آنالیز و بررسی بازی چلسی_ساوتهمپتون

ساوتهمپتون

آنالیز و بررسی بازی چلسی-ساوتهمپتون

تاریخ : ۰۸/۰۶/۱۴۰۱

ساعت : ۲۳:۱۵

ورزشگاه : سنت ماریز انگلیس

چلسی :

وقتی اسم چلسی به گوش می‌رسد. یعنی همه چیز مشخص است. این تیم با مربیگری توماس توخل، هر روز گامی بلند تر از دیروز ورمیدارد. مخصوصا با اومدن مالک جدید این تیم. این تیم شیش بار قهرمان پرمیرلیگ(لیگ جزیره) شده است.

دو بار قهرمان  هشت بار، چهار بار قهرمان کامنتی شیلد، هشت بار قهرمان اف ای کاپ شده است. پنج بار قهرمان ای اف ال کاپ شده است. بله ! جام های زیاد دیگری باقی مانده است که هنوز نگفتیم. این تیم دوبار قهرمان چمپیونزلیگ شده است. دو بار قهرمان لیگ اروپا.

دو بار قهرمان یوفا سوپرکاپ و یک بار قهرمان فیفا فیفا کلاب ورلد کاپ. و دوبار قهرمان یوفا کاپ شده است. انها با خرید بازیکنایی مثل، کسار کاسادی، مارک کوکورلا. رحیم استرلینگ. کالیدو کولیبالی. توانسته خط دفاع، خط حمله خود را به شدت بهتر از قبل کند.

بهترین بازیکن این تیم از نظر نمره : ریس جیمز با نمره ۷.۷۸ است. دومین نفر از نظر بهترین نمره، انگولو کانته با نمره ۷.۷۳ است. بهترین گلزن این تیم فعلا رحیم استرلینگ است. بعد گلزنان بعد استرلینگ. کولیبالی و ریس جیمز هستند. بهترین پاس گل دهنده این تیم هم مارک کوکورلا است با دو پاس گل.

چلسی در اخرین بازی پرمیرلیگش، دو بر یک لسترسیتی را شکست داد تا به کورس قهرمانی برسد. در این بازی، رحیم استرلینگ شد. استرلینگ در این بازی دبل کرد. مندی دروازبان این تیم نمره هشت خالص را دریافت کرد. مندی چهار سیو نجات بخش در این بازی برای چلسی انجام داد. ازپلیکوئتا که در نیمکت بود هم در این بازی درخشید با اینکه دقیقه چهل و شیش وارد بازی شد نمره هفت را به خود اختصاص داد.

چلسی در حال حاضر در جدول ششم است. این تیم تا اینجای کار در پرمیرلیگ شیش گل خورده است و پنج گل زده است و باید ببینیم توماس توخل میتواند باز هم ابی پوشان را به روز های اوج خود برگرداند.

 

ساوتهمپتون :

ساوتهمپتون با مربیگری رالف هاسن‌هاتل. تا اینجای کار فعلا عملکرد متوسطی داشته. این تیم در حال حاضر سیزدهم جدول است. هشت گل خورده و پنج گل زده است و چهار امتیاز هم دارند.

در حال حاضر بهترین گلزن این تیم چه ادامز است. و بقیه بازیکن ها به ترتیب جیمز وارد پروس است. بهترین بازیکن این تیم از نظر نمره دهی. جیمز وارد پروس با نمره ۷.۷۷ است. بقیه بازیکنان ؛ ارمل بلا-کوتچاپ با نمره ۷.۵۵ است و بازیکن اخر هم رومئو لاویا است با نمره : ۷.۴۸.

بازیکنان تیم ساوتهمپتون نمرات خوبی را تا اینجای کار جمع کرده اند. اخرین بازی انها با منچستریونایتد بود. که یک هیچ با گل برونو فرناندز باختند. و وضعیت انها وخیم تر شد. البته انها در اف ال کاپ مقابل کامبریج سه هیچ بردند. بازی قبلشان هم با لسترسیتی داشتند که دو یک پیروز میدان شدند.

 

نتایج بازی های اخیر و رو در روی دو تیم :

 

چلسی در پنج بازی اخیرش سه برد و یک تساوی و یک باخت به دست اورده است.

 

ساوتهمپتون در پنج بازی اخیرش دو برد و دو باخت و یک تساوی به دست اورده است.

 

در سه بازی اخیر رو در روی هم. دو برد سهم چلسی و یک بازی با تساوی به پایان رسیده است.

 

ترکیب احتمالی چلسی :

 

مندی_چالوبا_سیلوا_کولیبالی_جیمز_                         جورجینیو_لوفتوس چیک_چیلول_هاورتز_مونت

 

ترکیب احتمالی ساوتهمپتون :

 

بازونو_دجینیپو_سالیسو_بلا-کوتچاپ-واکر-پترس_لاویا_وارد پروس_الیونسی_اریبو_ارمسترونگ_ادامز

 

آپشن پیشنهادی شرطبندی :

 

برد مساوی چلسی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ساوتهمپتون
P