آنالیز و بررسی بازی کلمبیا و پاناما

آنالیز و بررسی بازی کلمبیا و پاناما

تاریخ: ۱۷/۰۴/۱۴۰۳

ساعت: ۰۱:۳۰

ورزشگاه: دانشگاه فینکس

یک چهارم نهایی کوپا آمریکا

آنالیز و بررسی بازی کلمبیا و پاناما

کلمبیا:

کلمبیا در جام جهانی دوره ی قبل نتوانست حضور داشته باشد نسترو لونزوی آرژانتینی را به عنوان مربی انتخاب کرد و از پس عملکرد خیلی خوبی داشته اند و حالا حتی می خواهند که به فینال کوپا هم برسند و عملکردشان در مرحله ی گروهی نشان داد که فینالیست شدن آنها بعید هم به نظر نمی رسد.

کلمبیا در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ در ۶ بازی که انجام داده موفق به کسب ۱۲ امتیاز شده و پس از آرژانتین و اروگوئه در رده ی سوم قرار گرفته و عملکردش خیلی خوب بوده و خیلی بهتر از برزیل نتیجه گرفته اند و حتی برزیل را هم در مقدماتی جام جهانی شکست داده اند، نسترو لونزو از زمانی که سرمربی کلمبیا شده در ۱۸ بازی روی نیمکت این تیم نشسته و هیچ شکستی متحمل نشده و در ۱۲ بازی هم به برتری رسیده که آمار خارق العاده ای می باشد، کلمبیا در مرحله ی گروهی کوپا هم کاستاریکا و پاراگوئه را شکست داد و در برابر برزیل متوقف شد تا به عنوان تیم اول از گروهش صعود کند، درخشش خامس رودریگز در این مسابقات کلمبیایی ها را خیلی به ستاره ی تیمشان امیدوار کرده و حالا شانس خیلی خوبی برای صعود حداقل در بین ۴ تیم نهایی را دارند.

پاناما:

پاناما تیم خاصی ندارد آنها پس از اینکه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشتند و البته عملکرد ضعیفشان در آن مسابقات، رو به روز به افول رفتند و حتی در منطقه ی کونکاکاف هم شرایط خوبی نداشته اند و حالا قطعا بازی در کوپا آمریکا برای آنها خیلی دشوار خواهد بود.

پاناما بازیکن خاصی در ترکیبش ندارد و شاید مهم ترین چهره ی آنها مایکل موریلویی باشد که در مارسی بازی می کند  اما با این شرایط سرمربی اسپانیایی این تیم تیمش را برای شگفتی سازی به این رقابت ها آورد و در مرحله ی گروهی هم موفق بودند و با شگفتی سازی به مرحله ی حذفی رسیدند اما کارشان در مرحله ی حذفی خیلی سخت تر خواهد بود، پاناما در بازیهای دوستانه هم قبل از کوپا آمریکا علمکرد خوبی نداشت و کوپا را هم با باخت ۳_۱ در برابر اروگوئه آغاز کرد و پیش بینی میشد با شکست در بازی دوم در برابر آمریکای میزبان از جام کنار روند اما اخراج بازیکن آمریکا در دقایق ابتدای کار. ا برای آنها آسان تر کرد و موفق شدند که دست به کار بزرگی بزنند و با برتری در برابر آمریکا و پس از آن بولیوی با ۶ امتیاز پس از اروگوئه به عنوان تیم دوم صعود کنند و حالا کار سختی در برابر کلمبیا برای صعود به جمع ۴ تیم نهایی دارند و شانس خیلی کمی برای برد دارند.

ترکیب احتمالی کلمبیا:

۳_۳_۴

کامیلو وارگاس _ کارلوس کوئستا _ داوینسون سانچز _ دنیل مونور _ یوهان موخیکا _ متئوس اوریبه _ ریچارد ریوس _ یوهان آریاس _ خامس رودریگز _ لوئیز دیاز و یون کوردوبا.

جفرسون لرما به دلیل محرومیت این بازی را از دست داده است.

ترکیب احتمالی پاناما:

۱_۴_۵

اورلاندو موسکوئرا _ کوردوبا _ هاروی _ ادگاردو فارینا _ کاهیسر لنیس _ اریک دیویس _ سزار بلکمن _ کریستین ماتینز _ جووانی ولچ _ ادگار بارکناس و خوزه فایاردو.

آپشن پیشنهادی شرط‌بندی:

برد کلمبیا

بیشتر از ۲.۵ گل

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P