آنالیز و بررسی بازی والنسیا-رئال بتیس

آنالیز و بررسی بازی والنسیا-رئال بتیس

آنالیز و بررسی بازی والنسیا-رئال بتیس

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

والنسیا:

در تکرار فینال اخیر کوپا دل ری، والنسیا و رئال بتیس در نبرد روز سه شنبه لالیگا در مستایا دوباره دیدار خواهند کرد.

شاگردان مانوئل پلگرینی در بازی مقابل لس چه در ضربات پنالتی به برتری رسیدند و این بار در اواسط هفته برای هواداران حریف به میدان خواهند رفت.

افت شدید والنسیا در چند دیدار اخیر باعث شد تا آنها در فینال کوپا دل ری 22-2021 قهرمانی را نیز از دست بدهند و به مقام نایب قهرمانی این رقابت ها رضایت دهند.

پس از تساوی 1-1 در برابر لوانته درست پس از نایب قهرمانی جام حذفی، والنسیا به اتلتیک بیلبائو سفر کرد و با وجود از دست دادن هوگو گیامون با کارت قرمز دیرهنگام و گابریل پائولیستا، موفق شد در بن بست بدون گل یک امتیاز کسب کند.

اکنون بدون پیروزی در هفت بازی اخیر در تمامی رقابت‌ها، تیم خوزه بوردالاس همچنان جایگاه خود در نیمه بالایی جدول را حفظ کرده است زیرا در رده دهم جدول رده‌بندی قرار دارد و رایو وایکانو نتوانست آنها را بعد از ظهر یکشنبه در مقابل ختافه به رده یازدهم برساند.

از 19 مارس تاکنون، لوس چه موفق نشده است در یک مسابقه لالیگا به برتری برسد، و پیروزی در برابر اسپانیول و سلتاویگو برای تیم والنسیا که به ندرت در زمین خود برتر است، ساده نیست.

در واقع، تیم بوردالاس از 15 بازی اخیر خود در لالیگا در مستایا تنها 3 پیروزی ناچیز به دست آورده است ، تنها 6 تیم در این بخش در این فصل بدتر از آنها در خانه عملکرد کرده .

ترکیب احتمالی والنسیا
ترکیب احتمالی والنسیا

بتیس:

در حالی که موفقیت آنها در جام حذفی به این معنی است که بتیس بدون در نظر گرفتن جایگاهش در لیگ، جایگاه خود در لیگ اروپا را تضمین کرده است، اما چهار بازی بدون برد در لیگ برتر ضربه بزرگی به امید آنها برای حضور در قرعه بهتر رقابت های اروپایی وارد کرده است.

علاوه بر این، اتلتیکو مادرید پس از غلبه بر رقیب همشهری خود یعنی، رئال مادرید در روز یکشنبه، 6 امتیاز از شاگردان پلگرینی فاصله گرفت و تعداد یک گل در 4 بازی آخر آنها در لالیگا دقیقاً آن چیزی نیست که بتیس به وسیله این عملکرد امید چندانی داشته باشد.

بتیس حداقل چهار بازی بدون شکست خارج از خانه را در بازی روز سه شنبه با خود به ارمغان آورد است که سه تای آنها بدون گل به پایان رسید  و آنها تنها والنسیا را در یک شکست 4-1 در اکتبر به بدرقه کرده داند.

خط دفاعی والنسیا در روزهای اخیر ضربه های بزرگی خورده است، به طوری که خوزه گایا اکنون دومین محرومیت دو بازی خود را سپری می کند و گیلامون پس از دریافت کارت قرمز در تساوی مقابل اتلتیک، غایب است و این خبر خوبی برای پلگرینی میتواند باشد.

ترکیب احتمالی رئال بتیس
ترکیب احتمالی رئال بتیس

مصدومان و محرومان والنسیا:گیلامون-گایا

مصدومان و محرومان بتیس:براوو-هکتور بلرین

بازیهای اخیر دو تیم:

بتیس در 5 دیدار اخیرش یک برد،دو باخت و دو تساوی را کسب کرده است، برد این تیم برابر والنسیا در کوپا دل ری بوده که در ضربات پنالتی به برتری رسیدند و قهرمان کوپا دل ری شدند، آنها دو تساوی دیگر برابر رئال سوسیداد 0-0 و ختافه 0-0 و دو شکست برابر الچه 1-0 بارسلونا 2-1 کسب کرده اند.

والنسیا در 5 بازی اخیرش دو تساوی و 3 باخت کسب کرده است، این تیم برابر تیم های لوانته 1-1 و برابر اتلتیکوکلاب 0-0 تساوی و برابر تیم های بتیس در ضربات پنالتی ، ویارئال 2-0 و اوساسونا 2-1 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

توتال اور 1/5

هدیکپ صفر تیم دو

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنالیز و بررسی بازی والنسیا-رئال بتیس
P