‌خواهد افت نگران‌کننده‌ خود را پس از حذف از کوپا ایتالیا در ماه گذشته متوقف کند.

با حذف در نیمه نهایی مقابل یوونتوس، مجموع شکست های متوالی این تیم را به عدد چهار رسانده است که شاید بدترین آنها شامل شکست 4-0 مقابل اودینزه در می‌شود.

علیرغم شکست های اخیر و کسب نتایج ضعیف، تیم جذاب وینچنزو ایتالیانو همچنان سومین رکورد برتر بازی های خانگی در سری آ این فصل را دارد، با کسب 35 امتیاز از 17 بازی که این آمار تنها کمتر از میلان و اینتر مدعیان اسکودتو می باشد.

ترکیب احتمالی فیورنتینا
ترکیب احتمالی فیورنتینا

آس رم:

فیورنتینا و رم در شرایطی به مصاف همدیگر می روند که تنها سه امتیاز در جدول رده بندی سری آ از یکدیگر فاصله دارند و تنها سه بازی تا پایان بازی های این فصل سری آ باقی مانده است، روز دوشنبه در ورزشگاه آرتمیو فرانچی برای دیداری حساس با یکدیگر دیدار می کنند.

پس از اینکه تامی آبراهام، بهترین گلزن رم، این بار در نیمه نهایی لیگ کنفرانس مقابل لسترسیتی، با ثبت گل دیگری نتیجه بازی را تعیین کرد،توانست باشگاه پایتخت را برای اولین بار از سال 1991 به یک فینال اروپایی برساند، جایی که در اواخر این ماه به مصاف فاینورد خواهد رفت.

این گل در شرایطی به ثمر رسید که بازی رفت این مسابقه در ورزشگاه المپیکو با نتیجه 1-1 مساوی به پایان رسیده بود و شاگردان مورینیو با گلزنی مورینیو به فینال رسیدند.

قبل از اینکه ذهن ها به ورزشگاه تیرانا معطوف شود، جایی که ژوزه مورینیو قصد دارد پنجمین عنوان اروپایی را به رزومه چشمگیر خود اضافه کند (او اولین مربی است که با چهار باشگاه مختلف به فینال یوفا رسیده است) هنوز کارهای جدی و زیادی در سری آ وجود دارد.

رم بدون برد در سه بازی آخر خود در لیگ، پس از تساوی بدون گل آخر هفته گذشته در خانه مقابل بولونیا، برای اولین بار در این فصل و شاید در بدترین زمان ممکن ، در آستانه کسب چهار بازی متوالی بدون پیروزی ایستاده است، آماری که اصلا خوشایند رمی ها نیست.

جالوروسی قبل از اینکه به پایتخت توسکانی سفر کند و به دنبال دو برابر کردن فاصله امتیازاتش با فیورنتینا در این فصل باشد، تنها یکی از 9 بازی اخیر خود در سری آ را باخته است. و در مجموع شش برد و دو تساوی در این مدت مطمئناً آنها را بر اساس سابقه برتری می دهد.

ترکیب احتمالی فیورنتینا
ترکیب احتمالی فیورنتینا

مصدومان و محرومان فیورنتینا: کاستروویلی

مصدومان و محرومان رم: میختاریان

بازی های اخیر دوتیم:

فیونتینا در پنج بازی اخیر خود یک پیروزی و چهار شکست کسب کرده است که برابر تیم ونیزیا 1-0 پیروز و برابر تیم های یوونتوس 2-0 در کوپا ایتالیا و سالرنیتانا 2-1 و اودینیزه 4-0 و میلان 1-0 نتیجه را واگذار کرده است.

تیم رم در پنج بازی اخیر یک شکست برابر تیم اینتر 3-1 داشته و یک برد برابر تیم لستر 1-0 داشته و سه تساوی برابر تیم های  ناپولی 1-1 ، لستر 1-1 و بلونیا 0-0 داشته است

مساوی برد رم

اندر 2/5 گل

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز و بررسی بازی فیورنتینا - رم
P