آنتونیو کونته؟ خیر، الگری میماند

آنتونیو کونته؟ خیر، الگری میماند

آنتونیو کونته؟ خیر، الگری میماند

ــ ــ ــ ــ ــ ــ

مدیران یوونتوس هیچ تصمیمی برای قطع همکاری با مکس آلگری و آمدن آنتونیو کونته سرمربی تاتنهام، ندارند.

یوونتوس
یوونتوس

یوونتوس از ابتدای فصل تا به حال عملکرد پر فراز و نشیبی داشته و انتقادهای زیادی متوجه آلگری شده است.

آنها این هفته موفق شدند با تک گل فاگیولی برابر لچه به پیروزی برسند تا برای اولین بار در این فصل در سه بازی متوالی در لیگ ایتالیا برنده شده باشند. سه امتیاز این بازی برای آنها که حالا به نظر می‌رسد در لیگ به ثبات خوبی رسیده‌اند اهمیت بسیار زیادی برای مکس الگری خواهد داشت.

هواداران یوونتوس بارها در مواجهه با مدیران این باشگاه یا شبکه‌های اجتماعی خواهان برکناری مکس آلگری و آمدن آنتونی کونته شده بودند.

با این حال، حذف بیانکونری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان با قبول شکست برابر بنفیکا در هفته گذشته باعث شد که موج خشم و ناراحتی از عملکرد مربی ایتالیایی یووه همچنان تا حد زیادی در بین هواداران این تیم وجود داشته باشد.

قرارداد کونته با تاتنهام در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و هنوز مشخص نیست آیا این سرمربی ایتالیایی روی نیمکت اسپرز باقی خواهد ماند یا خیر، این مربی ایتالیایی و 53 ساله، بیش از 400 بازی با پیراهن یوونتوس انجام داده و سپس در دوران مربی‌گری، به مدت سه سال از 2011 تا 2014 در نقش سرمربی سه بار فاتح اسکودتو و دو بار نیز سوپرکاپ ایتالیا را تصاحب کرده است.

فصل گذشته کونته موفق شد با هدایت تاتنهام در طول نیم فصل، تیم بحران زده را از نونو اسپریتو تحویل بگیرد و در هفته های پایانی و پرهیاهوی لیگ انگلستان، بالاتر از آرسنال و یونایتد سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را برای سفیدپوشان شمال لندن را به دست آورد.

تاتنهام تحت هدایت کونته در لیگ برتر شرایط خوبی داشته و یکی از نامزدهای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در پایان فصل جاری محسوب می شود و خود این مربی تا پایان فصل قصد جدایی از جمع مرغ های لندن را ندارد.

و به نظر می‌رسد که روند قابل قبول این تیم در لیگ ایتالیا در چند هفته اخیر شرایط را تغییر داده است.

پاول ندود، قائم مقام یوونتوس در پاسخ به سوالی در این باره به خبرنگاران گفت: کونته در یوونتوس؟ نه ما موضع خودمان را تغییر ندایدم. ما کاملا به آلگری اطمینان داریم و بازیکنان هم همینطور هستند، طبیعی است که وقتی نتایج خوب نیست، شایعاتی درباره مربیان دیگر به گوش برسد.

آنها حالا باید در این هفته تلاش کنند تا راهی لیگ اروپا شوند، با وجود این که بسیاری پاری سن ژرمن و یوونتوس را مدعی اصلی صعود از گروه H رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مرحله یک هشتم می‌دانستند اما قبول چهار شکست در پنج بازی باعث شد که آماری فاجعه‌بار برای آنها رقم بخورد و احتمال آخر شدن در گروه نیز وجود دارد،

مکس الگری سرمربی این تیم در پاسخ به سوال خبرنگار درباره لیگ اروپا گفت: لیگ اروپا هدف ما در این فصل نبوده است و ما به قهرمانی در اون جام فکر نخواهیم کرد و تا آخر فصل جاری تمرکزمان روی سری آ و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنتونیو کونته؟ خیر، الگری میماند
P